Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Универсални разширители за калници.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Универсални разширители за калници.

    Колега 12 см. има ли и за Г класа 463 знаеш ли колко метра ми трябват ?

    Коментар


    • От: Универсални разширители за калници.

      Я аз да питам какво стана с идеята за мини-разширителите с 3см работна част?

      Мисълта ми не е точно за калници, а за над вратите на Ужаската. Нормално, там вратите притискат брезента към железата (ама не много плътно) и като вали дъжд доста вода успява да влезе вътре. Та идеята ми е да сложа нещо като козирка над вратите.

      Коментар


      • От: Универсални разширители за калници.

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Я аз да питам какво стана с идеята за мини-разширителите с 3см работна част?

        Мисълта ми не е точно за калници, а за над вратите на Ужаската. Нормално, там вратите притискат брезента към железата (ама не много плътно) и като вали дъжд доста вода успява да влезе вътре. Та идеята ми е да сложа нещо като козирка над вратите.
        При всичките профили дето правим в Ямбол все ще се намери такъв да ти свърши работа!Уширител за калници 3 см. нямам намерение да правя!
        Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
        На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
        Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

        Коментар


        • От: Универсални разширители за калници.

          Здравей, искам да ти поръчам уширители с 6см работно. Трябват ми за ТЛК 80 - мисля, че 6 метра трябва да ми стигнат. Имаш ли налични и мислиш ли, че е достатъщно 6м?
          Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
          BMW F650CS
          Радо о885 5о 59 5о

          Коментар


          • От: Универсални разширители за калници.

            Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
            Здравей, искам да ти поръчам уширители с 6см работно. Трябват ми за ТЛК 80 - мисля, че 6 метра трябва да ми стигнат. Имаш ли налични и мислиш ли, че е достатъщно 6м?
            Има в наличност,6 метра ще ти стигнат за поръчка 0887518051 или на лични!Поздрави.
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • От: Универсални разширители за калници.

              Благодаря, имаш лично.
              Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
              BMW F650CS
              Радо о885 5о 59 5о

              Коментар


              • От: Универсални разширители за калници.

                Колега след като прочетох цялата тема съм възхитен от ентусиазма който си проявил да направиш нещо такова което да влезне в полза на толкова хора . Поздрави.. Интересува ме дали има още от 6см. и цената същата ли е още за метър.

                Коментар


                • От: Универсални разширители за калници.

                  Първоначално публикуван от Ситния Преглед на мнение
                  Колега след като прочетох цялата тема съм възхитен от ентусиазма който си проявил да направиш нещо такова което да влезне в полза на толкова хора . Поздрави.. Интересува ме дали има още от 6см. и цената същата ли е още за метър.
                  Да колега има ги и цената е същата.
                  Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                  На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                  Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                  Коментар


                  • От: Универсални разширители за калници.

                    Здрасти колега,правиш ли още от тези уширители и има ли промяна в цената.Поздрави

                    Коментар


                    • От: Универсални разширители за калници.

                      Става въпрос за по тесните

                      Коментар


                      • От: Универсални разширители за калници.

                        Супер , меря и поръчвам .

                        Коментар


                        • От: Универсални разширители за калници.

                          Получени , поставени , благодаря на колегата за съдействието . Ще сложа някоя снимка из тия дни .

                          Коментар


                          • От: До: Универсални разширители за калници.

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            На колко състезания си карал? Щото аз близо 1 година ходих по хард разходки с "купешки" уширители подобни на първите, които произведе колегата, и наистина нищо им нямаше.
                            Още в първия ден на първото състезание обаче нещата вече бяха така, а на третия ден уширители вече нямаше ...

                            Това, което scorpion1972 е направил са си чудесни разширители за пипнати разходкаджийски джипки. Хем вършат работа, хем не изглеждат зле.
                            Чаааакаай сега, че ти си с неправилните гуми за тази арка на калниците ..... неправилните ходове на окачване спрямо пак калници .... и неправилния режим на употреба на цялостния сет-ъп на джипката .... това въобще не мисля, че има общо с това което направи за Вас, колегата .... нямам джип, но бая експериментирам с джантите на колата ...
                            При тоя стил на каране каквото и да монтираш при теб ще го изкърти ..... измисли монтажа и не засягай качеството на колегата в дадения случай ... Не познавам производителя, но Уважавам Българското и искам да бъде ценено, а за труда и каузата за която го направи ... заслужава още едно голямо уважение от Мен. Не се заяждам с никого, уважавам всички в този форум, но нека бъдем реалисти .... Успех на всички и безаварийни ....

                            Коментар


                            • От: До: Универсални разширители за калници.

                              Първоначално публикуван от pitbull_power Преглед на мнение
                              Чаааакаай сега, че ти си с неправилните гуми за тази арка на калниците ..... неправилните ходове на окачване спрямо пак калници .... и неправилния режим на употреба на цялостния сет-ъп на джипката .... това въобще не мисля, че има общо с това което направи за Вас, колегата .... нямам джип, но бая експериментирам с джантите на колата ...
                              При тоя стил на каране каквото и да монтираш при теб ще го изкърти ..... измисли монтажа и не засягай качеството на колегата в дадения случай ... Не познавам производителя, но Уважавам Българското и искам да бъде ценено, а за труда и каузата за която го направи ... заслужава още едно голямо уважение от Мен. Не се заяждам с никого, уважавам всички в този форум, но нека бъдем реалисти .... Успех на всички и безаварийни ....
                              Ща зимам за адвокат!От тогава много вода изтече и много хиляди метри уширител мина през екструдера! Усещането като ходя по състезания и видя деветдесет и девет процента от жипките с моя уширител е несравнимо! Горд съм че избрахте Българското!Благодаря ви за уважението!
                              Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                              На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                              Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                              Коментар


                              • От: До: Универсални разширители за калници.

                                Първоначално публикуван от pitbull_power Преглед на мнение
                                ... При тоя стил на каране каквото и да монтираш при теб ще го изкърти ..... измисли монтажа и не засягай качеството на колегата в дадения случай ... .
                                Ало, пишман адвоката, като си изкопал нещо отпреди 7 години, да беше чел наред. Щото още тогава съм написал горе-долу същото и по никакъв начин не съм поставял под съмнение качеството на колегата.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X