Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Допълнителни светлини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    дава доста възможности в мъгла и за по-високите сякаш тази :



    http://www.hella.com/produktion/Hell...E/Micro_DE.jsp






    http://www.hella.com/produktion/Hell...or_Compact.jsp

    също добра серия, а и съм виждал хела на приемливи цени в бг, разбира се става дума за по-обикновен модел. за страничното осфетление и по простички са ок.

    Коментар


    • #17
      Митко отново дава своето компетентно мнение на място.
      Да така е съгласен съм, на мен затова трите ми халогена отпред са от тактор и то точно WESEM. Доста хора ми се смяха като ги сложих и им казвах че са от трактор. Предимствата са няколко - комбинирано оребрено стъкло /доближаващо се до оребреното стъкло на оргиналните фарове/ позволяващо на фара да работи на къси и дълги с крушка Н4, възможност за ротация на рефлектора през 90 градуса, позволяващо монтаж във всяко възможно положение, перфектен рефлектор и нелоша изолация. Карал съм всякави автомобили с различни фарове но повярвайте нищо не може да се сравни с 5 фара осветяващи на къси пътя пред мен. А ако случайно някой се обърка и ми светне на дълги успявам пломбите по зъбите да му видя като го осветя. Обаче пак казвам при мъгла съм си като Колчо слепеца. На този Вранглер мисля че проблема е решен доста добре с тези лупи за мъгла на Хела. Лично съм ги разглеждал в магазина и бая им се чудех...
      Марката FER е немска това е завода в бившото ГДР поизвеждащи фаровете на Трабант и Варбург едно време , а знаете как светеха тези коли. Изключително качествена марка.
      VITARA, SAMURAI
      FIAT PANDA 4x4 CABRIO
      RENAULT ESPACE QUADRA
      ...и едно сивикче за града...

      Коментар


      • #18
        Добре де, дайте накакви координати на WESEM и FER. Малко излишно е да хвалите дадена стока ако няма къде да се намери!

        Коментар


        • #19
          Магазина им беше срещу теца ма са се преместили, а другуч магазин е сложен за обяснение в Слатина.
          VITARA, SAMURAI
          FIAT PANDA 4x4 CABRIO
          RENAULT ESPACE QUADRA
          ...и едно сивикче за града...

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от V93
            Първоначално публикуван от fanatic
            Първоначално публикуван от samuraj
            WESEM e твоят фар, почти всички камионджии си туриха такива. Полски са не са скъпи и са добри. Имат и за мъгла. Внасят ги едни мои колеги дето се занимават с източни камиони.
            Аз съм с такива, мога да кажа че е много добър фар за цената си, със стъкло си е и много добре се закрепя, ако не се лъжа бяха към 40-50 лв. 2-та с Х3 крушка и светят много по-яко от дългите ми фарове.
            Де може да се види това? Още не съм стигнал дотам, ама все се надявам, че ще сложа лебедката и бронята в този си живот, така че допълнителни светилници ме интересуват.
            имаш ми телефона звъниш идваш и вадим очите на 1-2 ма от насрешното и си готов
            no signature no problems

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от disem
              Добре де, дайте накакви координати на WESEM и FER. Малко излишно е да хвалите дадена стока ако няма къде да се намери!
              Тея фарове WESEM ги има в магазините за автоаксесоари, а аз ги взех от горубляне посокс карулката последния магазин в ляво мисля АУТОМАНИЯ се казваше или нещо такова, има 5-6 модела правоъгълни кръгли по няколко размера. Най-хубавото нещо е че са стъклени и вече 4 месеца стъклото си е прозрачно и ненаранено.

              ето ги мойте фарове: кръглия прозрачен. А тук намерих и кой ги внася

              http://www.avto-hit.com/office.php
              no signature no problems

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от disem
                Добре де, дайте накакви координати на WESEM и FER. Малко излишно е да хвалите дадена стока ако няма къде да се намери!
                Тръгваш по ул Цар Симеон в посока от К.Величков към Опълченска, в моменто в който стигнеш моста завиваш в ляво и реката ти остава от лявата страна та на 30на метра от дясно се намира магазин ИФА и в него продават фарове с марка FER.Освен правоъгълни има и кръгли,и проследяващи закрепващи се с магнит.
                sigpic УАЗ-452

                Коментар


                • #23
                  на каква цена са
                  "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                  Коментар


                  • #24
                    И "Импас " предлагаха мисля ,че халогенни фарове.
                    http://www.impas56.com/index.php?m=71&lang=1
                    B+

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от vokel
                      И "Импас " предлагаха мисля ,че халогенни фарове.
                      http://www.impas56.com/index.php?m=71&lang=1
                      мани ги, хем лоши хем скъпи... Аз моите на Гранда си ги купих от едно магазинче на Козлудуй, 55 лева с крушки Н4 - къси/дълги
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от Камен Калчев
                        на каква цена са
                        25лв бройката без крушката
                        sigpic УАЗ-452

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от JC
                          Тръгваш по ул Цар Симеон в посока от К.Величков към Опълченска, в моменто в който стигнеш моста завиваш в ляво и реката ти остава от лявата страна та на 30на метра от дясно се намира магазин ИФА и в него продават фарове с марка FER.Освен правоъгълни има и кръгли,и проследяващи закрепващи се с магнит.
                          Днес имаха само 1 бройка от кръглите. Правоъгълните бяха с някаква пластмаса, а не стъкло и хич не ми хванаха окото.
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #28
                            Първоначално публикуван от V93
                            Първоначално публикуван от JC
                            Тръгваш по ул Цар Симеон в посока от К.Величков към Опълченска, в моменто в който стигнеш моста завиваш в ляво и реката ти остава от лявата страна та на 30на метра от дясно се намира магазин ИФА и в него продават фарове с марка FER.Освен правоъгълни има и кръгли,и проследяващи закрепващи се с магнит.
                            Днес имаха само 1 бройка от кръглите. Правоъгълните бяха с някаква пластмаса, а не стъкло и хич не ми хванаха окото.
                            А сигурен ли си, че става въпрос за същите фарове, защото моите са със стъкло
                            sigpic УАЗ-452

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от JC
                              А сигурен ли си, че става въпрос за същите фарове, защото моите са със стъкло
                              Не мога да съм сигурен в нищо. Показа ми жената каквото имаха.
                              Възможно е да има и със стъкло, и с пластмаса.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • #30
                                Последно май се ориентирам към допълнителни светлини тип "работни прожектори". Цел на занятието: Осигуряване на достатъчно силно осветление на сравнително близко разстояние, но с по-широк ъгъл.

                                Повечето светлини, които виждам да се предлагат са или "за мъгла" или "дълги".
                                Някой има ли идея къде може да се намерят такива, които да стават за работно осветление?
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X