Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гумен клин за автомобил - за запиране

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гумен клин за автомобил - за запиране

    Обърнах де що има магазини във Варна и в нета търсих /намерих в един ел.магазин - но били свършили отдавна/ и така или иначе нищо не намерих!
    Някой да знае от къде мога да си купя - може и в София...


  • #2
    От: Гумен клин за автомобил - за запиране

    Гумена кучка? Че как ще я измъкнеш изпод гумата, ако отдолу е примерно чакъл?

    Коментар


    • #3
      От: Гумен клин за автомобил - за запиране

      Трябва ми да подпирам гумите в гаража,на колесар/платформа...
      Стефане веднага знам ще ми пишеш да си дялна от една талпичка под 45 гр. ама не вършат работа - пързалят се по гладка мазилка и на друга дървена повърхност - искам от ГУМА

      Коментар


      • #4
        От: Гумен клин за автомобил - за запиране

        Ако ти върши работа пластмасова провери по моргите. Мисля, че ще ти върши работа. Виждал съм на някой коли, но партнер и берлинго със сигурност имат в оборудването. В кутията с крика.
        Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

        Коментар


        • #5
          От: Гумен клин за автомобил - за запиране

          Ми като искаш гума, му накови една транспортна лента отдолу. Ако искаш пък съвсем да не мърда, я остави да стърчи 10 санта. Да я застъпи гумата, преди да захапе клина. Да я видим кога ще мръдне.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            От: Гумен клин за автомобил - за запиране

            +1!

            Пластмасовите се чупят от студа. В новите градски автобуси ги има, и по тировете.

            Коментар


            • #7
              От: Гумен клин за автомобил - за запиране

              Пак влизаме в схемата "направи си сам" - Утре паля Stihl-а и ряззз и коване...на гуми.
              Тарга щях да ти звъня днес да те питам от де да си купя...ама като та знам - я па ще си купуваш - неможеш да си направиш...

              Коментар


              • #8
                От: Гумен клин за автомобил - за запиране

                Първоначално публикуван от Morskia Преглед на мнение
                Пак влизаме в схемата "направи си сам" - Утре паля Stihl-а и ряззз и коване...на гуми.
                Това не те ли кефи повече, ами ще се занимаваш с дърводелство, като някой сухоземен:
                Lashing with the EZ-lock fail-safe turnbuckle locking system with auto-engage function.
                There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                No wahalla.

                Коментар


                • #9
                  От: Гумен клин за автомобил - за запиране

                  Ей на мостика, май отдавна не са ви давили в мазути и нафти! Или механиците пак не ви обичат?
                  Това не се прави със щил, а с тесла и майка.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Гумен клин за автомобил - за запиране

                    Цяла резачка ще палиш , пък и не ми се вижда много сгодия да режеш с резачка дървено трупче .
                    Някое менгеме или нещо да държи талпата/трупчето от там било с трион или ножовка, нали няма да правиш 20-30 такива

                    За гумата ... незнам защо трябва да е транспортна лента , все си мисля, че някоя подходяща отпадъчна гума ще свърши работа То всъщност ако я резнеш по-дълга че да я застъпва гумата дет се вика и плат може да е няма къде да ходи.
                    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Гумен клин за автомобил - за запиране

                      Морски направи един дървен клин и отгоре закови по едно парче транспортна лента и имаш готов гумен клин.
                      Май трябва да дойдеш с парахода във Варна да ти направя една проверка
                      Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                      Dacia Duster 4WD

                      Коментар


                      • #12
                        От: Гумен клин за автомобил - за запиране

                        Абе имах мечта да си купя изцяло от гума...ама като никой не казва от къде ще трябва да си направя явно.

                        Стефане с тая телса голям бой ще е - я да си пална резачката и гледай какво става!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Гумен клин за автомобил - за запиране

                          Транспортна лента как се завъжда? Че стана дума.. Колкото за 2 подложки под едни пружини на подписа...
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • #14
                            От: Гумен клин за автомобил - за запиране

                            пластмасовите не знам дали се чупят от студа, но има полиетиленови... 2-3 евро бройката... но не знам кой внася...
                            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                            Коментар


                            • #15
                              От: Гумен клин за автомобил - за запиране

                              Бе, страхувам се че от буклука. Не ми е останало колкото да свършиш работа.

                              Бой - бой, ама па какъв кеф е да изтеслариш некво дърво, а? Ако не вярваш - виж темите за дръжки за ножове, или за обичаите в Студентския град.
                              Ако знаеш някъде сервиз за камиони - иди ги питай нямат ли бракувани тампони от нещо. Техните са грамадни, все нещо ще стане. Аз например имам гумен боен чук, направих си го от крак от табуретка и зилов ресорен тампон. Кърти мивки, тухли, други дреболии. И остават като живи.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X