Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сгъваема лопата FISKARS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Сгъваема лопата FISKARS

    Ако някой намери такива лопати като от клипа да се обажда, че много ми харесаха и на мене

    Коментар


    • #92
      От: Сгъваема лопата FISKARS

      Я не се занасяйте по разни реклами. С какво например армейската БГ шанцовата лопатка е по-лоша? По сергиите ги продават за прилични пари и са супер здрави. Китайската като я гледам пак не работи сама така, че повече от десетина лева няма да дам НИКОГА!!! Каквато и да е лопатата потенето е едно и също!
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • #93
        От: Сгъваема лопата FISKARS

        Имам от тези Бистришките - няма грешка. Тия сгъваемите ми приличат на ножа "рамбо" сещайте се защо.
        Александър

        Коментар


        • #94
          От: Сгъваема лопата FISKARS

          Въпреки,че с някои доработки и обикновена лопатка може да се докара до вида на китайската.

          Коментар


          • #95
            От: Сгъваема лопата FISKARS

            Има приятелче с лопатка Glok! Става според него, има и трион в дръжкатаАз имам нож на Glok и върши чудна работа!
            Последно редактирано от cveti; 21-01-11, 20:34.

            Коментар


            • #96
              От: Сгъваема лопата FISKARS

              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo)
              Трябва да намерим, някаде по нета такава, и да си поръчаме, това е направо лопата мечта
              Адаш ако искаш ще ти проверя при нас.
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • #97
                От: Сгъваема лопата FISKARS

                Шансовия инструмент става и за това което е в клипа ,само че никой не се е сещал да го ползва така.......Пък като гледам Китайците ,на тях не им трябва огнестрелно оръжие......пускай ги само с лопатите на бойното поле...!
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #98
                  От: Сгъваема лопата FISKARS

                  Ей тая лопата, като тъкачка многостанничка...

                  Коментар


                  • #99
                    От: Сгъваема лопата FISKARS

                    Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                    ...Тия сгъваемите ми приличат на ножа "рамбо" сещайте се защо.
                    Аз се сещам. Сгъваема лопата е майтап. Имам такава на Glock. Металната част е супер здрава. Дръжката да кажем също. Но защото е сгъваема за сериозно копаене и напъване може би не става.
                    Имам и БГ армейска. Купена със сапьорска кирка комплект за 7 лева. С тези инструменти няма жалене и са си супер. Седят си винаги в колата и се ползват по предназначение всеки път когато има мероприятие на открито.
                    Only after the last tree has been cut down,
                    Only after the last river has been poisoned,
                    Only after the last fish has been caught,
                    Only then will you find that money cannot be eaten.

                    Коментар


                    • От: Сгъваема лопата FISKARS

                      http://shop.oragie.com/product_info....oducts_id=1506

                      Коментар


                      • От: Сгъваема лопата FISKARS

                        Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                        Адаш ако искаш ще ти проверя при нас.
                        Адаш, ако намериш такава от клипа, свиркай с все сила Аз инак онези обикновенните по 10 лева, без пазарлък ги намирам, с пазарлък на 6-7
                        За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                        Honda Dominator 650
                        088ЧЧ93979-->Борис
                        0878956Ч38-->Борис

                        Коментар


                        • От: Сгъваема лопата FISKARS

                          Реших да "разбутам" тази стара тема за лопатки,защото е най-богата на мнения в сравнение с другите теми за "лопатки".
                          След прочетеното се спрях на малка туристическа лопатка с приемливо качество за подарък (големия син е "байр- будала" в свободното време).
                          При избора се съобразих с изказани във форума мнения , впечатления и с предназначението И -да е в раницата,лека,здрава,компактна и удобна за "работа" при нужда.
                          - Съотношението цена-качество също беше важно при избора.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0141.jpg
Прегледи:1
Размер:154.4 КБ
ID:5660339Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0135.jpg
Прегледи:1
Размер:159.0 КБ
ID:5660340Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0136.jpg
Прегледи:1
Размер:137.2 КБ
ID:5660344Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0139.jpg
Прегледи:1
Размер:183.1 КБ
ID:5660347
                          "Тенекията" е жилава ,носи заточване и даже ръчно двустранно я "серитирах".
                          Слабото място е пласмасовата контрираща гайка,но при нужда може да стане- метална. За туристически цели е доста прилична-няма да се хвърля като нож или да реже бутове и т.н. ......

                          Коментар


                          • От: Сгъваема лопата FISKARS

                            Здравейте. След толкова време от излизането на лопатката, някой има ли преки наблюдения и впечатления за нея. Търся си някаква сгъваема лопатка да си я нося в раница. Ще се копае почва с нея(металдетектинг) да си джиткам с колелото и раница. Иначе си имам голяма лопата фискърс, която е очудващо здрава, но сгъваемите, не знам как са
                            Ако е машина, нека бъде немска!
                            XJR 1200
                            ETZ 150
                            Kawasaki Ninja ZX10R

                            Коментар


                            • От: Сгъваема лопата FISKARS

                              За металдетектинга си требва копане, сгъваемата е здрава компактна но неудобна ползвам я като втора лопата за малки разкрития
                              Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

                              Коментар


                              • От: Сгъваема лопата FISKARS

                                Трябва си копане, съгласен съм, аз по - скоро като собственик на няколко продукта на фирмата, не се опасявам, че ще е кекава, а че няма да е много удобна. Но все пак, с лек компромис, при положение, че не се гони производителност, а разходка и занимавка, се надявам да върши работа. Ще ми трябва и по - голяма раница. Деуса много бързо се сгъва и разгъва, но дори и сгънат пак си иска големичка раница. Лопатка и хоп с колелото да не блъскам колата постоянно по черните пътища. Ясно е, че ще има компромиси както казах, просто да не е крайно неудобна и/или келява.
                                Ако е машина, нека бъде немска!
                                XJR 1200
                                ETZ 150
                                Kawasaki Ninja ZX10R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X