Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Готини гнезда за USB зареждане.Откъде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Готини гнезда за USB зареждане.Откъде?

    Здравейте, не можах да открия с търсачката нещо особено и се осмелявам да пиша. Има изобилие от букси по сайтовете, но с доста търсене не успях да стигна до това, дето ми е на сърцето.
    Искам да сложа 4 гнезда с USB , за монтаж вертикално, с изходите нагоре в джипа, между седалките, което означава,че трябва да имат капачки с пружинки,които се затварят сами. за да не се пълнят с боклуци.С тези гумените просто няма да се получат нещата Хубаво е да е модулно чудо, за да може да се комбинират с нещо друго,например ключе за вкл. Идеално би било изобщо да не са с електроника. Предпочитам сам да си ги захраня, за да знам,че ще държат на ток... Та така.
    С 2 думи, някой попадал ли е на нещо подобно по по-специализираните сайтове?

  • #2
    Може да изрежеш на лазер алумин или месинг или дърво и в него да редиш единични ЮСБ гнезда и ключета и лампички и т.н. иска малко дизайн и прецизни размери

    После може да огъваш, боядисваш, тапицираш и т.н.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • subritual
      subritual коментира
      Редактиране на коментар
      Благодаря за съвета, колега.Натам отиват нещата. Все пак реших да се допитам надявайки се,че някой е попадал на нещо по-различно от стандартно търсене в нета. Видях и модулни панели, не е да няма разнообразие.Но който е преживял изгорели импулсни платки, изкъртени и заляти гнезда ще ме разбере.

  • #3
    зарядни да искаш, дали са готини обаче за твоя вкус, не знам
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #4
      Аз също съм търсил.
      За съжаление се примирих със стандартбите китайски.
      Във Farrnell намирах наистина качествени и хубави USB конектори за монтаж на панел.

      https://bg.farnell.com/c/connectors/...usb-connectors

      Цените на китайските боклуци обаче надделяха.
      Враг усраине

      Коментар


      • subritual
        subritual коментира
        Редактиране на коментар
        Вярно са малко соленички цените, но изглеждат добри наистина, повечето. Благодаря

    • #5
      Само дето Китайските хич не са боклуци.. Или поне тия дето аз ползвам.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • #6
        Това "да държи на ток" е малко широко понятие. Без точната електроника това, дето вържеш към него изобщо няма да разбере че държи на ток.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • sparkybg
          sparkybg коментира
          Редактиране на коментар
          Зависи от компа, зависи от порта, зависи и от устройството. За високите амперажи и мощности си свързаните устройства си приказват. USB 2 стандартно е до половин ампер. Отделно на компютъра обикновено не всички портове поддържат висок ток, а и да поддържат, дали ще се разберат с устройството е друга дълга и горчива тема.

          И не на последно място - вертикялен порт в кола ще се напълни с боклуци така или иначе, със или без капаче. Разликата е че като е с капаче по-трудно и ще се чисти. Иаче едно пръсване със сгъстен въздух решава проблема.

        • mendi
          mendi коментира
          Редактиране на коментар
          В тази връзка не е зле и един бушон да се сложи, максимално близо до мястото на отклонението от което ще се черпи тока.

        • subritual
          subritual коментира
          Редактиране на коментар
          Така де, това не е проблем.Електроника отделно има платки дето що-годе отговарят на описанието и ще зареждат бързо. А не като масата букси, на които пише 3.1А

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X