Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Правилното въже.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Правилното въже.

    10м.- тежат точно 3кг могат и да ви оплетат клупа, мисля че беше около 1,50лв./ 1бр. Дано снимките ви помогна за това което не съм описал.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Правилното въже.

      Здравейте колеги. Радвам се, че сте харесали нашите въжета. Материала е полиамид, в момента поръчката се прави от тънки въжета, допълнително усукани до желания диаметър. Така е още по- здраво. Колегите не могат да Ви направят, защото просто нямат усукан полиамид с необходимата здравина. Околчица имат хубави машини за въжета, но нямат полиамид отдавна. Има полипропилен устойчив на УВ лъчи, но също не е достатъчно здрав, а и този който се прави у нас или идва от Китай обикновенно не е такъв. Има и високоякостен полиестер, но и той отстъпва на този полиамид. Явно сте се убедили в предимствата на усукан теглич пред такъв от тъкан текстил. Ако имате предложения и въпроси задавайте ги без да се колебаете- ние сме малка фирма и се стремим да нямаме недоволни клиенти. Ако искате мога да Ви дам и мобилните тел., но на сайта ги има. И да не звъннете директно на баща ми няма проблем. Поздрави и дано да сме Ви полезни!
      п.п. Между другото в Англия се предлага специален материал за такива въжета- мисля се казваше Арамид. От него се плетат въжета за теглене на танкове. Сигурно е здрав. Но цената му е ужасна и е безпредметно да се внася. Този полиамид се е доказал през годините... Въжето оплетено със друго стоманено вътре- ползва се за кораби, ние не правим защото няма търсене у нас. Доста е скъпо имайт в предвид. При интерес може да се внесе, но ще трябва някакво количество. Но според мене дебело усукано от полиамд е по- добро.

      Коментар


      • До: Правилното въже.

        Въжето издържа и поредните тестове без проблемно.За мое голямо очудване вчера една витарка ме измъкна благодарение на 10метровото веженце, само с две засилки ,а преди време от същото място ме вадиха с две лебедки.Таината е в разтегаемоста му.Спестява време необходимо за разтягане и прибиране на лебетките.

        Коментар


        • До: Правилното въже.

          Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
          Извинявам се за късният отговор но нямах никакво време да се добера до компютара.Деиствително въжето е страхотно два дни яки тестове, и на всякъде се представи безупречно,измъкването на здраво затънал джип става почти без усилия за дърпащия имам предвид че се теглиха все тежки джипки.Моето е 10м. и ми стъпи с доставката,оплетката за закачване и едни метални защити против протъркване на мястото за закачване 56лв.Гарантирам ви че запитвах доста фирми и при Бай Станьо качество и цена са супер.Няма да правя реклама но като си вземете сами ще се убедите.Това е неговият саит : www.vujeta.com търсете само на мобилните, те са на собственика и можете директно да направите заявка.Няма проблеми с дължината.Може да споменете че колегата от Велинград ви е дал неговите координати.
          PS.заравих да добавя че това което взех 22мм.
          И аз искам да си взема въже Искам да попитам,това ли е правилното?Че не е писано отдавна по темата,може и нещо по-добро да се е намерило
          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

          Коментар


          • До: Правилното въже.

            За тоя тип май не е. ...поне не на тая цена.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • До: Правилното въже.

              Аз карам G class, тя тежи 2100кг. и ползвам колан ARB 3 метров, на него му дават да издържа до 12000 кг струваше 57 долара, и имам един 10 метра поръчах си го от Cabelas той дурпа към 10-12000 кг. имам и лебедка 12000 либри или 5450 кг. засега съм намал проблеми с излизането, като изключим последния път когато всичко свърши в една угар. Имам въжета, имам лебедка, но няма дърво, няма котва не ми стигнаха 2 метра да гората, така че пак идваха да ме дърпат! ))
              Хахахах

              Коментар


              • До: Правилното въже.

                Първоначално публикуван от toshko19 Преглед на мнение
                Аз карам G class, тя тежи 2100кг. и ползвам колан ARB 3 метров, на него му дават да издържа до 12000 кг струваше 57 долара, и имам един 10 метра поръчах си го от Cabelas той дурпа към 10-12000 кг. имам и лебедка 12000 либри или 5450 кг. засега съм намал проблеми с излизането, като изключим последния път когато всичко свърши в една угар. Имам въжета, имам лебедка, но няма дърво, няма котва не ми стигнаха 2 метра да гората, така че пак идваха да ме дърпат! ))
                Хахахах
                Само един як сапан ти трябва и си готов. Ама як.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • До: Правилното въже.

                  Тошко слушай го тоя варненски змейЗа въжета Бог говори с устата му
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • До: Правилното въже.

                    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                    Тошко слушай го тоя варненски змейЗа въжета Бог говори с устата му
                    Тошко явно не е чел цялата тема.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • До: Правилното въже.

                      Първоначално публикуван от stoil_69 Преглед на мнение
                      Извинявам се за късният отговор но нямах никакво време да се добера до компютара.Деиствително въжето е страхотно два дни яки тестове, и на всякъде се представи безупречно,измъкването на здраво затънал джип става почти без усилия за дърпащия имам предвид че се теглиха все тежки джипки.Моето е 10м. и ми стъпи с доставката,оплетката за закачване и едни метални защити против протъркване на мястото за закачване 56лв.Гарантирам ви че запитвах доста фирми и при Бай Станьо качество и цена са супер.Няма да правя реклама но като си вземете сами ще се убедите.Това е неговият саит : www.vujeta.com търсете само на мобилните, те са на собственика и можете директно да направите заявка.Няма проблеми с дължината.Може да споменете че колегата от Велинград ви е дал неговите координати.
                      PS.заравих да добавя че това което взех 22мм.
                      И аз си поръчах току що оттам, 15м и 3м, 28мм с метални клупове, това което немога да се ориентирам е, колко трябва да е широка ролката на двата полиспаста които ще си купя, така че да не травмира въжето. Ще съм благодарен за мнение и помощ....
                      пп. предполагам, че подходящи полиспасти, (5т или са много?) ще намеря в стоителните хипермаркети.....
                      Роден рибар, а принуден да работи.......

                      Коментар


                      • До: Правилното въже.

                        Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                        И аз си поръчах току що оттам, 15м и 3м, 28мм с метални клупове, това което немога да се ориентирам е, колко трябва да е широка ролката на двата полиспаста които ще си купя, така че да не травмира въжето. Ще съм благодарен за мнение и помощ....
                        пп. предполагам, че подходящи полиспасти, (5т или са много?) ще намеря в стоителните хипермаркети.....

                        Важното е жлеба на ролката да събира въжето, а диаметъра на ролката да е 10-15 пъти по-голяма от диаметъра на въжето......
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • До: Правилното въже.

                          Колега как ще го ползваш това въже с полиспаст?!? Това е въже за директно теглене на джип от джип и там му е силата( ластичния ефект). За лебедка е много дебело и разтегливостта му само пречи.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • До: Правилното въже.

                            Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                            Колега как ще го ползваш това въже с полиспаст?!? Това е въже за директно теглене на джип от джип и там му е силата( ластичния ефект). За лебедка е много дебело и разтегливостта му само пречи.
                            Ами така и така, ще купувам полиспаст, не е ли по добре и въжето да може да минава свободно, а и за самоистегляне, ластичния ефект би помогнал според мен, без полиспаст разбира се.............или пък макарата на полиспаста, през въжето на лебедката и за джипа, а шегела за разтегателното въже ..... нямам опит нали за това се съветвам
                            Роден рибар, а принуден да работи.......

                            Коментар


                            • До: Правилното въже.

                              Първоначално публикуван от EU_BG_akademika Преглед на мнение
                              Ами така и така, ще купувам полиспаст, не е ли по добре и въжето да може да минава свободно, а и за самоистегляне, ластичния ефект би помогнал според мен, без полиспаст разбира се.............или пък макарата на полиспаста, през въжето на лебедката и за джипа, а шегела за разтегателното въже ..... нямам опит нали за това се съветвам

                              Послушай какво ти казва колегата! Еластичното въже може да свърши много добра работа при дърпане с друг джип, но е абсолютно неподходящо като основно въже или удължител за лебедка. В един момент ще установиш, че лебедката върти, но ти не мърдаш от място, защото въжето се разтяга.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • До: Правилното въже.

                                Освен това за 22мм въже ролката трябва да е с диаметър 22-33см( 10-15 пъти диаметъра) Това са танкови полиспасти!
                                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X