Обява

Свий
Няма добавени обяви.

налягане в кобри

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: налягане в кобри

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Вчера се пързалях на един кални и затревени баричета в Стара Планина с кобрите и се чудя освен зку-то дали и налягането в гумите не е довело до проблема.
    Патрул Y260 e машината
    1.8 отпред 2.0 отзад бяха и на един баир отказа да продължи нататък и стоях на едно място

    Търтей за 1.0 не се чуди.Днес отидох да един гумаджия да си понапомпам гумите и всичките си бяха под 1.А на джипа не си личеше че са меки.Но да не забравяме че самурая не тежи много.
    Но аз лично мисля че просто мястото е било такова.АКо отидеш другаде и пак пробваш може и да минеш!Има си места кадето като се разкаля става ужас с каквито и гуми да си!
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • #17
      До: налягане в кобри

      да бе хасанчо, ама патрула тежи повече от самурайчето
      да не разбортира нещо?

      иначе участъкът е гаден, то това е ясно, оттам минават предимно атв-та и кросови
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        До: налягане в кобри

        Ако оставим настрана преминаването през лоши терени, за всекидневна употреба как ви се виждат Кобри напомпани на 1.8 и монтирани на Фероза. Доста се бях наплашил, че регенератите се отлепват при ниско налягане и до скоро ги карах на 2.3. Обаче на Фероза просто НЕ СЕ ИЗДЪРЖА Сега съм на 2 и мисля да ги спусна на 1.8. Дали ще ги разваля при всекидневна употреба с такова налягане ?
        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • #19
          До: налягане в кобри

          Федимите си ги карам на 2 по асфалт, откак са купени. Ама са по-големи. Досега няма и помен от някакъв проблем.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #20
            До: налягане в кобри

            Не знам на ферозата как е, но на витарата на вратата пише налягане 1.6 и аз карам с такова вече 2 години и нямам проблем с гумите(но не са кобри).При мен налягане от 1.8 нагоре, става кошмарна возията на витарата.
            Последно редактирано от kokoff; 02-04-09, 14:56. Причина: допълнение
            Николай Папазов

            Коментар


            • #21
              До: налягане в кобри

              Първоначално публикуван от kokoff Преглед на мнение
              .....При мен налягане от 1.8 нагоре, става кошмарна возията на витарата.
              Значи не си се качвал на Фероза
              Пък и въпроса е дали на регенерата би му станало нещо от асфалт при налягане под 2. За нормални гуми нямаш проблеми освен разхода на гориво
              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
              Toyota Land Cruiser KDJ 125

              Коментар


              • #22
                До: налягане в кобри

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                1.2 не е ли много ниско
                На един познат нивата са на 0,5 постоянно
                Търговията е проста работа ама не е за прости Люде.

                Коментар


                • #23
                  До: налягане в кобри

                  Първоначално публикуван от Kelevski Преглед на мнение
                  На един познат нивата са на 0,5 постоянно
                  Регенерати ли, колега ?
                  2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                  Toyota Land Cruiser KDJ 125

                  Коментар


                  • #24
                    До: налягане в кобри

                    На Витарата препоръчват налягане 1,6,но кобрите си ги карам на 1,7-1,8.При 1,6 ,заради шарката колата става много мудна,харчи повечко.Но на повече от 1,8 е направо дисконфортно.
                    0888 364 731

                    Коментар


                    • #25
                      До: налягане в кобри

                      Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                      Регенерати ли, колега ?
                      Малатеса кобра 195/80R15
                      „глупава глава на краката почивка не дава”

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X