Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
    И скилидка чесън върши чудеса,намазваш мястото и след полвин час забравяш какво е станало-изпробвано многократно.У жабката винаги ми се търкаля глава стар чесън.
    И нормален кромид върши същата работа, лично изпитано преди 20 дни.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

      А още по-добра работа от кал и кромид върши Фенистил гел, проверено.
      Животът е харизан кон според мен...

      Теди

      Коментар


      • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

        Никой не спомена за ...чешма ...в джипа освен всичко друго имам самоделна хладилна кутия и подвижна чешма Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка2427.jpg
Прегледи:1
Размер:256.3 КБ
ID:5730901
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

          Тя ампулата амоняк май е като тръгнеш да припадаш, да се освестиш, а не за мазане, ама знам ли.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

            Ето! Вече знаеш!

            Още едно нещо:

            В някакъв момент, виждам на пътя горяща кола и суетящи се около нея човеци. Опитват да загасят с разни пожарогасители. Никакъв резултат! Взимам моя ПРАХОВ и с две натискания на спусъка няма огън, няма нищо.
            Та, изхвърлете всякакви други!
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

              Сега като видях, темата и като видях какво съм писал, преди време и като направя съпоставка, с това сега какво имам в Нивата и в колата, ми аз съм направо, как се казваше, 'Варем" , ако сваля оборудването на нивата, туко виж взела да лети, от толкова олекотяване... Ама като сме хора, дето посещаваме планината целогодишно и основно зимата, няма как без оборудване, един път може да ми потрябва, но трябва да го има, та аз съм с особени възгледи, бият към фанатични, ама това е породено от "патене" през годините, към оборудването на джипа
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                И скилидка чесън върши чудеса,намазваш мястото и след полвин час забравяш какво е станало-изпробвано многократно.У жабката винаги ми се търкаля глава стар чесън.
                Па и протИв гяволи става !

                От споменатото в темата оборудване, някои неща имам, други все още не,
                но никой не е споменал триъгълник !

                Задължително имам по всички коли, въпреки че никога не ми се е налагало да ползвам.
                Имам и пластмасов клин за подпиране на гума.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение


                  но никой не е споменал триъгълник !

                  Задължително имам по всички коли, въпреки че никога не ми се е налагало да ползвам.
                  Имам и пластмасов клин за подпиране на гума.
                  Задължителните неща няма какво да ги споменаваме. Клин нося и аз, дървен, по нашия край му викаме кама.

                  Коментар


                  • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    ...От споменатото в темата оборудване, някои неща имам, други все още не,
                    но никой не е споменал триъгълник !....
                    Аз пък си карам с мен два . Но "аптечка , триъгълник , пожарогасител" са задължителни по ЗДвП, а тук става въпрос за ...

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    ... т.нар. бойна готовност.....
                    С други думи "бойната готовност" е според зора . Т.е. зависи какъв бой ще водиш .

                    В този ред на мисли аз задължително си нося кутия с презервативи и мокри кърпички .
                    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                    Коментар


                    • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

                      Интресно никой не спомена презервативи .... демогравската ли криза борите .... що ли ?

                      Коментар


                      • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

                        Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                        Интресно никой не спомена презервативи .... демогравската ли криза борите .... що ли ?
                        То бива да не се чете, ама точно един пост над твоя да не видиш
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

                          Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                          Интресно никой не спомена презервативи .... демогравската ли криза борите .... що ли ?
                          Споменал ги е ВладоТС над тебе.

                          В някои страни презервативите са задължителни в аптечката на автомобила. Веднага се сещам за Украйна. В Русия наскоро го отмениха.

                          Сега се замислих. Трябва си.

                          Коментар


                          • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

                            Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                            А още по-добра работа от кал и кромид върши Фенистил гел, проверено.
                            Пробвай да си намажеш устната отвътре с фенистил.
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

                              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                              Пробвай да си намажеш устната отвътре с фенистил.
                              С кал викаш по-бива? Шегата настрана-ужилването от пчела/оса/стършел в областта на главата и шията е изключително опасно даже при липса на алергия, особено при деца. В устата и гърлото обикновено завършва със смърт поради моментален оток на меките тъкани на носоглътката и механична асфиксия. При походи винаги имам достатъчен запас урбазон и адреналин, и при ядене-пиене на открито-очите на чекрък...
                              Животът е харизан кон според мен...

                              Теди

                              Коментар


                              • От: Кой какво има винаги в джипа - инструменти и оборудване

                                Така, въпросът с презервативите го изчепкахме, продължаваме напред. Колегата Vlado_Ts направи една много успешна вметка и ме накара да се замисля. Покрай това се присетих и за БТРите. Мнозина от нас са виждали оборудван такъв, за другите - разказвам. Отвън по корпуса на таз махина има - въже, топор, лопата, лост, трион. Мисля си, за МПС което влиза в гора, нежели по "бойна задача", тоя ЗИП е задължителен и коментар може да има само по спецификацията му. Даже и канджа си има /щото нали водоплаваща техника/, дето може само веднъж в живота да ти потрябва...

                                avzdrav, на адреналина разбираш ли му?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X