Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Багажник за 5 минути... или как си Москвичосах Бембевето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Багажник за 5 минути... или как си Москвичосах Бембевето

    Може и да се хване.Аз в мойто катакомби като му съборих задните седалки бебешка кошарка пренесох.
    0884 987 137
    В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

    Коментар


    • #17
      От: Багажник за 5 минути... или как си Москвичосах Бембевето

      Всичко това е защото е ерген. Като се ожени ще му стане ясно че Еспас/Улусе/Хиасе с теглич и покривен багажник е МАЛКАТА кола.

      Коментар


      • #18
        От: Багажник за 5 минути... или как си Москвичосах Бембевето

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        ... Обаче аз съм традиционалист... багажите возя с това /300х150см/
        От такова нещо има смисъл само при по-редовен превоз на по-големи товари.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #19
          От: Багажник за 5 минути... или как си Москвичосах Бембевето

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Всичко това е защото е ерген. Като се ожени ще му стане ясно че Еспас/Улусе/Хиасе с теглич и покривен багажник е МАЛКАТА кола.
          Да, ама са грозни.

          Затова пикап с двойна кабина
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #20
            От: Багажник за 5 минути... или как си Москвичосах Бембевето

            Грозни щото нямаш
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #21
              От: Багажник за 5 минути... или как си Москвичосах Бембевето

              Е това вече е изобретателност
              само бараки

              Коментар


              • #22
                От: Багажник за 5 минути... или как си Москвичосах Бембевето

                !!! Ей, разхълцах се от смЕх .
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • #23
                  От: Багажник за 5 минути... или как си Москвичосах Бембевето

                  Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                  Браво бе Стояне. Честита ти колица!

                  Ей .... С парите за БМВ-то, как щеше да стегнеш Варшавата - не е истина! Кажи какво става с нея?

                  Никакъв не се вясваш във форума.
                  Благодаря!
                  Трябваше ми автомобил, с който да се возя, все пак. Че Варшавата ще стане - то е ясно, просто напоследък бях възпрепятстван, къде поради зависещи, къде - независещи от мен, обстоятелства. За това и не съм се вясвал много-много.
                  С "Фармахим" - непобедим
                  Дизел - само дънки!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Багажник за 5 минути... или как си Москвичосах Бембевето

                    Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                    Това изделие го видях на живо. Евала адаш. Ма си е верно здраво. Само един болт по спомен беше изпаднал някъде.

                    п.п. Адаш. Бе ти махна ли го? Щот' имам да докарвам нещоси от прованса.
                    Махнах го, ама не е проблем пак да го качим и да ти дам на заем Бембевето .



                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Всичко това е защото е ерген. Като се ожени ще му стане ясно че Еспас/Улусе/Хиасе с теглич и покривен багажник е МАЛКАТА кола.
                    Може и да е така, но и като неерген не смятам да аграрствам и да влача много-много. Човек прави толкова деца на задната седалка на Бембевето си, колкото могат да се съберат на задната седалка на Бембевето* .

                    Катакомбитата, баничарките и пикапите с двойни кабини рязко контрастират с вижданията ми за елегантни и аеродинамични форми на даден лек автомобил. Изключително рядко пренасям обемисти неща, за да гледам (и по-лошото - карам) подобно грозилище всеки ден.

                    Иначе, с тази конфигурация, Бембевето не ми се разсърди. Движеше си се нормално, без неприятни усещания за нестабилност и завишен разход. Не съм го шпорил, естествено.


                    *
                    поотраснали и с необходимият им инвентар.
                    С "Фармахим" - непобедим
                    Дизел - само дънки!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Багажник за 5 минути... или как си Москвичосах Бембевето

                      В тоя форум никой не спомена жипка, само некъв дабълкаб се мярна...

                      Витарата(дълга) си ми беше перфектната семейна кола. Какво ли не съм мъкнал с нея. Топа в класацията беше на една семейна почивка, малкия беше още бебе и едвам му се виждаха очите от багаж, когато си купих Балкан 250 и го събрах.
                      Да, ама жената не може да събере дъските на гардероба и подхожда хитро - трупа багажа отгоре ми.
                      Наложи се да сменя вярната витарка с Диско. Вече в багажника влиза трикрилия гардероб, а Балкана може да влезе без да го разглобявам като в каталог за резервни части.
                      И познайте какво стана - багажа пак е на главата ми, все си намира причина да не е в багажника.
                      Така че, карай си бмв-то, дори и челядта да се нарои на задната седалка. Като им е тясно, да се научат да вземат нормално количество багаж.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Багажник за 5 минути... или как си Москвичосах Бембевето

                        Първоначално публикуван от м20_маниак Преглед на мнение
                        Може и да е така, но и като неерген не смятам да аграрствам и да влача много-много.


                        .
                        Ще, ще...
                        Семейния живот калява характера и променя приоритети /иначе не е семеен/.
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X