Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инсталиране на Hi-Lift Jack

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Сега се дорешава въпросът с производството.
    Те ти демокрация, те ти евро-нато. Ни един завод не остана от демократене. Остякъде само чиновници и други чантаджии. Чалга, не държава.

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от go go go
      купи си го не се занимавай да си го правиш
      Хм,ако така разсъждаваха, за съжаление и китайците,едва ли щяха да са това което са.За съжаление, казвам .
      Да купи всеки може/ако има ресурс/.Да направят -малко /иска се творчество,идея и пространствено виждане /.
      B+

      Коментар


      • #18
        Ама то е измислено. Сега промених куките, стават и за 60 мм тръби. Те май са по-чести. Мойте например са 42 мм. И пак става за джантите, даже уж не ги съсипва. Обицата за клюна не знам защо си я представям от неръждавейка. Може и от обикновена стомана разбира се, тогава ще е по-евтина. Не намирам лазер да реже куките, това е проблемът. Мързел. Половин киловатовия СО2 реже 15 мм 65Г, обаче прави пожар и металът тече. Стават много грапави. Допълнителната обработка е умряла работа, повърхността остава закалена. А да изберат правилен режим ги мързи, тва е положението. По идея става и с флекса, експерименталните ги правих така. Ама не виждам работата по тоя начин, сто долара на кука ...)

        Коментар


        • #19
          да си го направиш е по - скъпо отколкото да си го купиш разбира се ако имаш завод с добре оборудвана механо работилница може и да ти се върже сметката
          drive alive

          Коментар


          • #20
            Какво да купя? Хоригинални кетайцки? Сиртифцирани, да?
            Като ги видях за пръв път цвилих, не се и хилих. Две плюнки с електрожена накриво, две сгънати парчета арматурно желязо увити с найлон като за подигравка ... Остави тая работа, такова никой не прави по ръчен труд в долните класове по наште земи много отдавна. Наште деца са по-сръчни, и измислят по-правилно такелажа. И струва като за подигравка.

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от go go go
              да си го направиш е по - скъпо отколкото да си го купиш разбира се ако имаш завод с добре оборудвана механо работилница може и да ти се върже сметката
              Да ,ама ако е чадър/китайски/ за 5лв.Е ,тогава не струва, ще си купя.Ама иначе...не съм съгласен.
              B+

              Коментар


              • #22
                Мани бе, тая пародия струва почти колкото самият джек ...(((
                Остави дето ще ме е срам не такова да направя, ами и три пъти по-хубаво, пак е резил. Там и конструкцията не става. А се опитвам да сваля и стотинки от цената, това не е бижутерия а инструмент за работа. И колко му е да го загубиш в бързането или от умора.

                Коментар


                • #23
                  стефане, лесно ти е на тебе, ползваш огромна материална база, машини инструменти, неща които примерно аз нямам на разположение и трябва да плащам зада ми направят каквото и да е. и въпреки това от около година разправяш как ейсега ще направиш перфектния синджир и перфектните куки и все нищо.

                  онова може да е китайско но никаде не съм виждал оплаквания от него и може човек да го има веднага, работещо, за разлика от правеното.
                  drive alive

                  Коментар


                  • #24
                    Ако ми видиш материалната база ... Все едно, няма да повярваш.
                    Ми, тва е бе човек. С две ръце и без пари толкова. Ту време няма, ту сили ...((( А всичко отсякъде се разпада.

                    Коментар


                    • #25
                      нали и аз това казвам, ако вземеш и го направиш както трябва цената отива в небето, ясно е че тия в китай сигурно го продават на 10$ а ние го купуваме на 200$ ама такъв е живота и аз нямам такава верига по същата причина, неможе човек да има всичко. но на колегата му е наложително защото иначе все едно няма крик
                      drive alive

                      Коментар


                      • #26
                        Не, няма да е 200 долара. И 20 сигурно няма да е, ама ще направя каквото мога. Сега вече ще го довърша скоро. Щото конструкцията е едно, пък после оправянето на технологията - по-дълга мерзост при тая наша безпомощност(((
                        А мене ако питаш, и да имаш тръби отсякъде - с това всичко е съвсем друго. И животът е по-лесен. Откак го направих, май още не съм го свалял Хваща повече неща, отколкото бях замислил

                        Коментар


                        • #27
                          До: Инсталиране на Hi-Lift Jack

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          Какво да купя? Хоригинални кетайцки? Сиртифцирани, да?
                          Като ги видях за пръв път цвилих, не се и хилих. Две плюнки с електрожена накриво, две сгънати парчета арматурно желязо увити с найлон като за подигравка ... Остави тая работа, такова никой не прави по ръчен труд в долните класове по наште земи много отдавна. Наште деца са по-сръчни, и измислят по-правилно такелажа. И струва като за подигравка.
                          Не знам какво толкова против имаш китайската стока . Както има лоша така има и добра . Относно крика , аз имам китайски ( поне така си мисля да кажат от вромос ) пробван е при това на макс . Вдигал сьм 3 т без проблем .

                          Коментар


                          • #28
                            До: Инсталиране на Hi-Lift Jack

                            Темата е от 2006г. Отогава доста неща са се променили.
                            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Инсталиране на Hi-Lift Jack

                              Сьжалявам просто се бях зачел вьобще не обьрнах внимание на датата сьжалявам ако сьм обидил някой .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X