Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

    ЗНАЧИ СЕГА В МОМЕНТА КАРАМ С
    BF Goodrich mud-terrain t/a 235/75/15 обаче нещо ми идват тежки щото когато е кално е добре обаче малко е да е по сухо и да не зацепи добре и все се чупи каре или дефиренциала затова ако може да ми кажете кои размер е най добре за витарата с 1.6 100 коня е мотора

  • #2
    От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

    Карай с тях, просто по-внимателно с газта. В момента съм с по-агресивни гуми на нивата и газта се натиска до половина. Просто сменяш стила на каране и нямаш грижи.
    Александър

    Коментар


    • #3
      От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

      Цял мост ти трябва отпред.И ще спре да чупи.
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #4
        От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

        Здравейте,няма да мога да отговоря на въпроса на автора на темата но ще питам каква е разликата от неговата витара до примерно моя галопер/паджеро 1 , който е мисля 99 к.с и посочения размер му идва малък и не чупи абсолютно нищо...т.е от къде идват проблемите при витарата която е със същите коне на мотора ...?
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #5
          От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

          Първоначално публикуван от rronito Преглед на мнение
          ЗНАЧИ СЕГА В МОМЕНТА КАРАМ С
          BF Goodrich mud-terrain t/a 235/75/15 обаче нещо ми идват тежки щото когато е кално е добре обаче малко е да е по сухо и да не зацепи добре и все се чупи каре или дефиренциала затова ако може да ми кажете кои размер е най добре за витарата с 1.6 100 коня е мотора
          Гумите са ти добри като размер, просто при отскок на витарата връщай газта докато падне на гумите и смятам, че доста ще намалиш чупките. А ко сложиш по малки гуми ще загубиш височина и возията ще стане по лоша. И не мисля, че твойте гуми са много агресивни, а и ако сложиш по неагресивни няма да стигаш до мястото за където си тръгнал. Кеф цена няма .

          Коментар


          • #6
            От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Здравейте,няма да мога да отговоря на въпроса на автора на темата но ще питам каква е разликата от неговата витара до примерно моя галопер/паджеро 1 , който е мисля 99 к.с и посочения размер му идва малък и не чупи абсолютно нищо...т.е от къде идват проблемите при витарата която е със същите коне на мотора ...?
            На твоя Галопер,всичко е по-голямо и яко.Дифове,карета,скорости,раздатки. Явно,размера има значение.
            088пет722пет99
            http://www.hydropompi.com/

            Коментар


            • #7
              От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

              И още нещо - не е зле като караш извън пътя да ги спаднеш до 1,5 атмосфери - значително ще увеличи проходимостта и ще имаш сцепление там, където преди си нямал.
              Александър

              Коментар


              • #8
                От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

                мога да си ги продам и да си купя кобра 205/75/15 по леки са или 195/80/15 нема да са колкоз тежки

                Коментар


                • #9
                  От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

                  Първоначално публикуван от rronito Преглед на мнение
                  мога да си ги продам и да си купя кобра 205/75/15 по леки са или 195/80/15 нема да са колкоз тежки
                  Колега,гумите BFG mud terrain,с които карате въобще не са агресивни!Освен това не са регенерат и тежат по-малко от всеки регенерат със същия размер.Чупенето определено не е от тях.Има друга причина.Кобрите са много по-агресивни и са регенерат и съответно тежат доста повече.Вижте тази тема:
                  http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=51950
                  2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

                    Кое му чупиш на дифа ?
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

                      Аз също съм на мнение,че в случая чупенето на предния диф не идва от тежестта на гумите и няма смисъл да се минава на по-малък размер.Причината най-вероятно е в стила на каране.Ако се мине на по-малък размер гуми значително ще се намали клиренса,което не е добре.Аз също карам Нивата с подобен размер гуми-/моите са високи 72см./,освен това са и доста агресивни,но за сега съм нямал някакви сериозни проблеми.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

                        Трябва да премине на по-малък размер обувки, поне на десния крак.
                        Александър

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

                          Колега, зада счупиш преден мост сЪс такива гуми , значи има друг проблем някьде.Просто трябва да го откриеш.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

                            Първоначално публикуван от rronito Преглед на мнение
                            да е по сухо и да не зацепи добре и все се чупи каре или дефиренциала [/B]
                            Ами то май тука е ключа от палатката - аз бих го посъветвал като начало да изключва 4H на сухо и тогава ако пак се чупи да търси причини.
                            Б. Бонев
                            0осем88две6шест71три

                            Коментар


                            • #15
                              От: Дайте предложение с кви гуми и най-добре за сузуки витара

                              Колеги извинявам се за "тъпия" въпрос ама размера който е посочил колегата 235/75/15 дали ще стане за "сток" ВИТАРА къса база.Понеже в момента съм с гуми 205/70/15 и е като лагерна количка.Гумите попринцип са за смяна и искам да и сложа гуми и малко да се повдигне и да и оправя стойката.Спрял съм се на BF Goodrich all terrain със същия размер.Или поне да ме ориентирате за възможно най-големия размер който мога да сложа.Мерси предварително

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X