Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закрепване на хай-лифт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Закрепване на хай-лифт

    Първоначално публикуван от APIBOR Преглед на мнение
    Абе като ги монтирате от вьн,не ви ли е страх,че ще им поникнат крачета
    Не
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #32
      До: Закрепване на хай-лифт

      Първоначално публикуван от Ivan_Botevgrad Преглед на мнение
      Ако влиза в калта изобщо.
      Предполагам , че бързо ще го премести .
      Моята витара я карам само по жълтите павета и затова е там джека , да си го показвам и пред цум да ми завиждат....
      А с лопатата намествам ако се е разместило някое паве че иначе ми друса.
      Прикачени файлове
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • #33
        До: Закрепване на хай-лифт

        Първоначално публикуван от turbo d Преглед на мнение
        Моята витара я карам само по жълтите павета и затова е там джека , да си го показвам и пред цум да ми завиждат....
        А с лопатата намествам ако се е разместило някое паве че иначе ми друса.
        Като знам, че и на двата ми джипа първото нещо, което счупих, беше задната броня, наистина мястото, което си избрал за джека е силно нездравословно за него.
        Вярно, че задният свес на витарката е по-малък, ама тази стърчаща надолу човка е просто въпрос на време (и на по-рошав терен естествено) да закачи някъде и ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #34
          До: Закрепване на хай-лифт

          Моят крик беше закрепен по същият начин - на задната броня. Когато ми се наложи да го ползвам в реални условия, се оказа, че има толкова кал и камъчета в механизма, че отказа да действа. След кратко "почистване", поливане с вода и бъркане с клечки по дупките проработи, но ми скъса нервите. За това или крика трябва да е или в някакъв чохъл, или на сухо.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • #35
            До: Закрепване на хай-лифт

            Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
            Моят крик беше закрепен по същият начин - на задната броня. Когато ми се наложи да го ползвам в реални условия, се оказа, че има толкова кал и камъчета в механизма, че отказа да действа. След кратко "почистване", поливане с вода и бъркане с клечки по дупките проработи, но ми скъса нервите. За това или крика трябва да е или в някакъв чохъл, или на сухо.
            Или преди да се кара по черно му трябва един найлон на механизма.
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • #36
              До: Закрепване на хай-лифт

              И моя на Багирата е на задната броня, и си има брезентов калъф. Изобщо не му е там мястото. Главното достойнство май са стойките. На тях се затиска с две планки от някви спирачни накладки, вързани със синджирчета да не се губят. Имат специални фигурни изрези.
              Отварачки за бира.
              Хем си лежиш отдолу и си копаеш, хем не търсиш отварачка. Други достойнства като носител, задната броня няма.
              В УАЗа се завинтва в краката на пътниците отзад, ама ако е затрупано с багаж, и там не му е мястото. На багажника на покрива след третия път вече нямаш сила да го вдигнеш.
              Няма щастие.

              Коментар


              • #37
                До: Закрепване на хай-лифт

                Абе кой където иска да си го слага,но само да е по далеч от главата,от личен опит го знам чувството е като се едно си се срещнал с трамвай
                ПАВКО
                0888802068

                Коментар


                • #38
                  До: Закрепване на хай-лифт

                  Може ли някой да ми каже диаметъра на отвора в бронята за тази приставка:

                  Коментар


                  • #39
                    До: Закрепване на хай-лифт

                    Колега днес по телефона не разбрах за кои диаметър става въпрос защото аз нямам акава представка.
                    Николай Георгиев 0+
                    тел.0887357722

                    Коментар


                    • #40
                      До: Закрепване на хай-лифт

                      Първоначално публикуван от turbo d Преглед на мнение
                      Колега днес по телефона не разбрах за кои диаметър става въпрос защото аз нямам акава представка.
                      Диаметъра на отвора, в който се вкарва горната приставка. Но се реши проблема. Приставката ще се направи допълнително от човека, който прави бронята.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Закрепване на хай-лифт

                        Не откривай топлата вода! Пак! Като мен
                        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Закрепване на хай-лифт

                          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                          Не откривай топлата вода! Пак! Като мен
                          Това в какъв смисъл? Това дали ще се направи от един кадърен заварчик или от друг кадърен заварчик е без значение. Желязото се намери, остава само да купя джека.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X