Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къси вентили

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Къси вентили

    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
    Капачката алуминиева ли е. Пак ми стоят джантите в хола - няма винтили. Гледах едни на Борбет, някви груби бяха. Капачката е никилирана гайка. От къде мога да взема такива с плоското ключе. Като моите на двайските. Телефон да ми ги пратят?
    На алуминиева ми прилича. В "Мотоексперт" имаха такива вентили.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      До: Къси вентили

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      Капачката алуминиева ли е.
      Пак ми стоят джантите в хола - няма винтили.
      Гледах едни на Борбет, някви груби бяха. Капачката е никилирана гайка.
      От къде мога да взема такива с плоското ключе. Като моите на двайските. Телефон да ми ги пратят?
      Мисля, че в Пловдив при Ковачев съм виждал точно такива вентили. Скоро ще ходя до там и ще проверя какво има, защото карам още с гумени и много ги мисля в гората /в София не открих нещо, което да ми хареса/

      Коментар


      • #18
        До: Къси вентили

        А някой е запознат тези вентили дали могат да се монтират на стоманени джанти??? Гледам тук всички монтирани такива са на алуминиеви....
        NO EXCUSE for not driving a TOYOTA!!
        Toyota Land Cruiser LJ70, 2L-T, KUMHO 31/10.5/15, 2,5" TrailMaster, SuperWinch 10000

        Коментар


        • #19
          До: Къси вентили

          Първоначално публикуван от mihailkurkiev Преглед на мнение
          А някой е запознат тези вентили дали могат да се монтират на стоманени джанти??? Гледам тук всички монтирани такива са на алуминиеви....
          Винтил за алуминиева джанта не става за метална.При нас има за стоманена(аз съм с такива) ама са към 1,5см. дълги.По-къси до сега не съм виждал.И са на цената на нормалните(горе-долЕ).

          Коментар


          • #20
            От: До: Къси вентили

            колега със съштите винтили съм но загубих накраиника за помпане а така сам взел джантите-има ли откаде да си поръчам накраиника

            Коментар


            • #21
              От: До: Къси вентили

              Май най-лесно е да отидеш при един стругар и да ти го направи.
              WJ 4.7 Limited
              0889 70 70 42

              Коментар


              • #22
                От: До: Къси вентили

                Колги и аз имам един проблем с винтилите. Карам Мицубиши Паджеро куп=их го с разглобяеми джанти обърнах борда на джантите защото сложих 33ки но винтилите останаха от към спирачните апарати отпред нямам проблем винтилите не закачат но отзаде закачат в апаратите. колко надстърчат тези скрити винтили или не се показват а са равни с борда на джантата

                Коментар


                • #23
                  От: Къси вентили

                  И аз го имах проблема - обърнах джантите и винтилите се режеха от спирачните дискове. Слагай къси, всички (почти) гумаджии имат и проблема е решен. Почти 2 пъти е по-малка дължината.
                  Освен това сложи и фланци - аз направих и двете упражнения.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Къси вентили

                    Аз съм с е такива:

                    .

                    За цената не помня, но не беше нещо фрапиращо. С метални джанти на Мангелс съм.
                    Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 28-07-14, 12:24. Причина: големина на снимка
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Къси вентили

                      Аз сложих късите винтили и ми станаха даже пробих и джантата от външната страна и там сложих къси винтили че е по лесно за помпане. Въпросните винтили ги намерих за 18 лв. комплекта 4 ВИНТИЛА + 2 РЕЗЕРВНИ КАПАЧКИ И НАКРАИНИК ЗА ПОМПАНЕ

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X