Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Що е то джек (хай-лифт) и как се използва?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Не, че кой знае колко съм го ползвал, ама мръсотята не му пречи.
    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

    Коментар


    • А така,те това е идеята ма се набива в отвора на теглича оная планка от линка и за нея се хваща Джака,зе аз съм с лъскави пластмасови бронички

      https://expeditionportal.com/forum/t...or-now.144303/

      е нещо такова е идеята,моята броничка е двойно по-дебела,но ще се хване.

      Мерси
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        А така,те това е идеята ма се набива в отвора на теглича оная планка от линка и за нея се хваща ...
        Ти хубаво го гласиш, къде ще си го возиш. Ама аз да попитам как, аджеба, смяташ да го използваш тоз инструмент с тези лъскави пластмаски?!?

        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение

          Ти хубаво го гласиш, къде ще си го возиш. Ама аз да попитам как, аджеба, смяташ да го използваш тоз инструмент с тези лъскави пластмаски?!?
          Колани за гумите и евентуално ако се наложи ухото на теглича на задника,това го имам,оглеждам се още за слайдьри на RCI или Slee за дълга Тундра,че за комбито никой не прави както и за преден теглич към който се набива ухо за вдигане,това са 4 болта и съм готов.

          Бавно я карам аз,едно по едно,трябва ми второ комби та ако се угелпи това да не спре придвижването на семейството,все пак ми е семейното комби,не рок кроулъра.Брони няма да сменям,продават за Тундра ма се сменя и решетката,после пък трябва да преправям сензора на радара къде да му монтирам и.........това не е за тая работа,това си е комби,като закъса да го повдигна малко и евентуално да мина без трактор,грубите селски прояви почват след годинка или 2 като поотраснат децата.

          За това не му монтирам джака на предния капак,а на планка която се маха за секунди,чак толкова на комбито не му трябва,то е с магистрални гуми / замислям едни рошави ма само замислям,че ми писва /.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • Колеги, от къде (желателно в България) да си намеря комплект за хай джек, за повдигане чрез закачване за колелото? Колата не е от най-тежките (под 2т), но не искам да импровизирам със самоделки.

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Absolut Преглед на мнение
              Колеги, от къде (желателно в България) да си намеря комплект за хай джек, за повдигане чрез закачване за колелото? Колата не е от най-тежките (под 2т), но не искам да импровизирам със самоделки.
              Има достатъчно предлагане и в интернет-магазини, например:
              -offroadtuning.com/produkt-kategoriya/aksesoari/krik/
              - е4х4.bg
              -offroad24.bg

              Коментар


              • Мерси

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X