Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А/Т гуми до 250лв/бр - молба за съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • А/Т гуми до 250лв/бр - молба за съвет

    Търся си гуми 31x10.5x15 за ежедневно каране, но да имат все пак и някакви възможности за умерен офроуд /не за "кални бани" разбира се/...

    Засега се колебая м/у:

    Hankook Dynamic


    Fulda Tramp Tour



    А ми предлагат и Malatesta M-80, които разбира се, са доста по-евтини...


    нещо обаче ми се виждат много шосейни...

    имах като тази шарка, но оригиналът Гудиър и бяха сравнително добри за А/Т, при това ползвани...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    Я-471.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Стефан
      Я-471.
      къде ги продават и каква е цената /приблизително/?
      имам доста лоши спомени от съветските гуми, но може да имат напредък
      ама шарката нещо ми се вижда бая зимна... аз си имам зимни гуми и то Good Year
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        Съвсем нормална универсална гума. Освен това е безкамерна и се изпуска до 0,5 атм., та върви като никоя друга в пясък и сняг. Само в тежка глина не се самоочиства кой знае колко , ама ...
        Май преди две години бяха 102 лева с ДДС-то. Сякак ще са под 200. "Нира", някъде тука съм им писал телефона. Или утре ще го изровя. Магазинът е на перона на "София - Север, в левия край ако гледаш към линиите.

        Коментар


        • #5
          От 4-те модела на смимките май само третия не е зимен.
          http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

          Коментар


          • #6
            Re: А/Т гуми до 250лв/бр - молба за съвет

            Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
            А ми предлагат и Malatesta M-80, които разбира се, са доста по-евтини...


            нещо обаче ми се виждат много шосейни...
            Тези кой ги продава? На мен ще ми свършат работа за лятото и за летите джанти май

            Коментар


            • #7
              goldy - обади му се, сервиза му е много добър, ще ти ги монтират и балансират супер. Изобщо за гумите има няколко човека от форума които са много навътре в материала, а специално за Малатеста по-наясно от него няма. Той си ги следи и отзивите на клиентите и изобщо си води статистика, така че може да ти е много от полза.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Хм, странни гуми са това... Като пуснах "Malatesta" в Гугъл картинки излязоха 6500 резултата, сред които не видях гума...

                Коментар


                • #9
                  Регенерати италиански. Аз от моите сам много доволен, но те са Кобра - за кал.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Аз карам с Hankook Dynamic! Но нямам много впечатления, понеже не карам отдавна (имам стаж 3 месеца и 1000километра ), а и гумите не са нови! Тихи са, става да си караш с 140+ и са здрави! За кал ... средна работа! Днес правих една разходка и ще пусна едно видео да се изложа !
                    RB Patrol Team

                    Коментар


                    • #11
                      За малатестата и аз съм чул добри думи, но доколкото знам нямат калибар над 31" за джанта 15"? Или се лъжа?
                      4ао
                      Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                      Коментар


                      • #12
                        Да ви се неначуди човек. Вместо нормални здрави руски гуми сте готови и да се утрепете, ама да са фнооосни, да? Или парчетата от разлетели се регенерати по всички шосета не значат нищо? Или за тировете например не ги правят съвестно?
                        Умри, но гъзар бъди! Хе.

                        Коментар


                        • #13
                          Не бе човек! Патил съм от регенерат, просто руските са с големи локуми и вдигат шум на асфалта. И четири броя са към 100 кила! На мен ми хареса шарката на тази Малатеста само за асфалт. Ако ми покажеш подобни руски няма да имам нищо против!

                          Коментар


                          • #14
                            Нищо не знам за шосейните гуми((( Естествено че всички не-шосейни са шумни и тежки, иначе след асфалта няма да стават за нищо) какво общо има страната - производител?

                            Коментар


                            • #15
                              A/T ще слагаш. хмм. искаш да не са скъпи ми се струва. така няма как да си вземеш БФгудрич, които за мен са 1 от най добрите А/Т- та... само дето не разбирам що ти е А/Т гума. имаш зимни, и май си спомням да имаше и летни, може и да бъркам. струва ми се, че ако се спреш на кална гума поще ти е кеф като резултат. или на асфалтова. за мен лично калната гума е най нужното за 1 джип. може и да греша. ама А/Т гумите, около 80% от тях не стават за нищо конкретно, ами по малко от всичко...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X