Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хладилна чанта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хладилна чанта

    Имам една такава чанта

    Пълня я с лед и бирата е студена и в най-голямата жега.
    Ама като се стопи, край.

    Та загледах тези електрическите
    http://www.esport.bg/rw/items/168868...l-classic.html

    Може ли някой да даде съвет, мнение за тези чанти ?

  • #2
    Re: Хладилна чанта

    И на мен ми трябва нещо подобно, даже ако е хладилник с подобни размери ще е по-добре може и на 220В само да е.
    Ако някой знае къде мога да разгледам такива работи да дава линкове
    LZ1PER

    Коментар


    • #3
      Re: Хладилна чанта

      Ми ето това прилича на хладилник.
      ама дали охлажда толкова

      http://www.esport.bg/rw/items/168868...6l-deluxe.html

      Коментар


      • #4
        Re: Хладилна чанта

        прави 18 под околната температура, но не над 32, което нищо не е... има хладилници из нет-а/не знам за бг/, които са сериозни, изикват закрепяне, но са си хладилници...

        Коментар


        • #5
          Re: Хладилна чанта

          webasto имат различни модели стига да ти отърва цената :-)
          ------------------------------------
          тел. O878 9ЧЧ 999

          Коментар


          • #6
            Re: Хладилна чанта

            Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
            има хладилници из нет-а/не знам за бг/, които са сериозни, изикват закрепяне, но са си хладилници...
            Ето такава нещо ми трябва, от къде може да се намери в БГ?

            Миналата година гледах в ШЕЛ продаваха подобно нещо струваше 99лв. и ми се стори съмнително ниска цената ( една ел. хладилна чанта е по-скъпа) ако някой ги е пробвал да каже какво могат тези хладилници.
            LZ1PER

            Коментар


            • #7
              Re: Хладилна чанта

              Бях гледал нещо подобно в Техномаркет. водят ги минибарове и са около 160-200 лв. ето тук Дано ти свърши работа
              Танки грязи не боятся!

              Коментар


              • #8
                Re: Хладилна чанта

                Първоначално публикуван от KamAZadjiq Преглед на мнение
                Бях гледал нещо подобно в Техномаркет. водят ги минибарове и са около 160-200 лв. ето тук Дано ти свърши работа
                Интересно, обаче никъде не пише дали работят на 12V, май щом не е упоменато са само на 220V. Това се решава, обаче каква ли ще да е консумацията?

                Благодаря за информацията
                LZ1PER

                Коментар


                • #9
                  Re: Хладилна чанта

                  А и дали ще издържи на лашкането

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Хладилна чанта

                    Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                    А и дали ще издържи на лашкането
                    Има начини да се закрепи-виждал съм (и то в състезателен джип) и става, когато се обзаведа ще се обърна към подходящия човек за съвет
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Хладилна чанта

                      Тия въпросните за 99лв, вършат някаква работа. Не е чак като хладилник, но все пак......трябва им някакво време да поработят и долу горе става. Лятото го ползвахме на достатъчно дълго пътуване при високи температури и беше полезно.

                      Проблема е, че буксата както обикновено е проблем и трябва да се преправи.

                      Коментар


                      • #12
                        Re: Хладилна чанта

                        Първоначално публикуван от jimmy Преглед на мнение
                        Тия въпросните за 99лв, вършат някаква работа. Не е чак като хладилник, но все пак......трябва им някакво време да поработят и долу горе става. Лятото го ползвахме на достатъчно дълго пътуване при високи температури и беше полезно.

                        Проблема е, че буксата както обикновено е проблем и трябва да се преправи.

                        Значи при този тип идеята е като се сложат примерно топли напитки да има деян да ги охлади, защото ако продуктите са студени или замръзени и обикновена хладилна чанта ще задържи температурата ако не се отваря често, повече от денонощие.

                        Мен ме интересува такъв вариант, който да може да охлади затоплени продукти достатъчно добре, че да останат трайни толкова, колкото биха могли да издържат и домашен хладилник.

                        Затова попитах дали някой има впечатления от този за 99лв. и до колко може да се разчита на него за горното
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Хладилна чанта

                          Всички хладилни чанти, които работят на елементи на Пелтие (т.е. - тези които посочват с колко градуса по-ниско от околната температура охлаждат) - са за леки, не критични нужди за охлаждане. През лятото не очаквайте да изстудят бирата до доволно добра температура. Ако търсите преносими/автомобилни хладилници за минусови температури - търсете компресорни! И ще сте много по-доволни! Е - няма да струват колкото "хладилните чанти", но няма "пълно щастие".

                          Т.
                          Good guys drive Land Rovers!

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Хладилна чанта

                            Първоначално публикуван от peppy76 Преглед на мнение
                            Мен ме интересува такъв вариант, който да може да охлади затоплени продукти достатъчно добре, че да останат трайни толкова, колкото биха могли да издържат и домашен хладилник.

                            Затова попитах дали някой има впечатления от този за 99лв. и до колко може да се разчита на него за горното
                            На тия им дават "18 градуса под околната температура". Т.е. при летни температури продуктите ще ти се развалят.
                            За съжаление, "хубавите и евтините стоки се продават на различни щандове" ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Хладилна чанта

                              Първоначално публикуван от Turbozmej Преглед на мнение
                              Всички хладилни чанти, които работят на елементи на Пелтие (т.е. - тези които посочват с колко градуса по-ниско от околната температура охлаждат) - са за леки, не критични нужди за охлаждане. През лятото не очаквайте да изстудят бирата до доволно добра температура. Ако търсите преносими/автомобилни хладилници за минусови температури - търсете компресорни! И ще сте много по-доволни! Е - няма да струват колкото "хладилните чанти", но няма "пълно щастие".

                              Т.
                              Значи според теб това би свършило добра работа ? Ако да мен ме устройва.
                              LZ1PER

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X