Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от MoridinBG Преглед на мнение
    Само Duratrac ли ни огрява нас? Има ли как да се добие Wrangler M/TR по нашите ширини?
    Като ги пусна в търсачката се вижда, че се предлагат от някои фирми, но май в размерите е проблема..
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • cnc82 , колега, от къде поръчахте гумите?
      MoridinBG , MK1 или МК2 търсите и в какъв размер?
      [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

      Коментар


      • MoridinBG
        MoridinBG коментира
        Редактиране на коментар
        Сега виждам. МК2 ме интересуват, МК1 май ще са дооста древен DOT. Оставам с впечатлението, че МК2 изобщо не са вкарвани на европейския пазар и всичко ще е външен внос.

      • iansto
        iansto коментира
        Редактиране на коментар
        МК2 не можеше да се намери в Европа преди години. Или поне аз не можах да ги намеря, за това ги поръчвах от щатите.
        МК1 ги купувах от България през 2016 и ДОТ-а не беше въобще архаичен.

    • Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
      cnc82 , колега, от къде поръчахте гумите?
      От 4х4 гуми .бг
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • Здравейте,наскоро се сдобих с въпросните гуми 3119. Но ми направи впечатление,че на тях не пише Made in USA или Canada, а пише че са произведени в Китай за европейския пазар.Та въпроса ми е някой колега запознат ли е това дали влияе върху качеството на гумата? Благодаря.

        Коментар


        • Моите също бяха произведени в Китай, явно са преместили някое производство там. Направи ми впечатление, че трудно ги балансирахме, средно поеха по 120-150 гр. на гума и гумаджията доста си игра.
          Отзиви не мога да дам, тъй като продадох джипа на който бяха гумите.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • И моите някога искаха доста тежести. Но пък си ги карах със 140 безгрижно.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              И моите някога искаха доста тежести. Но пък си ги карах със 140 безгрижно.
              На мен ми беше интересно, някой ако е карал и с двата вида на производство да изкаже мнение относно дали има разлика в качеството и представянето на гумите.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение

                От 4х4 гуми .бг
                То май не останаха други търговци, коите да предлагат АТ и МТ в такъв ассортимент и отделно да ги имат на склад.....
                Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                Коментар


                • Здравейте колеги! Някой може ли да внесе WRANGLER DURATRAC в размер315/75R16 и на каква цена? Виждам, че се предлагат в USA, но и от коментарите чета, че има някакъв проблем за внос в Европа. Могат ли да се поръчат в някой от сайтовете,където се предлагат и ще има ли някакъв проблем да бъдат доставени? Примерно от този сайт: https://www.tirerack.com/tires/tires...6WDT&tab=Sizes ?

                  Коментар


                  • perlowec , Какъв може да е проблема с внос на тези гуми?
                    Иначе аз съм пазарувал от tirerack преди години и няма никакъв проблем да пратя гуми до всяка една точка в света.
                    Сега, друг е въпроса дали е финансово оправдано.
                    [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                    Коментар


                    • И на мен ми е любопитно защо няма внос ? Почти във всяка друга страна се предлагат...
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • Arbiter_of_soul
                        Arbiter_of_soul коментира
                        Редактиране на коментар
                        Доколкото аз четох новите норми на ЕС за шум на гумите явно създават проблеми при внасянето на определени модели включително и Дуратрака. За мен лично е абсолютно безумие оф роуд насочени гуми да се очаква да са тихи като чисто шосейни ама уви.. Странното е че разни китайци се внасят тук, докато американците са буквално заляти от АТ и МТ модели на всички големи марки.

                      • Juiced
                        Juiced коментира
                        Редактиране на коментар
                        Да силвърстоун мт117 екстрийм се продава като топъл кляб а хич да не вие.

                    • Здравейте, аз също съм се насочил към тези гуми и успях да намеря кой може да ги внесе. Ако някой има интерес да ми пише, ще му дам координати.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от stoqn_ganev Преглед на мнение
                        Здравейте колеги. Само за информация споделям че има няколко размера Goodyear Duratrac.
                        255/70R16
                        265/70R16
                        265/65R17
                        255/70R18
                        255/55R19
                        255/65R19
                        255/55R20
                        255/60R20
                        Ако има интерес . тел 0894 504850
                        Здравейте,

                        Отново се сдобих с Duratrac, размер 255/70/16. Благодаря ня колегата за бързата реакция. ДОТ 2821, балансираха се добре. На мен въобще не са ми шумни

                        Предишните ги купих 2013 - та и ги свалих 2018 - та. За това време не съм ги демонтирал, само въртене за да се износват равномерно. Не са ме подвеждали, просто реших да сменя размера.

                        Поздрави

                        "Land Rover не губи масло, той маркира територия."

                        Искам България чиста!!!

                        Коментар


                        • Здравейте колеги. Само за информация споделям че има няколко размера Goodyear Duratrac.
                          255/70R16
                          265/65R17
                          255/70R18
                          255/55R19
                          315/70R17


                          Ако има интерес . тел 0894 504850

                          Коментар


                          • icerunner
                            icerunner коментира
                            Редактиране на коментар
                            Здравей, някакъв начин за доставка на 285/75R16?

                        • За Европа не се предлага.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X