Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безконтактно миене ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Безконтактно миене ?

    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
    също съм виждал как се мие кола с 2% разтвор на сода каустик.
    То сапуна в основата си не е нещо твърде по-различно ми се струва.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #32
      От: Безконтактно миене ?

      Тя содата е безвредна за автомобила, проблемът е в това, че неминуемо ще попадне в очите, дихателните пътища и кожата на всеки който се намира наблизо и тогава лошо...Последствията могат да бъдат доста сериозни !
      Сузуки Джимни 1.3, 99г.

      Коментар


      • #33
        От: Безконтактно миене ?

        Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
        че човешкият фактор играе голяма роля при обслужването по автомивките.
        Четката и гъбата верно че си играят ролята,но ако си миеш колата сам.Те (миячите) са на процент и хич не ги е еня че четката му е полепнала с пясък и кал.Пред очите ми търка с четката джантите и гумите и без да я измие започва тенекиите.Щото са свикнали да му бутнеш 2кинта за да внимава (уж) А инак е вярно че пропорциите посочени за даден препарат трябва да се спазват,щото лака или боята може и да заминат.
        jeep CHEROOKEE KJ 2,4 147kс.

        Коментар


        • #34
          От: Безконтактно миене ?

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          То сапуна в основата си не е нещо твърде по-различно ми се струва.
          Доста по различно е. Иначе хората нямаше да ползват сапун, ами щяха направо със сода да се къпят.
          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

          Коментар


          • #35
            От: Безконтактно миене ?

            След разходка като отида на автомовка и давам по 10лв. отделно от цената за миенето бакшиш! То те е срам да я оставиш. И 20лв. бакшиш съм давал, че на едно излизане в една кал имаше слизане, лебедки, качване пак в джипа и може сами да си представите какво беше. Калта която падна от джипа я събраха с "РК1" (ръчна количка с 1 колело ) да не се напълни отводнителния канал!
            Това да го мия аз не го виждам някак

            Коментар


            • #36
              От: Безконтактно миене ?

              Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
              Доста по различно е. Иначе хората нямаше да ползват сапун, ами щяха направо със сода да се къпят.
              Доста по-различно е на качествен сапун, в който е сложено точното количество сода каустик. Ако е останало свободно количество, а това хич не е толкова рядък случай, си е баш същото - pH над 10.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                От: Безконтактно миене ?

                Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                След разходка като отида на автомовка и давам по 10лв. отделно от цената за миенето бакшиш! То те е срам да я оставиш. И 20лв. бакшиш съм давал, че на едно излизане в една кал имаше слизане, лебедки, качване пак в джипа и може сами да си представите какво беше. Калта която падна от джипа я събраха с "РК1" (ръчна количка с 1 колело ) да не се напълни отводнителния канал!
                Това да го мия аз не го виждам някак
                Тука дадох 100 лв. За инициативата на младежа:

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:edit-mivka120152422.jpg
Прегледи:2
Размер:145.8 КБ
ID:5703051

                После още 40 на собственика на автомивката за да свестява припадналия младеж и като обезщетение, че до края на деня онзи ще бъде неадекватен и остава без работник на автомивката. Действието се развива много далече от София
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #38
                  От: Безконтактно миене ?

                  Тоя пич, от мерак, и преди да припадне, ти е измил цифрите от предния номер, дори...
                  За пари какво ли не правят хората.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Безконтактно миене ?

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    Тоя пич, от мерак, и преди да припадне, ти е измил цифрите от предния номер, дори...
                    За пари какво ли не правят хората.
                    Скрил съм ги, бре, нали така се прави във ФорумЪт. Даже при продажба на кола, гледам, че си ги крият на снимките в обявите. Иначе пред перспективата да си викам пътна помощ до София (мислех, че нещо "ELSD"-тата са се напълнили с вода), като престана да скрибуца, изпаднах в еуфория, буйна радост, все едно съм пиян в кръчма, та така...
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #40
                      От: Безконтактно миене ?

                      Така бяха на всички бакшиши и куки. Миеха ги на оня автомивки с чиличените четки, като за загорели тенджери. Ма па на боята нищо не и ставаше.
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • #41
                        От: Безконтактно миене ?

                        Всъщност е забавно да миеш джип... Въпрос на представяне и мотивация
                        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X