Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Air Jack - какво знаем за него?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Air Jack - какво знаем за него?

    Математиката не ми е най-силната страна, но простата сметка - 1000 кила (половин джип) върху например половин кв.м. еърджек излиза около 200 гр. на 1 кв. см. натоварване. За здрава материя това не може да е проблем... дори и върху камъни и без специални подложки. Или бъркам някъде?

    Коментар


    • #17
      До: Air Jack - какво знаем за него?

      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
      Аз внесох няколко бройки.

      Накратко,
      не са приложими за нашите цели, идеални са за пясък или сняг.
      Лесно се пукат и са опасни като стане това.
      Това ми прилича на реален опит...

      Коментар


      • #18
        До: Air Jack - какво знаем за него?

        Колко здрава? ...
        Не си ли надувал големи неща? Те помръдват, плата се разпълзява и се намества. Само си мести дребните камъни. Като се случи да е остър - до тука. И като се забие в стърчащите болтове - също.
        И ауспуха го прогаря. Таралеж в гащите.
        По-добре да копаеш и да подлагаш, отколкото да чакаш на дано.

        Коментар


        • #19
          До: Air Jack - какво знаем за него?

          За пясъци и блата изглежда по-смислено, ама ние като почти си нямаме, освен за плажа...

          Коментар


          • #20
            До: Air Jack - какво знаем за него?

            За пясъка ти стига дъска - петица. Посте я ритнеш два пъти и е чиста.

            Коментар


            • #21
              До: Air Jack - какво знаем за него?

              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
              Математиката не ми е най-силната страна, но простата сметка - 1000 кила (половин джип) върху например половин кв.м. еърджек излиза около 200 гр. на 1 кв. см. натоварване. За здрава материя това не може да е проблем... дори и върху камъни и без специални подложки. Или бъркам някъде?
              еми не бъркаш
              не е проблем а и има кечета за подлагане които си вървят с чудото
              ама те хората не са го тествали и говорят на изуст

              има точно 4 вида такива надуваеми крикове от един и същи производител и разлики в тях има
              освен това има и качество, и качество
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #22
                До: Air Jack - какво знаем за него?

                4,2 тоновия е колкото една лодка май по обем - ако го надуя и го сложа на вода спкойно двама по 100 кг ще ни носи.

                Коментар


                • #23
                  До: Air Jack - какво знаем за него?

                  Голди,направи тест на Богерите,место да си пишеме само направете тест и след това ще пише ме.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Air Jack - какво знаем за него?

                    Който знае да каже откъде може да се купи и за какви пари.
                    И в крайна сметка колко е голямо това "нещо" в събрано състояние.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Air Jack - какво знаем за него?

                      Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
                      Който знае да каже откъде може да се купи и за какви пари. ...

                      От Гладиатор в Пловдив се предлага 1 от моделите срещу 145 евро
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        До: Air Jack - какво знаем за него?

                        Първоначално публикуван от cicovesko Преглед на мнение
                        Който знае да каже откъде може да се купи и за какви пари.
                        И в крайна сметка колко е голямо това "нещо" в събрано състояние.
                        имаш лс
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • #27
                          До: Air Jack - какво знаем за него?

                          Уважаеми колеги!
                          Въздушният крик Airjack се предлага не с цел да замести HiLift!
                          Двата вида крикове са предназначени за различните видове терени! Когато си в нашите планини по необходимо нещо от Hi Lift няма и не може да бъде заместен от Airjack! Но когато си на плажа, пътя или друга равнинна местност в която дори и с подложка HiLift - та потъва като в сирене и след това ще ти трябват 2 дена за да го изровиш тогава ти трябва Airjack. В комплекта той има не две а 4 дебели подложки, които го предпазват от протриване. При правилна употреба и спазване на инструкциите за работа Airjack ще ви бъде много полезен! Относно теглото което може да повдигне: Когато тръгваш на сафари в пустинята най необходимите неща са : вода, гориво, пътеки и Airjack. Когато се подготвиш за тур около 10 дни се оказва че автомобила ти с оборудване и провизии тежи между 3,5 - 4т. Проверено преди тура Африка 2007г. Не е и странно че се отказваш от резервни колелета и взимаш само едно в полза на водата и горивото.
                          Ако ползваш крик Hi Lift ще оставяш в пустинята по един на всяко повдигане за поставяне на пътеки!
                          Airjack е по лек като собствено тегло, заема по малко място и е по полезен при мека почва или пясък.
                          На въпроса кое е да си купи човек: всеки си знае къде кара! В гората трудно Airjack ще замести Hi Lift, не защото ще се спука, а защото не може да го замести изцяло! Hi Lift не е само средство за повдигане на колата! Той е и ръчна лебедка, той е и щанга за демонтиране и монтиране на гума от джанта, той е и опора при нужда за повдигане на каквото и да е в гората!
                          Airjack е балон от много здрав винил!
                          И двата продукта можете да намерите при нас!
                          Надявам се да съм Ви бил полезен!
                          За повече въпроси не се колебайте да се свържете с нас!
                          www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                          тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                          Коментар


                          • #28
                            От: Air Jack - какво знаем за него?

                            Аз имам Exhaust jack и съм много доволен от него. Прекрасен е за мека кал.
                            Но препоръчвам на хората които си го купят да си носят и парче ламинат с него. Ламината е за подложка отгоре. Гумените които идват с jack-а са добри... но просто понякога е трудно да намериш точка на джипа където да си сигурен че няма да спукаш jack-а.

                            В общи линии съм доволен от него. При мен имах проблем с това, че ауспухът ми е скосен под 45 градуса и съответно малко трудно се уплатняваше за да се напълни.
                            One Planet, One Internet!
                            We Are All Connected!

                            Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X