Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тапициране на волан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Словоизлиянията ми са заради масови случаи, в които съм виждал втори пласт, включително и демо-видеото в коментар #8 в тази тема.

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от i486 Преглед на мнение
      Словоизлиянията ми са заради масови случаи, в които съм виждал втори пласт, включително и демо-видеото в коментар #8 в тази тема.
      Воланът от демо видеото в пост 8 не е кожен.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

        Воланът от демо видеото в пост 8 не е кожен.
        По какво съдиш, че не е кожен? На мен ми прилича на кожен - обикновените са с непрекъсната повърхност без вдлъбнати "пръстени" където се снажда кожата. Отделен въпрос е, че да претапицираш кожен без да махнеш старата кожа води до идентично лош краен резултат като тапициране на обикновен волан. Т.е. и в двата случая някой прави демо клип за да покаже лоша практика с претенции за майсторлък.

        Коментар


        • krassitch
          krassitch коментира
          Редактиране на коментар
          Моят волан е бил обикновен, а сега е перфектен кожен.Това въобще не е вярно дето го пишеш, за лош резултат.Зависи от МАЙСТОРА

      • #34
        Искам да използвам темата за съдействие за майстор който може да направи идентичен на оригиналния шев тип рибена кост.

        На няколко от уж най-сериозните места на които звънях правят само някакъв масов шев, който предполагам технологично им е най-лесен но на мен не ми харесва и искам оригиналния.

        снимка:
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5338.jpeg
Прегледи:151
Размер:576.7 КБ
ID:6938816
        Дела трябват, а не думи.

        Коментар


        • badeff
          badeff коментира
          Редактиране на коментар
          Сложна задачка. След питане на няколко места аз май ще се примиря с шева, който предлагат.
          Не помня дали във "Вирадо" не можеха да го направят като оригиналния - но цените са им 2-3 пъти над останалите, със записване за няколко месеца авансово.

        • Plamen Alexandrov
          Plamen Alexandrov коментира
          Редактиране на коментар
          Благодаря, намерих ги. Ще ги чуя и ще кажа какъв е резултата. Цената не ми е особен проблем а е важен крайния резултат.

      • #35
        Първоначално публикуван от i486 Преглед на мнение

        По какво съдиш, че не е кожен? На мен ми прилича на кожен - обикновените са с непрекъсната повърхност без вдлъбнати "пръстени" където се снажда кожата. Отделен въпрос е, че да претапицираш кожен без да махнеш старата кожа води до идентично лош краен резултат като тапициране на обикновен волан. Т.е. и в двата случая някой прави демо клип за да покаже лоша практика с претенции за майсторлък.
        То няма нищо за съдене - очеизвадно е че не е, например на 54-тата минута. Нещо не вдявам и какво и е лошо на практиката. Кожата добавя 2-3 мм в диаметър. Много хора обичат воланът да им е по-дебел, башка дето някои са си прекалено тънки на фона на други, дори в оригиналния си вид.

        А и, аз не виждам никакви отявлени недостатъци в крайния резултат от клипчето. Ще ни открехнеш ли какъв точно му е кусурът? х
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X