Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гумен клин за автомобил - за запиране

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Гумен клин за автомобил - за запиране

    Метална подпора от тия дето осигуряват като е на крик не ти ли вьрши работа леглана?За малки колици не става,но са средна хубост спира,че мога и да подскачам по ключовече без да пада или мьрда колата.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_627.jpg
Прегледи:1
Размер:29.0 КБ
ID:5446067

    Е такова едно легнало,това горе се издьрпва ако ти пречи,една яка верига в предната част за да я застьпи и я лягаш пред гумата.Кеф ти подпирачка,кеф ти спирачка.Моите са червени,спокойно издьржа 2 тона.

    А иначе караваните имат такива пластики ма много място заема и за друго не става.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Гумен клин за автомобил - за запиране



      Е друга идея ма това малко ми се вижда и много метално и нещо спирачката нефелна.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #18
        От: Гумен клин за автомобил - за запиране

        по лесно е да се разходиш по пътя между военна болница и вятърна мелница след като минат снегорините знаеш ли колко мн от бабуните се търкалят покраи пътя върши идеялна рабоата аз ползвам такова и съм мн доволен

        Коментар


        • #19
          От: Гумен клин за автомобил - за запиране

          Остави тая работа. Ти си морски, нЕма начин да нЕмаш стари сейфти обувки с метално бомбе. Едната такава с бомбето към гумата и няма мърдане. аз доста пъти съм спирал коли така докато ми е на крака. Само такива нося от години.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #20
            От: Гумен клин за автомобил - за запиране

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение


            Е друга идея ма това малко ми се вижда и много метално и нещо спирачката нефелна.
            Като ми дойде джипа, в него имаше две такива сгъваеми клинчета.
            Пробвах ги специално, щото и на мен нефелни ми се сториха.

            Учудващо добри - с нещо като шипове стъпват на земята, и държат като умрял свещ.

            За съжаление, лепенките по тях са на японски или китайски, а пък за тия езици съм си загубил очилата...

            Коментар


            • #21
              От: Гумен клин за автомобил - за запиране

              Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
              Обърнах де що има магазини във Варна и в нета търсих /намерих в един ел.магазин - но били свършили отдавна/ и така или иначе нищо не намерих!
              Някой да знае от къде мога да си купя - може и в София...

              Заповядай. http://www.lincos.bg/klin-za-zapiran...mobili-trf3301
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #22
                От: Гумен клин за автомобил - за запиране

                Тираджийските ремаркета има отзад буфери. Примерно при връщане назад ако някой кара на слух и подпре рампата. Паралелепипед е формата, ако се среже по някой диагонал ще станат два клина.
                За готови - не съм виждал.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #23
                  От: Гумен клин за автомобил - за запиране

                  А бе Стояне, как можа да убиеш цяла нововъзникваща технология ...))

                  Коментар


                  • #24
                    От: Гумен клин за автомобил - за запиране

                    Нищо не е убил Преди да пиша темата - звънях да поръчвам но нямат и не знаят кога ще имат...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Гумен клин за автомобил - за запиране

                      "Ааа, видя ли, ние нали ти казвахме ..."))
                      Трупчето значи, теслата, разпрана гума от гумаджийницата, и си ти! Ние ще си траем пред каките че сме те подучили, и всячески ще ги уверяваме че само брутален мъжкар като тебе може да има такива джаджи.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X