Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
    Отделно,ако разбере за по-големи-също...

    Соти, пак не четеш! По-големи от 35" производителят не предлага. Саймекс имат до 36". От агресивните шарки над 36" се предлагат само от гамата на Интерко.

    Коментар


    • #62
      До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

      Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
      Соти, пак не четеш! По-големи от 35" производителят не предлага. Саймекс имат до 36". От агресивните шарки над 36" се предлагат само от гамата на Интерко.
      Не съм...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #63
        До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

        Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
        В България за сега няма от никой от вносителите. Ако някой разбере за по-малки от 35" да вика.
        Миналата седмица от Боряна ми казаха че повече няма да внасят Силвърстоун.

        Коментар


        • #64
          До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

          Честито

          Коментар


          • #65
            До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

            Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
            Честито
            От агресивните имат(на поръчка) Nitto до 40".
            Ако питаш за цената гледай да си седнал.

            Коментар


            • #66
              До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Миналата седмица от Боряна ми казаха че повече няма да внасят Силвърстоун.
              Казаха ли защо?
              Последно редактирано от ninja_1; 22-02-09, 22:46.
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #67
                До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                От агресивните имат(на поръчка) Nitto до 40".
                Ако питаш за цената гледай да си седнал.
                Не разбрах от МТ117 Xtreme ще продължават ли да внасят, другите не ме интересуват. Изборът от тях е по-голям при другите марки, но от агресивните до сега имаше само регенерати.

                Коментар


                • #68
                  До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                  Повече няма да ги внасят, защото повече няма да ги продават. Конкретна причина не знам. Може и да е временно.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                    Повече няма да ги внасят, защото повече няма да ги продават. Конкретна причина не знам. Може и да е временно.


                    Това се чува и за други популярни модели при големите дистрибутори.
                    Причините скоро ще ги разберете... Европейци такива Лошото е че са моделите който точно нас ни устройват.Но това лично мен слабо ме вълнува.И без това на повечето места цените им бяха безумни.
                    Последно редактирано от PETER BLIZNAKA; 22-02-09, 21:40.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                      Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                      Това се чува и за други популярни модели при големите дистрибутори.
                      Причините скоро ще ги разберете... Европейци такива
                      Причината да не е в оная сложна дума, хомолу ... кво беше ... гация.
                      Пича каза че приключват с марката, а не с конкретния модел или размер.

                      Коментар


                      • #71
                        До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                        Да вървят на .... си! Най-вероятно става дума за евро-чиновническа регулация, норми за шум или нещо такова. Ще си ги внасяме по-единично от други континенти и не евро държави.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                          Малко извън темата, ама ми се иска да споделя, че всеки се цели в голямото - например 35", но май малко хора си дават сметка че може да стане "салата от зъбни колела" До колкото си спомням, най големия размер даван от производитвлите за масовите джипове е 31" .... изключвам heavy duty изпълненията
                          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                          Коментар


                          • #73
                            До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                            Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                            Малко извън темата, ама ми се иска да споделя, че всеки се цели в голямото - например 35", но май малко хора си дават сметка че може да стане "салата от зъбни колела" До колкото си спомням, най големия размер даван от производитвлите за масовите джипове е 31" .... изключвам heavy duty изпълненията
                            Много правилна забележка. Зависи обачче от джипа. При ЛР Дифендър стандартният размер е 32", но и 33" не го бърка. В стандартния си вид при по-големи размери първо троши касетата, след това къса полуоски щом види зор.
                            Сменяш касетата с АРБ, слагаш хеви дюти полуоски и карета, минаваш на предавателно число 4,11 на пиньона и короната, и вече 35-цата е твойта гума.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                              Отдавна не съм писал......
                              Което не означава, че не съм тествал.....напротив всеки свободен миг....
                              Като начало Тойотата е по-висока.....не можах да устоя на предизвикателството на Соти.....за което му БЛАГОДАРЯ....пък и съм виждал внушителния ROVER на Виктор ,така че видяла жабата, че подковават коня и тя вдигнала крак....
                              Речено .... сторено .....
                              Доволен съм от крайния резултат.....
                              Бях обещал коловози.....и то какви ......много дълбоки и със страничен наклон......
                              Три дни по над 7/седем/ километра......подготовка на трасето за Русенската среща...кал....коловози над средата на бедрото на висок мъж , при налягане 1,5 атм. .......това са гумите.....
                              Удоволствие да шофираш.....
                              При страничните наклони чувствуваш сигурност.....
                              Дори и когато калта в коловозите е премесена със сняг......
                              Воденето по коловозите е изключително приятно.....
                              Ако си внимателен , и подбираш местата лесно става преминаването от коловоз в коловоз.....
                              Тези гуми са в силата си там където има много кал .....
                              Когато са напомпани около 2 атм. на сняг и кал не се представят мн. добре ,.....или аз не умея да ги водя.....
                              Може би ще кача и снимки......
                              Ще пиша за поведението им при преодоляване на водни препятствия,....
                              на асвалт при заледяване , при дълбок кишав сняг, .....при много дълбок
                              сняг-2/два/ метра ......но по - нататък ......
                              Не съм пробвал и огромно спускане по сняг-над 45 градуса, защото е точно над покривите на къщите в село Кривня.....и да не стане беля...
                              Колкото до това , в складовете на официалния вносител от тези гуми няма.....
                              Не губете надежда.......
                              На бой отиват само старците!

                              Коментар


                              • #75
                                До: Впечатления за гуми Silverstone MT117 Xtreme

                                На 2 атм. съм ги карал на три състезания и на няколко разходки, и специално в калта са без забележка. По принцип е по добре да са по-малко напомпани, но така рискувам да съсипя джантата при силен удър в камък.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X