Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Светлинна лента / Led light bar, видове или как да изберем правилната светлина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Светлинна лента / Led light bar, видове или как да изберем правилната светлина

    Обратното ма се разбрахме

    Хубав бар е 10 кинта на инч,от там почват тия дни
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Светлинна лента / Led light bar, видове или как да изберем правилната светлина

      В съвременни условия ЛЕД може да се направи всякакъв. Всякакъв ъгъл на осветяване, с леща, без леша, с всякакъв рефлектор и т.н.
      Поради особеностите на икономиката в мястото, където днес основно е съсредоточено производството им, разликата между ЛЕД за 100 и за 500 лева вероятно ще е чудовищна в полза на тоя от 500, но тази разлика наистина няма да е в светенето, а най-вече в това колко време ще свети и до каква степен реалните характеристики ще отговарят на проектните.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #18
        От: Светлинна лента / Led light bar, видове или как да изберем правилната светлина

        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение

        Аз не харесвам решението с монтаж на бара на покрива, защото там поставен, бара издава невъобразим шум. Но пък е красиво и пред кафето е супер.
        Най-харесвам бар със съобразена според колата ширина(може и да е извит) монтиран на бронята или на височината на капака. Да там се цапа повече, но не шуми и лесно се почиства. Ако бара е най-издадената част на джипа няма нужда да се притеснавате, че ще се счупи- баровете са много здрави и ще оцелеят дори при челен удар(пробвано от Чолаков).

        Тодоре, дано си доволен!
        Русев, респект - ти си пич! Наистина хвърли светлина по въпроса !!! Евала отново! Доста време си загубил за разлика от първия пост ама изби рибата . Не знам дали с това ще спечелиш клиенти но доверието ми вече го имаш. Аз ще продължа да нося Колумб-а гордо в прякора си!
        Сега, може и да прозвуча смешно но както се разбрахме не ми е позната материята, когато е отпред по капаците и броните ако се натъпче с кал какво се случва с охлаждането...има ли нужда от такова, че виждам оребрение ама ...!
        Yamaha XV1900-личен
        Range Rover L322, 3.0 td6 Vogue-за кучето, 3.6/272 PS 2008- на детето
        JEEP WJ4,7-продаден със сълзи на очи
        Daihatsu Rocky Fourtrak отново ме усмихна

        Коментар


        • #19
          От: Светлинна лента / Led light bar, видове или как да изберем правилната светлина

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Какво знам аз....................
          Благодаря бай РусЕ, доста добро обяснение, и написано на човешки език.

          Я сега дай някакво предложение за светлини на два трактора.
          Трябва ми да светят напред и нашироко, и назад да виждам закачения инвентар.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #20
            От: Светлинна лента / Led light bar, видове или как да изберем правилната светлина

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Благодаря бай РусЕ, доста добро обяснение, и написано на човешки език.

            Я сега дай някакво предложение за светлини на два трактора.
            Трябва ми да светят напред и нашироко, и назад да виждам закачения инвентар.
            GALAXY WL 048S 48W
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • MoridinBG
              MoridinBG коментира
              Редактиране на коментар
              От китайския род барове тези ли са читавите?
              Нагледах се на доста други в алито и амазон на подобна цена, със стотици изглежда искрено доволни клиенти - свети, но от снимките в ревютата осветяването не изглежда задоволително, а малкото, които са мерили, съобщават за по 60-70W реална консумация. При тези по-различно ли е?

          • #21
            От: Светлинна лента / Led light bar, видове или как да изберем правилната светлина

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            ...

            Аз не харесвам решението с монтаж на бара на покрива, защото там поставен, бара издава невъобразим шум. Но пък е красиво и пред кафето е супер.
            ...
            Някъде към 80 километра в час млякото завира яко. Иначе е удобно понякога, защото осветява зад бабуни, които засенчват фаровете.

            Коментар


            • #22
              Към текущия момент, какъв е адекватният избор на лед бар като производител, доставчик и модел? Китайците смело говорят за 300-400-600-700! вата, но от малкото по-задълбочени мнения, като гледам обикновено реално консумират едва 70-80 вата, а осветеността им не изглежда задоволителна по снимките.
              Искам да си взема бар, желателно около 200 до 400лв, който да има адекватна мощност и разпръскване.

              Galaxy е супер, че се доставя от реален и доказан търговец с добро клиентско отношение, но технически е ли по-различен от останалите китайци?

              Ориентирал съм се към 50" извит. Иска ми се да го сложа над предното стъкло, би трябвало на височина да се изравнява с високата точка на покрива. Най-вече, защото така най-хубаво ще осветяява без много сенки от близки обекти, пък и на визия ми е най-приемливо. На капака ме дразнят непреодолимо много, на бронята идва на нивото на фаровете, който си правят сенки, а и ще ограничи въздушния поток, за който се борят двигател, климатик, автомат, интеркулер...

              Коментар


              • s_s1
                s_s1 коментира
                Редактиране на коментар
                2R e доказано коректен търговец на българския пазар. Признава гаранцията и специалистите имат опит в осветяване на всякакви оффроуд машини. Конкретно за изделията: Уплътненията му не се разкапват от слънцето и не пропускат вода след едно лято. Лещите/лупи, не потъмняват от УВ лъчението, като повечето китайци. Алуминия не е кашкавален и от вибрацията не изтърват резбите. Има обратна връзка м/у търговски и производствени отдели и дребни пропуски или ненадежни решения в конструкция и светене се отстраняват и корегират.

              • rusev
                rusev коментира
                Редактиране на коментар
                Светльо, благодаря за подкрепата!

            • #23
              Едноредова Аврора 50 инча за 320 долара ако е за тавана

              Аз бих сложил 2 броя по 20 или 30 инча в решетката
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #24
                Пристигна 52" Galaxy LBL Curved директно от 2R - доста солидна изработка, веднага бонус точки за това. Видимо по-добра от повечето барове, които съм виждал последната година на живо по разни джипки и тук таме в продажба.
                На 14.3V дърпа 10.5А. Тооочно 150W. На проба директно от акумулатора в квартала свети прилично и ми покрива очакванията.

                Изобщо не съм и очаквал 300W. Радвам се, че не е 60-70, тогава щях да го върна. Бих се радвал обаче, ако коректно пишеше истинската мощност или поне просто 10А консумация. Предполагам, че обявен като 150W ще стане по-трудно продаваем на фона на 300-500-720W чудесата в olx и по магазините в БГ.
                Така или иначе следващата стъпка към истински 300W е също така и поне 2х в цената до 500-600лв.

                Коментар


                • #25
                  И аз бих се редвал да пишем реалния ватаж, но както казах по-горе, американците наложиха "модата" ватажа да се прави наполовина от обявения.
                  Пък и представи си, ако само на 2R баровете са с наполовина мощност от останалите на съшата цена дали ще си купи някой?

                  Евтините решения без гаранция( с каквито е пълен нета) нямат и 1/3 от обявената мощност!
                  Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X