Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги, днес пристигнаха GOODYEAR DURATRAC 265/70R16
    тел. 0894 50 48 50

    Коментар


    • cnc82
      cnc82 коментира
      Редактиране на коментар
      Каква е цената ?

  • И аз се интересувам от цената 265 70 16 !

    Коментар


    • Колеги, да попитам дали и някой друг е чувал слухове, че Goodyear вече нямало да произвежда Duratrac. Много съм доволен от тази гума и ако е вярно това се чудя каква ще е най-близката алтернатива
      KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
      08868пет4три18

      Коментар


      • На американските сайтове на Goodyear ги има.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • И в английските уж излиза да ги има ама май не и тука към нас.
          KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
          08868пет4три18

          Коментар


          • За Европа много отдавна ги няма. Каквото се внася се внася нарочно от пазари, за които са допустими. Не покриват европейските норми за шум.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • sparkybg
              sparkybg коментира
              Редактиране на коментар
              Не съм се ровил. А то може (даже най-вероятно) и европейска директива има за тая работа (по отношение на шум и разход на гориво, най-малкото, а и поведение при дъжд).

              Пробвай се с кални в Германия да речем, после кажи дали няма последствия.

            • icerunner
              icerunner коментира
              Редактиране на коментар
              За размер, различен от записания в талона съм напълно съгласен. За вида на гумите, имам съмнения. Ако гумата е хомологирана за движение по пътищата, то какви буквички си е писал производителя за красота по бордовете не може да има значение. Няма никакви стандарти, които да определят кое е АТ и кое МТ, това са търговски наименования. Стандарт има за m+s и това го пише с малки букви, където го пише и няма общо с търговското име на модела. Колкото до личния опит - обикалял съм с Goodyear MT/R из западна Европа и никой никъде не ми е търсил кусур на гумите. Имам и една обърсана мантинела на магистрала в Германия на един страшен лед с отвратителни АТ с които беше обут новозакупения стар патрол... Имаше и полицай, който беше там не заради мен, а заради останалите из полето на следващия завой... Та полицая ми обърна внимание на "неподходящите" гуми и настойчиво ме посъветва да изчакам да изчистят пътя на бензиностанцията... но намек за глоби не е имало

              П.п. В допълнение на горното - на Мишлен МТ-то не е МТ, а XZL OR, съкращение от ОффРоуд, а не от Мъд терейн... това по-законни ли ги прави на магистралата или някой мери съотношението на отворените пространства към площта на протектора с шублера...

              п.п.2 Гумите имат скоростен индекс, който е стандартизиран наистина и по него теоретично може да има рестрикции за магистралите - например цитираните купъри със скоростен индекс K до 110 км/ч сигурно могат да имат проблем, обаче на пазара колкото щеш МТ-та със скоростен индекс P, Q до 150, 160 км/ч, колкото са и повечето нормални асфалтови гуми.
              Последно редактирано от icerunner; 17-02-22, 22:04.

            • sparkybg
              sparkybg коментира
              Редактиране на коментар
              Така де, ако е хомологирана. А дали е хомологирана се разбира от? (наистина не знам)

              Те и разни експедиционни джипки вероятно си пътуват наляво-надясно. С нехомологирани брони и т.н. Не знам и тях колко реално ги спират.

          • Тук таме в България има Duratrac, но не и в размера който аз търся 235/75/R15, значи все пак се внасят, но по-големи.
            Май ще трябва да търся братчедите по Англия да видим дали ще могат да ми донесат 4-5 бр.
            Последно редактирано от miros; 17-02-22, 16:44.
            KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
            08868пет4три18

            Коментар


            • 4 бр. 265/65/17 за Крузера днес

              Коментар


              • Някой скоро поръчвал ли е Duratrac-и в размер 235/75 R15. Попаднах на българска фирма която ги предлага и при поръчка и предварително заплащане ги внасяла от Германия при това за 220лв на гума.
                KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
                08868пет4три18

                Коментар


                • Здравейте колеги. Само за информация споделям че има няколко размера Goodyear Duratrac.
                  255/70R16
                  265/70R16
                  265/65R17
                  255/70R18
                  255/55R19
                  255/65R19
                  255/55R20
                  255/60R20
                  Ако има интерес . тел 0894 504850

                  Коментар


                  • Някой да е попадал на 31х10,5х15 някъде?
                    Yamaha Yz450F
                    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                    Всичко с ''рошави''гуми!

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от ivo929 Преглед на мнение
                      Някой да е попадал на 31х10,5х15 някъде?
                      Не , отдавна няма внос на този размер. Намират се само втора ръка и то най-малко на по 4-5 години.
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • Каква е цената на 255/60/20?
                        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                        Враца

                        Коментар


                        • Вчера изпратих запитване до аутоспот за дуратрак 31х10.5х15.Днес се свързаха с мен,и ми казаха че ги нямат налични,но могат да ги доставят от Германия на цена 250 лева бройката.Обаче искат всичките пари авансово.Някой има ли отзиви за тази фирма,че като се разрових из нета не попаднах на добри отзиви за тях.Няма проблем да им дам 1000 лева предварително,но накрая да не е някоя измама......
                          Yamaha Yz450F
                          Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
                          Всичко с ''рошави''гуми!

                          Коментар


                          • На мен не ми звучи сериозно да давам пари напред и то цялата сума. Поне до сега когато съм купувал части или гуми...
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X