Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сгъваема лопата FISKARS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: Сгъваема лопата FISKARS

    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
    Че аз само за тях ...
    Прощавай, ама се замотах и добавих въпрос отгоре.
    Текстолитовите тръбички са приличен материал ако не са прегорели. Спален чувал си нямам изобщо. А другото не се и вижда сбруя ли е, или просто са нахвърляли торбички една връз друга.
    Тия тръбички не съм ги гледал,а и честно казано не знам за какво служат спални чували имаше бая модели.Другото е някакъв вид бойно снаряжение-сумки,калъфчета разни и други работи дето и идея си нямам какво се слага в тях-цялото е с колан-нещо като сбруя.Понеже в този дукян бачка жена-и тя не знае кое за какво е-та ровя и гледам да си харесам нещо като ходя там

    Коментар


    • #47
      Re: Сгъваема лопата FISKARS

      Опа! А можеш ли да ми купиш? Направо две ако не са съвсем изтрити и скъсани? Сбруи. И чувал някъв, с качулка и ако има здрав ... Най големият който има щото едно време бях само дълъг пък сега съм и дебел(((
      Тръбичките са вместо храсти, върху тях се хвърля маскировъчната мрежа. За да стане безформена. В случая - ценен материал за правене на шашкънии за джипове) Верно ли цяло такова нещо струва 10 стотинки?

      Коментар


      • #48
        Re: Сгъваема лопата FISKARS

        Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
        Опа! А можеш ли да ми купиш? Направо две ако не са съвсем изтрити и скъсани? Сбруи. И чувал някъв, с качулка и ако има здрав ... Най големият който има щото едно време бях само дълъг пък сега съм и дебел(((
        Тръбичките са вместо храсти, върху тях се хвърля маскировъчната мрежа. За да стане безформена. В случая - ценен материал за правене на шашкънии за джипове) Верно ли цяло такова нещо струва 10 стотинки?
        Утре така или иначе ще ти се обадя за Мобифона за който говорихме.Отивам до офиса и после до магазина,и като се чуем-ще ти кажа какво има като спални чували и дали има добри за ползване.Ще видя и тези текстолитовите тръбички да не са някой спукани или прегорели само.

        Коментар


        • #49
          Re: Сгъваема лопата FISKARS

          Супер! И сбруите виж

          Коментар


          • #50
            Re: Сгъваема лопата FISKARS

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Супер! И сбруите виж
            Ок

            Коментар


            • #51
              Re: Сгъваема лопата FISKARS

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Във линка на Ц. Кръстев в Полеви снаряжения е най-истинската лопатка която съм виждал някога. Тая от 19 лв. Става за лопата, за 3 сек. става мотика, кирка, мотика с кирка. или яко шило с дръжка. Имам такава от 2 год. Вече ги няма във Варна и много се ядосвах, че не си купих 2бр. От едната страна съм я наточил с флекса с ония дискове които са с шкурка,сякъл съм 15 см. дървета- нищо и няма. Мисля че са на швейцарската армия. Здраво нещо. Някой да ми обясни как се купува от тоя сайт,че нещо не му разбирамй. Ама ще купя 5 бр, да има и за подаръци. Много истинско нещо е. И най-важното е, че няма значение колко е кална. Механизма си работи и е страшно здрав!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              Защо да не става от сайта, имат телефони, електронна поща, скайп, лични телефони на управителите на разните магазини.
              Купувал съм си разни работи от там. Говорим си с един подрастващ пич по скайпа и ми пращат с куриер и наложен платеж.
              Последно това упражнение съм го правил по нова година. Не вярвам оттотава много да са се променили нещата.
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #52
                Re: Сгъваема лопата FISKARS

                Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                Ей, аз от кога си търся такава!!!!!
                Казвай къде е тая провинция,
                или ако ходиш пак, купи една за мен, МОЛЯ!!!!
                За голямо съжаление купуването беше инцидентно. Имаше само два комплекта - лопатка и сапьорска кирка. Аз разбира се си купих и двете. При следващото ходене ще проверя и ако има, което ме съмнява, ще напазарувам. После бирата е от вас. ;-))))
                Иначе провинцията е село Трудовец /до Ботевград/. На главния път който минава през селото има железария, която по принцип е заредена с какво ли не. Винаги когато си ходя там си купувам нещо от нея. Тези лопатки и кирки съм ги виждал само един единствен път. Ако имаш някой военнен познат или пък знаеш къде се продава военно имущество може да имаш по-голям късмет.
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • #53
                  Re: Сгъваема лопата FISKARS

                  Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                  Утре така или иначе ще ти се обадя за Мобифона за който говорихме.Отивам до офиса и после до магазина,и като се чуем-ще ти кажа какво има като спални чували и дали има добри за ползване.Ще видя и тези текстолитовите тръбички да не са някой спукани или прегорели само.
                  Само от този магазин не си купувайте манерки, защото ужастно са се умирисали на нафталин и няма оправяне. Става въпрос за пластмасовите манерки NATO стандрат. Иначе комплекта е готин има и канче но с този нафталин са го прецакали...
                  Only after the last tree has been cut down,
                  Only after the last river has been poisoned,
                  Only after the last fish has been caught,
                  Only then will you find that money cannot be eaten.

                  Коментар


                  • #54
                    Re: Сгъваема лопата FISKARS

                    Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                    Отивам до офиса и после до магазина,и като се чуем-ще ти кажа какво има като спални чували и дали има добри за ползване.Ще видя и тези текстолитовите тръбички да не са някой спукани или прегорели само.
                    Колега сподели и с нас какви модели спални чували има щото аз се интересувам страшно много
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • #55
                      Re: Сгъваема лопата FISKARS

                      Аз имам спален чувал купен оттам. Бях на похода с него. Не е български, на швейцарската армия е. Етикета върху него е от 1974 година. Но е нов.
                      Много е добър и най-вече голям. При моето стройно тяло това е най-важното .
                      Струваха лятото около 20 лева.
                      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                      NULLA TENACI INVIA EST VIA

                      Коментар


                      • #56
                        Re: Сгъваема лопата FISKARS

                        Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                        Колега сподели и с нас какви модели спални чували има щото аз се интересувам страшно много
                        Има два модела спални чували-единият е някакъв гумиран и не става защото всичките са напукани-ей сега идвам от магазина.Другият модел е като този от снимката:
                        http://www.armyshop.dir.bg/_wm/catal...&df=14&dflid=3
                        голям е и става и за доста големи хора.Всичките стоки от военно оборудване са втора ръка-няма нови Получават стока всеки четвъртък или петък.Аз се навъртам натам често и ако има нещо хубаво-ще пиша.

                        Коментар


                        • #57
                          Re: Сгъваема лопата FISKARS

                          Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                          Има два модела спални чували-единият е някакъв гумиран и не става защото всичките са напукани-ей сега идвам от магазина.Другият модел е като този от снимката:
                          http://www.armyshop.dir.bg/_wm/catal...&df=14&dflid=3
                          голям е и става и за доста големи хора.Всичките стоки от военно оборудване са втора ръка-няма нови Получават стока всеки четвъртък или петък.Аз се навъртам натам често и ако има нещо хубаво-ще пиша.
                          Дали в сгънат вид тези чували са също обемисти? Могат ли да се перат? Като са втора ръка запазени ли са? Видя ли дали на етикетите има някакви указания при каква температура се използват и т.н.
                          Only after the last tree has been cut down,
                          Only after the last river has been poisoned,
                          Only after the last fish has been caught,
                          Only then will you find that money cannot be eaten.

                          Коментар


                          • #58
                            Re: Сгъваема лопата FISKARS

                            Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
                            Има два модела спални чували-единият е някакъв гумиран и не става защото всичките са напукани-ей сега идвам от магазина.Другият модел е като този от снимката:
                            http://www.armyshop.dir.bg/_wm/catal...&df=14&dflid=3
                            голям е и става и за доста големи хора.Всичките стоки от военно оборудване са втора ръка-няма нови Получават стока всеки четвъртък или петък.Аз се навъртам натам често и ако има нещо хубаво-ще пиша.
                            Искам да питам и дали продават в този магазин BG армейски колани с призрамки но не кожени.
                            Only after the last tree has been cut down,
                            Only after the last river has been poisoned,
                            Only after the last fish has been caught,
                            Only then will you find that money cannot be eaten.

                            Коментар


                            • #59
                              Re: Сгъваема лопата FISKARS

                              Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                              Искам да питам и дали продават в този магазин BG армейски колани с призрамки но не кожени.
                              Не съм гледал за колани(като ида пак ще проверя)кожени има много модели.Спалните чували като този от линк-а са почти нови,не съм им гледал етикетите-но със сигурност могат да се перат.
                              П.П.Много офтопик стана по темата за Сгъваемата лопатка

                              Коментар


                              • #60
                                Re: Сгъваема лопата FISKARS

                                Това дето му викаш колан с презрамки се казва сбруя. Имаше ги само в разните видове десант, и ако ще да пукнеш, ни за ракия ни за пари не може да го намериш даже в музея. Няма. Не ме питай къде и как съм търсил - няма. Ако имаше барем един, ако ще изяден от мишките щях да съм го взел. Ама щом след толкова вежливи молби не намирам, значи май трябва да повярваме че верно няма никъде. Зер никой няма да вземе да мре само да не даде една сбруя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X