Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на манометър за масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Сложи кербован.

    Коментар


    • #17
      Тоя фитинг ми прилича на компресионен. Т.е. "газаджиски". Не е добра идея.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #18
        Ето как се очертава да го бъде, е ще го пристегна към таблото разбира се. Маркуча е с кербовани накрайници и бая дебел, към 4мм му е стената с метална оплетка. Показва 3 бара спрямо 5те на китайския. Нз на кой да вярвам вече, важното е да показва че има някакво налягане .
        Благодаря на всички отзовали се!

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:sensor.jpg
Прегледи:151
Размер:181.9 КБ
ID:6926273
        Прикачени файлове

        Коментар


        • stefsab
          stefsab коментира
          Редактиране на коментар
          Има PVC маркучи за ВН. Около 5мм външно, държи докъм 250 бара. Кербоват се към същите модели резбови накрайници.

      • #19
        Предимството на електронните уреди е, че повечето имат аларма за ниско налягане.
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • #20
          Ще имам предвид за бъдеще, но за този проект не ми е нужно.

          След махана и слагане на маслената помпа имах големи ядове с обезвъздушаването й. Та манометъра е там главно за да следя дали при палене помпата прави налягане или се е осрала докато двигателя е бил загасен заради оттичане на маслото примерно.

          Коментар


          • td120
            td120 коментира
            Редактиране на коментар
            To и обикновено сензорче с ламбичка или пищялка би свършило работа...а какъв беше автомобилът все пак?

          • Болтокъсач
            Болтокъсач коментира
            Редактиране на коментар
            Щеше ама що пък да не си го следя с точност, не е като да ми е излязло по-скъпо. Mercedes W202 C220D

          • sparkybg
            sparkybg коментира
            Редактиране на коментар
            Щото не е ендозначно. Мени се при различни обороти, различна марка, модел и вискозитет масло, различен маслен филтър, различна възраст. И накрая се усещаш че гледаш само да не ти свети лампата.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X