Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Универсални разширители за калници.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Универсални разширители за калници.

    Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
    Ние БЪЛГАРИТЕ сме дали толкова" придобитъци" на този свят че,едни разширители ли няма да можем бе колеги.Горе главата и само напред заедно можем всичко.
    Евала за точната приказка!
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • До: Универсални разширители за калници.

      Варианта 6+3, съотношение на външна и вътрешна част е идеален за off road автомобилите като се има на впредвид че вътрешната част може да се корегира(отреже)по възможноста на автомобила,а и след монтажа с тапицерско ножче може да се отстрани излишъка да не събира кал,жлебове са излишни само биха намалили здравината,мястото на шината е върху уширитела и се стяга по калника.Тънки алуминиеви шини които се пробиват и през тях и уширитела се дупчи за калника,досега така бях и беше идеално, ако приемем че при офсет 0,джантата е наравно с калника,то при подготвен автомобил с фланци 4см(3,8см) и джанти -24(2,4см),или дори само с джанти -44 при завихрянето се омазва все едно няма уширители почти не се вижда през страничните прозорци,за огледала няма да говорим че не могат да се ползват понеже клоните ги прибират още първите минути от разходката,с сигурност търсените ще са тези които работят,а работещи могат да са само ако излизат над 5-6 см(в външната част)и задължително да има металната тел(стоманизирана)която да не позволява да клюмва на уширитела
      Последно редактирано от belata; 04-06-09, 23:22.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • До: Универсални разширители за калници.

        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
        Варианта 6+3,или 5+4, съотношение на външна и вътрешна част е идеален за off road автомобилите,по малко от рода на 2-3см е само козметична притурка за пред кафенето,ако приемем че при офсет 0,джантата е наравно с калника,то при подготвен автомобил с фланци 4см(3,8см) и джанти -24(2,4см),или дори само с джанти -44 при завихрянето се омазва все едно няма уширители почти не се вижда през страничните прозорци,за огледала няма да говорим че не могат да се ползват понеже клоните ги прибират още първите минути от разходката,така че кой за какво му трябват да уточним,с сигурност търсените ще са тези които работят,а работещи могат да са само ако излизат над 5 см,при възможност и заявки може да се направи инструмент(дюза)и за по малки уширителчета за по скромни изисквания.
        За мен размера е 5+3.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • До: Универсални разширители за калници.

          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
          Варианта 6+3,или 5+4, съотношение на външна и вътрешна част е идеален за off road автомобилите,по малко от рода на 2-3см е само козметична притурка за пред кафенето,ако приемем че при офсет 0,джантата е наравно с калника,то при подготвен автомобил с фланци 4см(3,8см) и джанти -24(2,4см),или дори само с джанти -44 при завихрянето се омазва все едно няма уширители почти не се вижда през страничните прозорци,за огледала няма да говорим че не могат да се ползват понеже клоните ги прибират още първите минути от разходката,така че кой за какво му трябват да уточним,с сигурност търсените ще са тези които работят,а работещи могат да са само ако излизат над 5 см,при възможност и заявки може да се направи инструмент(дюза)и за по малки уширителчета за по скромни изисквания.
          +1 аз съм за 6+3 .
          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

          Коментар


          • До: Универсални разширители за калници.

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            И аз не бях виждал със жлеб, ама си е хитрина. А и не е пробем за дюзата да го има.

            Не виждам никаква полза от жлеба в този си вид. И аз също мисля че много се изтънява в основата и веднага би кльопнало от там. Че трябва шина при монтажа е така, тя помага да се захване здраво за калника и така да се прехвърли евентуалното напрежение върхъ цялата площ на гумата а не само върху дупките от болтовете. Също седи плътно прилепнало по калника и не е къдраво . Може да се направят леки ограничители на шината с височина 2-3мм нещо такова :

            flash-gsm team

            Коментар


            • До: Универсални разширители за калници.

              Първоначално публикуван от ribaria Преглед на мнение
              Не виждам никаква полза от жлеба в този си вид. И аз също мисля че много се изтънява в основата и веднага би кльопнало от там. Че трябва шина при монтажа е така, тя помага да се захване здраво за калника и така да се прехвърли евентуалното напрежение върхъ цялата площ на гумата а не само върху дупките от болтовете. Също седи плътно прилепнало по калника и не е къдраво . Може да се направят леки ограничители на шината с височина 2-3мм нещо такова :

              Браво и аз си го мислех точно така.Ама да е по изправен.
              Последно редактирано от scorpion1972; 04-06-09, 23:38. Причина: добавяне
              Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
              На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
              Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

              Коментар


              • До: Универсални разширители за калници.

                Добра идея, но не с този наклон на външната част.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • До: Универсални разширители за калници.

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Добра идея, но не с този наклон на външната част.
                  Писали сме по едно и също време Тарга и аз мисля че трябва да е по изправен.
                  Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                  На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                  Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                  Коментар


                  • До: Универсални разширители за калници.

                    Ей много сте бързи докато измисля как да го изправя наклона вие го забелязахте.
                    И за мисля че е много увиснало и няма да има много голям смисъл защото при завой в дупка веднага ще го хапе гумата . Ето такова успях да нарисувам :

                    flash-gsm team

                    Коментар


                    • До: Универсални разширители за калници.

                      Първоначално публикуван от ribaria Преглед на мнение
                      Ей много сте бързи докато измисля как да го изправя наклона вие го забелязахте.
                      И за мисля че е много увиснало и няма да има много голям смисъл защото при завой в дупка веднага ще го хапе гумата . Ето такова успях да нарисувам :

                      Е така е добре само дано не се гърчи при монтажа че,тогава ще ме сърби г..а.
                      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                      Коментар


                      • До: Универсални разширители за калници.

                        Като гледам май останахме тези дето не ни се спи
                        Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                        На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                        Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                        Коментар


                        • До: Универсални разширители за калници.

                          Давайте да измислим дюзата и да ги почвам .
                          Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                          На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                          Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                          Коментар


                          • До: Универсални разширители за калници.

                            още малко картинки от руския нет..... тези са тайвански универсални разширители, има с и без жлеб

                            9см външната част + 2.5см вътре

                            линк







                            тези са по-тесни 78мм от които 52 мм външна част

                            забележете с какви планки се продават


                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • До: Универсални разширители за калници.

                              Tая шина трябва да върви по страничната извивка на калника май.
                              Ще трябва през някакво растояние да се цепи, за да се получи извивката, та дали алуминий, или стомана...?

                              Коментар


                              • До: Универсални разширители за калници.

                                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                                ...

                                забележете с какви планки се продават


                                Аха, заради извивката е с планки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X