Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Класически вериги или вериги тип прешлен.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от didooo Преглед на мнение
    Преди 2-3години , в Гърция падна 15см сняг по пътя . Унимога на тяхната НЕК сложи вериги . Аз бях с Бенц само със задно , единствения със зимни гуми .
    Еми то има два вида коли
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Жоре, кАжи ся че не го знаеш лафа

    • genadi.tsvetkov
      genadi.tsvetkov коментира
      Редактиране на коментар
      Верно,зимни и Мерцедес.

    • didooo
      didooo коментира
      Редактиране на коментар
      Унимога и то Бенц . За да докаже правилото , че и всред всички марки има по някой приличен екземпляр

  • #32
    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

    Автопроизводителите (на джипове) стандартно препоръчват поставяне на вериги само на задните колела. Това сме го дъвкали преди години
    Или съм го пропуснал, или съм чел темата и ми е останала в кратуната подсъзнателно и сега плагиатствам.

    Нямам представа дали съм чел въпросната тема, но парт-тайма си тръгва като кола със задно, та от там мисля, че веригите трябва да са отзад.

    Относно фултайма, не съм карал такъв толкова, че да имам обективно мнение, а в сняг въобще, та камо ли с вериги, еле па само с един комплект.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #33
      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение

      Или съм го пропуснал, или съм чел темата и ми е останала в кратуната подсъзнателно и сега плагиатствам.
      Примерно тази или тази

      Покрай тях се изясни, че в наръчниците на повечето производители на джипки със задно препоръката е повече или по-малко категорична за поставяне на вериги само на задния мост. Сред споменатите - Дайхацу, Хюндай Галопер, Нисан Патрол, Лендровър,
      Jeep, Мерцедес.

      За РАВ4 фултайм препоръката е на 4-те колела


      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      ...

      Относно фултайма, ...
      Ами то зависи от фултайма. При някои джипове "фултайм" си е чисто задно, доде системата не започне да прехвърля към предния мост.
      Последно редактирано от Чавдар (V93); 17-12-21, 05:50.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • Джоу (x3mrjoe)
        Джоу (x3mrjoe) коментира
        Редактиране на коментар
        Под фултайм имах предвид "честен", с три отворени дифа.

    • #34
      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение

      Еми то има два вида коли
      Да, такива с хубави гуми или вериги и такива без.
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #35

        Някой има ли впечатления от нещо такова? В смисъл дали са много китайски?


        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:verigi.png
Прегледи:126
Размер:200.9 КБ
ID:6803005
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #36
          Ползвам подобни вече 4-5 години, ама на 13 цола 700 кила въшка с предно. Вършат перфектна работа и още не са се скъсали. Ако тия не са оразмерени като за 13 цола (цената е по три на моите), би трябвало също да вършат работа.

          Коментар


          • #37
            Някакви такива имах и аз нови за Мерцедеса,в кутията си изглеждаха много добре,носи си допълнителни ластици.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #38
              Да, ластиците след толкова години и поне двадесетина ползвания, определено изглеждат понацепени. Днес ги погледнах, преди да ги тикна в багажника.

              Коментар


              • #39
                В мазето май все още имам един чифт български вериги от '83-4 -та, с телените обръчи и "лостовото" заключване. Те наистина можеше да се ползват само на заден мост
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X