Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

    Първоначално публикуван от choki_kn Преглед на мнение
    Колеги извинявам се за "тъпия" въпрос ама размера който е посочил колегата 235/75/15 дали ще стане за "сток" ВИТАРА къса база.Понеже в момента съм с гуми 205/70/15 и е като лагерна количка.Гумите попринцип са за смяна и искам да и сложа гуми и малко да се повдигне и да и оправя стойката.Спрял съм се на BF Goodrich all terrain със същия размер.Или поне да ме ориентирате за възможно най-големия размер който мога да сложа.Мерси предварително
    На "сток" витара няма шанс. Трябва ти лифт 3" плюс изнесени джанти и малка интервенция по калниците. Поне при мен е така.

    Коментар


    • #17
      От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

      Момчета,кат цяло Витарата (от моя скромен опит,2бр Витари) не е много подходящ автомобил за по-сериозен off-road заради окачването но темата е друга.
      В момента на моя Самурай съм монтирал 225/75R15 Kaiman който е по-висок от тези 235/75R15 BFG Mudterain. За Витарката 235 е максималния размер ама 195-205 са наистина най-добрия размер но пак ще трошиш железата. Проблема с чупенето на диференциала е от стила на управление на автомобила,връщането на педала на газта в подходящия момент след загуба на сцепление се постига с опит. rronito да не се притесняваш ,ако цената на два-три диференциала не те научат как да управляваш всъдехода то смени вида возило с някоя асфалтова и мястото на управление. Дуракоустойчиви автомобили не съществуват, тоест има но са със много слаби двигатели и колкото и да ги пънеш неможе да повредиш трансмисията
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #18
        От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

        Първоначално публикуван от rronito Преглед на мнение
        мога да си ги продам и да си купя кобра 205/75/15 по леки са или 195/80/15 нема да са колкоз тежки
        Ако решиш да продаваш гудрича, пусни една оферта на лично, имам интерес.
        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
        Skype: pach_bs

        Коментар


        • #19
          От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

          колеги благодаря ви за отговора.още веднъж се извинявам за глупавите въпроси които зададох ама съм все още прохождащ в тази сфера.последните дни доста инфо прочетох и виждам че мн от колегите за с лифт от колегата Иван Попов за съзаление не успях да намеря нищо.можете ли да ми помогнете с откриването на темата на колегата и темата на колегата дето предлага готови тампони за body lift на vitara.предварително благодаря и се извинявам на колегата че му оспамих темата.поздрави

          Коментар


          • #20
            От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

            колеги,моля дайте съвет какъв размер гуми да си взема,мислех да слагам 215/80/15 AT но тези гуми които съм харесал нямат толкова малък размер,най малкият е 235/75/15.Та въпросът ми е ще станат ли на оригиналните джанти 5,5J с фланци и какъв разход на газ да очаквам.Притеснява ме и това че са доста по големи от оригиналните 195/80/15 и това няма ли да доведе до разбиване на карета и диференциал.Няма да се кара тежък оф роуд а само трябва да ме закарват до гората по всяко време на годината.Предстои ми и повдигане като на Славин,така че опирането не ме притеснява.Гумите на които съм се спрял са GOOD YEAR DURATRACK но не ми се прежалва витарата заради едни гуми.Ще ви бъда благодарен за съвети

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X