Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Универсални разширители за калници.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Универсални разширители за калници.

    Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
    Още малко и ще ме убедите да направя дюза за "мини разширителите"
    Иво,направи бе.Тъкмо ще избиеш и голямата дюза

    Коментар


    • До: Универсални разширители за калници.

      То ще е нещо като декорация на калника.Въртят ми се разни красоти в главата.Може и да се получи пък нещо хубаво.
      Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
      На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
      Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

      Коментар


      • До: Универсални разширители за калници.

        Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
        То ще е нещо като декорация на калника.Въртят ми се разни красоти в главата.Може и да се получи пък нещо хубаво.
        За тие малките нещо и неонче трябва да измислиш...... Ще станат истински декоративен елемент.
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар


        • До: Универсални разширители за калници.

          Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
          За тие малките нещо и неонче трябва да измислиш...... Ще станат истински декоративен елемент.
          Аи стига ве и за неони ли да мисля
          Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
          На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
          Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

          Коментар


          • До: Универсални разширители за калници.

            Според мен,малките ще са супер за паркетници,не толкова да пазят от кал,а по скоро да пазят самите вежди от надиране - нещо като гумен протектор.
            Пътят е целта.

            Коментар


            • До: Универсални разширители за калници.

              Първо помислете за какво се слагат тези уширители , за пред кафето или за да пазят от хвърляне на кал по автомобила ? А това че някой мисли да си ги сложи под оригиналните вежди , според мен е пълна глупост. Няма да става и за пред кафето. А да не говорим че оригиналните си вършат работата . Просто ми се струва ялова тази идея. ( говоря за мини уширителите)
              flash-gsm team

              Коментар


              • До: Универсални разширители за калници.

                За мини разширителите мисля,че няма смисъл да се занимаваш с тях,но все пак ти решаваш.

                Коментар


                • До: Универсални разширители за калници.

                  Според мен не се занимавай , защото ще си имаш още една безполезна дюза.Ти си прецени дали има смисъл.
                  0887632135-Краси

                  Коментар


                  • До: Универсални разширители за калници.

                    Първоначално публикуван от charger Преглед на мнение
                    Според мен,малките ще са супер за паркетници,не толкова да пазят от кал,а по скоро да пазят самите вежди от надиране - нещо като гумен протектор.
                    Колко биха предпазвали калниците от надиране ми е трудно да си представя.


                    Първоначално публикуван от ribaria Преглед на мнение
                    Първо помислете за какво се слагат тези уширители , за пред кафето или за да пазят от хвърляне на кал по автомобила ? А това че някой мисли да си ги сложи под оригиналните вежди , според мен е пълна глупост. Няма да става и за пред кафето. А да не говорим че оригиналните си вършат работата ...
                    Много съм съгласен с това мнение.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • До: Универсални разширители за калници.

                      Първоначално публикуван от ribaria Преглед на мнение
                      ...А това че някой мисли да си ги сложи под оригиналните вежди , според мен е пълна глупост. Няма да става и за пред кафето. А да не говорим че оригиналните си вършат работата....
                      Аз оглеждам да ги сложа глупаво. Не защото ще стане по-добре за кафето а защото оригиналните не вършат работа. Ако махна оригиналните става още по-сложно.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • До: Универсални разширители за калници.

                        Защо след като има фланци 38мм да няма разширители за калници с приблизително същия размер? Аз съм за, въпреки че предишния модел не можеха да се захванат за оригиналния профил на калника на Витарата ми.
                        Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

                        Коментар


                        • До: Универсални разширители за калници.

                          Първоначално публикуван от V69 Преглед на мнение
                          Защо след като има фланци 38мм да няма разширители за калници с приблизително същия размер? Аз съм за, въпреки че предишния модел не можеха да се захванат за оригиналния профил на калника на Витарата ми.
                          А минусовите джанти смяташ ли ? На дали някой който е сложил фланци е оставил '' 0-ЕТ'' джанти .
                          flash-gsm team

                          Коментар


                          • До: Универсални разширители за калници.

                            Примоция айде на "супер уширителите"до края на месеца 40 лв.метъра.
                            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                            Коментар


                            • До: Универсални разширители за калници.

                              На примоции не реагирате.Ей сега разбрах що е то интирнет герой.Нещо което иска ама не му стиска.
                              Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                              На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                              Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                              Коментар


                              • До: Универсални разширители за калници.

                                Дай малко снимки ако може
                                Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                                :D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X