Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За или против тракторните гуми !

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: За или против тракторните гуми !

    Аз имам БФ Гудрич за парадни и тракторките за всичко останало
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • #17
      От: За или против тракторните гуми !

      Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
      Тракторната гума си е за трактора............ и няма почва за развитие във оффроуда !
      Спора за тракторките ще е голям......... но защото навън не карат с тракторки ?
      Ще ореме ли тая гора или тоя траял или ?
      От много време има спорове за тракторките да дайте да го разнищим .
      Аз незнам какъв ти е проблема защо да не караме с тракторните като това е една от най проходимите гуми за в гората и при положение че всичко друго се замазва и не се почиства.Да си видял тракторен грайфер след яка кал да е затепкан.Като искаш джипката да ти върви последна в колоната и да даваш пари за префалени марки гуми давай.За цената си тракторната гума няма алтернатива !
      Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
      Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

      Коментар


      • #18
        От: За или против тракторните гуми !

        Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
        Ей сега ще скочи r.vardarov от Самоков и ще ни застреля сите Хасфвалтаджии.
        Не е така защото сега ги учат на добро държание към гражданите и селяните.Но ако те спре на асфалта с тракторни гуми ще трябва да ти напише акт.
        В последно време в държавата нещо свършиха парите и са инструктирани от най- високо ниво да се пишат актове и глоби за да се напълни хазната.
        Две към едно (две за мен едно за държавата)да пишат и да взимат все нещо ще влезе в касичката на хазната.
        А тракторните гуми са забранени за състезания защото променят трасето за другите участници.Толкова е просто че тази тема не е интересна.
        За тези които искат да карат в кал има събори за реднекове.Даже и реднековете вече не карат с тракторни гуми.

        http://www.youtube.com/watch?v=ADC_6...5637605EC91CDD

        http://www.youtube.com/watch?v=JnSEQ...ain&playnext=0
        Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 06-03-12, 23:50.

        Коментар


        • #19
          От: За или против тракторните гуми !

          Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
          За мен тракторната гума си е за селскостопански нужди и грам не трябва да има място в оффроуда .
          Нека само да няма препирня колко е хубава тракторната гума и колко е проходим джип с такива .
          Даже си мисля ,че по състезанията трябва да се забрани тракторката .
          Каже те си мненията не се срамувайте
          Ами то тогава и във Формула 1 трябва да забранят спойлерите,в колоезденето да забранят велосипедите.И футбола да се играе без топка,ако на някой не му се кара с тракторки да не кара.Но не и да иска да се забраняват,вярно е че нямат място на асфалтовия път но имат място на трасето.
          0885719173-Красимир

          Коментар


          • #20
            От: За или против тракторните гуми !

            Готини клипове ,че даже и музика ми е по стил............
            Като са забранени тракторките за състезания защото тук не са..........
            Лудак

            Коментар


            • #21
              От: За или против тракторните гуми !

              Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
              Готини клипове ,че даже и музика ми е по стил............
              Като са забранени тракторките за състезания защото тук не са..........
              Това е много дълга тема.Тук всички траялни състезания са за любители.На пазара за авто гуми се продават гуми за каруци,а хората от безпаричие си купуват и обувки за мъртъвци защото са евтини...да де но мъртвите ги носят,а автомобилите са много по-бързи от каруците.
              Да не продължавам да пиша защото някой колега може да се засегне.
              Виждал съм пияни пишман състезатели да стартират по тези състезания.Навигатори да финишират без закопчани предпазни колани.За газовите уредби в някой джипове да не говорим.За ролкейджове направени от готови колена и шевни тръби или за тези които нямат никаква защита,за фланците на джантите и коланите в колите ще коментираме ли?Качеството на заварките по окачването и др?За разбрицаните седалки от някой Опел Калибра сложени в джип на 40-50 години ще коментираме ли?Каска за хокей или интеграл от 1989г избор да искаш.Много хора карат с такива.
              И как някой да сложи гуми за 2000-3000лв на кола купена от стопанския двор за 1000лв.А джантите и те струват едни пари.
              Гарантирам че в момента има един или два траялни джипа в България които да минат на технически преглед в друга държава.
              Тъжно но истина...
              Последно редактирано от IVAYLO BLIZNAKA; 07-03-12, 00:58.

              Коментар


              • #22
                От: За или против тракторните гуми !

                И аз,съм твърдо,за-да се забранят ,тракторните гуми,и не само по състезания,а и на разходките,които провеждаме .На какво прилича това,дадох една торба пари,да си купя,Дефендър,да не съм като ,селяните с Текезесарка,взех му правилните гуми,(нямат нищо общо с тракторните),и се строих на 03.03.в колоната за разходка.С две думи нов офроудар-братче,но до там.Успях да измина между 200 и 300м от асвалта в снега в посока гората,и за мой,срам,комшията който караше,една 100-годишна Уазка,която на всичко отгоре ,работеше от време на време и на 3-цилиндъра,минаваше по снега покрай мене като по Цариградско.Непременно трябва да се забранят тракторните гуми,като боксуваме в снега,поне да не минават някакви коли за по 3-4000лв,покрай нас.Даже имам,предложение,да забраним,ръчните скорости,щото новия ми мерцедес е автомат,и младежите ме дърпат на светофара с БМВ-тата ,а и в Америка,почти всички карат само автоматични скорости на колите си,как,ние ще сме по-назад.Срамота


                алт,даже и ме дърпа 2 пъти.

                Коментар


                • #23
                  От: За или против тракторните гуми !

                  +1 за горното мнение трябва да се забранят щото така му е удобно на някой понеже кара джип за 10000 лв и неможе да признае че самурайче витара или уазка минават покрай него все едно сменя гуми
                  Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                  Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                  Коментар


                  • #24
                    От: За или против тракторните гуми !

                    Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                    Готини клипове ,че даже и музика ми е по стил............
                    Като са забранени тракторките за състезания защото тук не са..........
                    Защото всичко, което не е забранено е разрешено ! Защото не живеем в Америка, колкото и да ни се иска на някои. Защото не си карал никога тракторки и нямаш джип на който да ги караш и да имаш база за сравнение. Защото и аз не мога да ти разбера питанията ти и темите, ако целиш да трупаш мнения и активност .... Говорите, че тракторката променяла трасето - значи никога не сте виждали какво се случва с трасето след като мине патрул с каймани или темп подобни. Откакто почнахме да караме с такъв тип гуми цената им се вдигна с 200-300 %. Барумката, а в последствие Митас 7.50/16 беше 70 лв. и не ги купуваше никой. В момента са 200 + лв. Видинките и те са над 200 лв. Мисля, че този спор е безсмислен и не нужен. Който има неограничени средства кара с истински гуми и извън Бг. Който няма кара с каквото намери най-изгодно за него или не кара, а само гледа и щрака по клавиатурата.
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • #25
                      От: За или против тракторните гуми !

                      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                      Защото всичко, което не е забранено е разрешено ! Защото не живеем в Америка, колкото и да ни се иска на някои. Защото не си карал никога тракторки и нямаш джип на който да ги караш и да имаш база за сравнение. Защото и аз не мога да ти разбера питанията ти и темите, ако целиш да трупаш мнения и активност .... Говорите, че тракторката променяла трасето - значи никога не сте виждали какво се случва с трасето след като мине патрул с каймани или темп подобни. Откакто почнахме да караме с такъв тип гуми цената им се вдигна с 200-300 %. Барумката, а в последствие Митас 7.50/16 беше 70 лв. и не ги купуваше никой. В момента са 200 + лв. Видинките и те са над 200 лв. Мисля, че този спор е безсмислен и не нужен. Който има неограничени средства кара с истински гуми и извън Бг. Който няма кара с каквото намери най-изгодно за него или не кара, а само гледа и щрака по клавиатурата.
                      Абсолютно!
                      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                      Коментар


                      • #26
                        От: За или против тракторните гуми !

                        Първоначално публикуван от IVAYLO BLIZNAKA Преглед на мнение
                        Това е много дълга тема.Тук всички траялни състезания са за любители.На пазара за авто гуми се продават гуми за каруци,а хората от безпаричие си купуват и обувки за мъртъвци защото са евтини...да де но мъртвите ги носят,а автомобилите са много по-бързи от каруците.
                        Да не продължавам да пиша защото някой колега може да се засегне.
                        Виждал съм пияни пишман състезатели да стартират по тези състезания.Навигатори да финишират без закопчани предпазни колани.За газовите уредби в някой джипове да не говорим.За ролкейджове направени от готови колена и шевни тръби или за тези които нямат никаква защита,за фланците на джантите и коланите в колите ще коментираме ли?Качеството на заварките по окачването и др?За разбрицаните седалки от някой Опел Калибра сложени в джип на 40-50 години ще коментираме ли?Каска за хокей или интеграл от 1989г избор да искаш.Много хора карат с такива.
                        И как някой да сложи гуми за 2000-3000лв на кола купена от стопанския двор за 1000лв.А джантите и те струват едни пари.
                        Гарантирам че в момента има един или два траялни джипа в България които да минат на технически преглед в друга държава.
                        Тъжно но истина...
                        Пич когато Държавата ми купи джип тогава тя може да ми каже с какви гуми ще карам .
                        Технически преглет ли ? че то затова има репатраци и платформи да си ги придвижваме до даденото мероприятие е поне имаме рег.. номера хамериканците и това нямат .Викаш че някой карали пияни и каските им били от зрънчо че погледни на видиото което си го пуснал че и децата пият бира а възръдните са нахлузили шапки и забратки половината им ръс са извън джипа и карат.Викаш купен джип за 10 стотинки от някое текезесе. Че такъв ни е спорта хобито дето се казва за 100 лева магаре 1000 лева масрав.Единствено им се кефа на хамериканците на публиката им че когато има джип на трасето всички стоят зат огражденията . А при нас как е да те попитам като зрител ?Всичката публика и зрител е на трасето и всеки дава акал и напътствия ,като те одаря и дори с шевната траба заварена на криво от пияния майстор оставаш в болнични дълго време. Та сега отивам да свалям тракторките и да обиколя някое сметиште да наглуза някой пистарки и ГАЗ ЗА БОЖУРИШТЕ п.п. та викаш не карат с тракторна шарка въпрос на виждане приятно гледане http://www.youtube.com/watch?v=TLEDieVhirQ&feature=related
                        Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 07-03-12, 08:41.
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • #27
                          От: За или против тракторните гуми !

                          http://www.youtube.com/watch?v=IMKtb...eature=related ето оце едно немисля че ги слагат само за реклама не им ръзбирам ксакво пеят но немисля че се пее за забрана да не говорим че понякога ги слагат и по 6 броя http://www.youtube.com/watch?v=JOqv5...eature=related
                          Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 07-03-12, 09:21.
                          Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                          Коментар


                          • #28
                            От: За или против тракторните гуми !

                            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                            Защото всичко, което не е забранено е разрешено ! Защото не живеем в Америка, колкото и да ни се иска на някои. Защото не си карал никога тракторки и нямаш джип на който да ги караш и да имаш база за сравнение. Защото и аз не мога да ти разбера питанията ти и темите, ако целиш да трупаш мнения и активност .... Говорите, че тракторката променяла трасето - значи никога не сте виждали какво се случва с трасето след като мине патрул с каймани или темп подобни. Откакто почнахме да караме с такъв тип гуми цената им се вдигна с 200-300 %. Барумката, а в последствие Митас 7.50/16 беше 70 лв. и не ги купуваше никой. В момента са 200 + лв. Видинките и те са над 200 лв. Мисля, че този спор е безсмислен и не нужен. Който има неограничени средства кара с истински гуми и извън Бг. Който няма кара с каквото намери най-изгодно за него или не кара, а само гледа и щрака по клавиатурата.
                            Идеята на темата е съвсем друга Иване !
                            Знам ,че Ви засегнах всички каращи с такъв тип "гума" но трябва да има някаква граница между селскостопанската техника и оффроуда !Плюйте ме колкото щете това е мойто мнение !
                            Лудак

                            Коментар


                            • #29
                              От: За или против тракторните гуми !

                              ЗДвПЧл. 9. (1) По пътищата, отворени за обществено ползване, е забранено движението на верижни машини и използването на гуми с шипове. Движение на пътни превозни средства с вериги за сняг е разрешено само когато пътните условия изискват това.Никъде не е писано за тракторна шарка,следователно няма законово основание да ти състават АКТ.Единствено подлежиш на санкция,ако изнасяш кал на пътното платно,но това успешно може да се прави и с други гуми.
                              0884 987 137
                              В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                              Коментар


                              • #30
                                От: За или против тракторните гуми !

                                Първоначално публикуван от zemooo99 Преглед на мнение
                                ЗДвПЧл. 9. (1) По пътищата, отворени за обществено ползване, е забранено движението на верижни машини и използването на гуми с шипове. Движение на пътни превозни средства с вериги за сняг е разрешено само когато пътните условия изискват това.Никъде не е писано за тракторна шарка,следователно няма законово основание да ти състават АКТ.Единствено подлежиш на санкция,ако изнасяш кал на пътното платно,но това успешно може да се прави и с други гуми.
                                тоя член го зарежи те се хваштат за всъмсем друг промяна на завотските настройки
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X