Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Gripmax AT впечатления

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Gripmax AT впечатления

    Първоначално публикуван от The_Fallen_One Преглед на мнение
    Темата е много полезна, но не ми става ясно конкретно за кой модел гуми говорят повечето колеги. Все пак предполагам, че става дума за по-евтините.

    Аз намирам два модела със сходни характеристики, но с голяма разлика в цената:
    [ATTACH=CONFIG]997268[/ATTACH]

    Добре де, тези по-скъпите толкова ли пък голяма разлика в разхода дават, че са толкова по-скъпи? Някой ползвал ли е конкретно от тях?
    Миналата есен купих 265/65/18 по 150лв. дота беше 2018та.

    Коментар


    • Колебая се за тези гуми, но не ми стана ясно, кой от двата модела е обект на дискусията?
      Gripmax A/T или Gripmax A/T OWL?
      Другото, което ме вълнува е, доколко са им здрави бордовете, тъй като тези дни срязах борда на една от наличните сега гуми на някакви камъни и точно това е причината да си търся нови гуми, въпреки че наличните ми са само на два сезона. Но пък останаха три броя.
      И последно, някой има ли наблюдения/сравнение между тези и Maxxis A/T OWL и Maxxis A/T OWL?
      На книга Gripmax-а изглеждат по-добре от Maxxis-а, но дали е така?

      П.П. Някаккви други алтернативи в този ценови диапазон или малко по-скъпи?
      Става въпрос са Гранд Витара от 2005 г., къса база.

      Коментар


      • Първоначално публикуван от ivjordan Преглед на мнение
        Колебая се за тези гуми, но не ми стана ясно, кой от двата модела е обект на дискусията?
        Gripmax A/T или Gripmax A/T OWL?
        OWL = Outline White Lettering т.е. бял външен надпис. Няма разлика в моделите, само в надписите.
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • Преди близо 2 години купих този модел гуми , но тъй като скоро след това се наложи да продам жипката , не натрупах впечатления .

          Доста народ в темата е закупил същите гуми , та ако споделите дали са ви оправдали очакванията ще е полезно .

          Интереса ми се породи от това , че два сезона на лекия автомобил ползвах купени чисто нови китайци ( друга марка ) и тази година се бяха напукали зверската , а ги съхранявах както трябва през зимата .
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • Купувах ги 2017г. и съм ги карал и зимата и лятото /не навъртам обаче много километри/ -до момента не съм забелязал нещо нередно по тях и съм доволен.

            Коментар


            • cnc82
              cnc82 коментира
              Редактиране на коментар
              Ясно , благодаря !

          • Купени края на лятото на 2018 ако не греша и не са сваляни, но и не са минали повече от 20/25хил. км. и никакъв проблем до сега. Приятел ги взе два, три месеца след мен и вече са "галоши", но джипа го ползва, като основна кола.

            Коментар


            • Здравейте колеги. Аз ли съм смотан или не се произвеждат грипмахс ат 235/60/16. Никъде не ги намирам.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от djorinski Преглед на мнение
                Здравейте колеги. Аз ли съм смотан или не се произвеждат грипмахс ат 235/60/16. Никъде не ги намирам.
                За какъв автомобил са и защо точно този размер ?
                Който търси , намира !
                Човекът е човек, когато е на път !

                Коментар


                • Гранд витара 2.0 128кс. 99г. Сега е с този размер. От 5дена я имам.

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от djorinski Преглед на мнение
                    Гранд витара 2.0 128кс. 99г. Сега е с този размер. От 5дена я имам.
                    До колкото знам това е оригиналния размер. Спокойно се побират 215/70/16 или 225/70/16 .
                    Препоръчвам ти втория размер , така и ще се повдигне джипката .
                    И двата размера ги има при Gripmax AT .
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • Има някакъв лифт. Но остава малко разстояние м/ у задния калник и гумата. В момента не мога да кача снимка. Утре. Благодаря Ви.

                      Коментар


                      • Снимки.

                        Коментар


                        • Май няма място за по- големи гуми. Тези са 235/70/16
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • Щом сега си с 235 70 16 , значи нямаш проблем . Gripmax АТ ги има в този размер.
                            В първия пост беше споменал , че си с 235 60 16 , които са оригиналния размер , от тях няма наистина.

                            Ако си се спрял на тази марка , поръчвай смело , ще се поберат без проблеми щом сега си със същия размер.
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • Нещо съм объркал. Сега съм с 235/60/16. По калкулатор 688мм. 225/70/17 излизат7в1мм. Май нямам място. На снимката разстояниего м/ и гумата и калника е малко. Джипа ще се ползва като,,евродейка,,и риболов.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X