Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на неоригинален ксенонов комплект за фарове…

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Монтаж на неоригинален ксенонов комплект за фарове…

    Колеги,никой ли не може да каже нещо за ксеноните.
    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A

    Коментар


    • #17
      От: Монтаж на неоригинален ксенонов комплект за фарове…

      Проблема е високочестотни хармоници за справка Никола Тесла,Тези китайски изчадия направо съсипват електрониката на по съвременните автомобили,проблемите които създават са несъпоставими с цената на комплекта китайски ксенон,говориме за не оригинално вграден ксенон, ако искате да си убиете автомобила слагайте ги.
      Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

      Коментар


      • #18
        От: Монтаж на неоригинален ксенонов комплект за фарове…

        Първоначално публикуван от dodo_x Преглед на мнение
        Проблема е високочестотни хармоници за справка Никола Тесла,Тези китайски изчадия направо съсипват електрониката на по съвременните автомобили,проблемите които създават са несъпоставими с цената на комплекта китайски ксенон,говориме за не оригинално вграден ксенон, ако искате да си убиете автомобила слагайте ги.
        Ти пък,не че е невъзможно да се случват разни работи,ама е крайно да говориш за убийство.На сеед'а в началото като ги купихме,някои колеги се оплакаха че при позвъняване на гсм мигало цялото табло,много бързо си ги оправиха,ама не мигат от ксенона.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #19
          От: Монтаж на неоригинален ксенонов комплект за фарове…

          За така наречените ''афтър маркет'' ксенони мога да кажа само...кофти неща.Монтирах си на моята Мазда 626 набор 98 ксенони Н7 на късите светлини.В началото чудо,свети та се къса ефекта е "уау".Поиграх си да ги регулирам на една стена и работата ''заспа''.Само дето почнаха да се случват странни неща...радиото почна да шуми на станции със слаб сигнал спря да лови изобщо,а е висок клас Алпин.Викам си карай пълно щастие нЕма,слушам и без друго повече от флашка.Обаче по едно време светна лампата за АВС-а.Тук вече се поизнервих,колелата на мокро блокират работата става зле Сваляне на колелетата и чистене на сензорите,лампата гасне и пак святка без видима причина.Забелязах и друго-при дълго пътуване започват отсрещните да ми присвяткат,явно има нещо гнило.Пак на стената,свалих фаровете надолу.Същата работа,святкат ми на поразия.Свалих лампите и ги оставих да светят извън фара известно време,за да видя какво аджеба става.Става следното-между стъкления балон и шапката с крачетата материала е някакъв подобен на много твърда гума,от топлината се размеква и балончето почва да се движи Познайте какво се случва при неравности във фара,къде отива фокуса и какво вижда отсрещния колега...стробоскопа пасти да яде.На часа оскубах "ксенона" с все кабеляци и в кофата,на следващия де си купих чисто нови фарове от Косер,сложих си нормални крушки осрам за десет кинта парчето,регулирах си фаровете и сагата приключи.Имам си фарове,спирачки радиото ми лови и никой не ми святка отсреща

          Коментар


          • #20
            От: Монтаж на неоригинален ксенонов комплект за фарове…

            Първоначално публикуван от margarit5 Преглед на мнение
            Колеги,никой ли не може да каже нещо за ксеноните.
            Това са обикновени халогенни лампи от нисък клас със синкав стъклен балон, личи си от снимката. Ксенон в балоните им може и да има, но вероятността за това е умерено ниска. Все едно нямат нищо общо като конструкция и начин на работа с газоразрядните (HID) лампи.

            Накратко - не се занимавай.

            Коментар


            • #21
              От: Монтаж на неоригинален ксенонов комплект за фарове…

              На леката кола със фабричен ксенон, бъкана с електроника,няма проблем,на джипа най евтения ксенон,като изключим че едната лампа си мига когато си иска няма проблем нито с радиото също алпин,нито с радиостанциите,на третата съм сложил премиум със високото във лампите,перфектни от всякъде,нито ми святкат,нито какъвто и да било проблем,та опираме пак до парите,ксенон за 40 лв. Не свети като такъв за 200 лв.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X