Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гаражен тунинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Гаражен тунинг

    Андро докато си гледаме кефа тука в форумчето и се възхищаваме на колеги при мен други са си правили кефа на моята кукличка /тиксото не са го сложили те/ . трябва този проблем да се реши някак си, че с тези външни винчета другия път ще е някой друг колега ако имаш някакви идеи за по специални винтове споделяй. кофтито е че в магазина ме застреляха с цена от 440лв. за заден /а на мен ми трябват х2 / и 200 и нещо за габарит . единствената ми надежда за сега е застрахователя да покрие липсата иначе не че ще спра да карам. та ако сте виждали по евтини стопове и габарити някаде кажете.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #77
      До: Гаражен тунинг

      За стопове и габарити не съм се интересувал. Но мога да ти дам една идея за защита на задните светлини. Също произведение на "гаражния тунинг".
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #78
        До: Гаражен тунинг

        Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
        ... та ако сте виждали по евтини стопове и габарити някаде кажете.
        Тайвански на Depot - по 90-на лв бройката.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #79
          До: Гаражен тунинг

          На живо са много интелигентно направени и изглеждат като "фабрични",макар че гаражния тунинг засега изпреварва заводските решения...

          Коментар


          • #80
            До: Гаражен тунинг

            Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
            Андро докато си гледаме кефа тука в форумчето и се възхищаваме на колеги при мен други са си правили кефа на моята кукличка /тиксото не са го сложили те/ . трябва този проблем да се реши някак си, че с тези външни винчета другия път ще е някой друг колега ако имаш някакви идеи за по специални винтове споделяй. кофтито е че в магазина ме застреляха с цена от 440лв. за заден /а на мен ми трябват х2 / и 200 и нещо за габарит . единствената ми надежда за сега е застрахователя да покрие липсата иначе не че ще спра да карам. та ако сте виждали по евтини стопове и габарити някаде кажете.
            На Тойота LJ70 стоповете и мигачите също не са от евтините. На бишата ми джипка ми беше писнало да ги троша в гората и ги направих от алуминиев рифел. Пробих отвори и монтирах парчета цетни "стъкла" от стопове на москвич. Резултата е на снимките ама много ме е яд че неможах да изровя други на които се вижда по добре.
            Прикачени файлове
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #81
              До: Гаражен тунинг

              аз имам една малко по-добра
              Прикачени файлове
              Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

              Коментар


              • #82
                До: Гаражен тунинг

                Първоначално публикуван от Patrol fen Преглед на мнение
                трябва този проблем да се реши някак си, че с тези външни винчета другия път ще е някой друг колега ако имаш някакви идеи за по специални винтове споделяй. кофтито е че в единствената ми надежда е застрахователя да покрие
                Ако не искаш да го правиш както са показали колегите
                По т.1 дълги болтове или шпилки през пластмасата и през калника и покриване на главата и/или гайките с някаква епоксидна смола - Никой крадец няма да седне да се бори един час да чегърта смолата + риска да счупи нещо.
                По т.2 Не леж на тая не представиш ли парчета ( което за 4 мигача е невъзможно без други щети) ще кажат свалил си ги за да ни "доиш"
                .........Ако финансите ти го позволяват купи си други и с шпилките от т.1 ако не изгледаи филмчето тук в темата за макета на Су 27 и полека с плексиглас, пистолет за топъл въздух, цветно фолио и т.н..... пък ще помагаме със съвети ( примерно като на "Камен Калчев" да се престраши и да си боядиса сам колата ) Може и комбинация от т.1 и т.2 копираш от готови формата ....
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #83
                  До: Гаражен тунинг

                  Днес приключихме с повдигането на дългия Патрул. С новите обици получихме лифт 5 см. Малко станаха като близнаци с късия Патрул, но обещавам да не се повтаря.
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #84
                    До: Гаражен тунинг

                    Браво ....Добра работа.Гаражния тунинг винаги ми е харесвал със свободата да твориш и да реализираш проектите си със собствените си две ръце......за съжаление на доста хора това им е чуждо.Поздрави.
                    NISSAN FOREVER
                    -----------------------------------------------------------------------------
                    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                    Коментар


                    • #85
                      До: Гаражен тунинг

                      Специални поздрави!
                      Хвала на такива майстори!
                      С интерес следя темата.Сега какво следва?
                      Успех! Бъди здрав!
                      ________________________________________________________________________________________
                      Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                      HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                      Коментар


                      • #86
                        До: Гаражен тунинг

                        Гаражният тунинг винаги се твори първо в душата-браво Андро!

                        Коментар


                        • #87
                          До: Гаражен тунинг

                          Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                          Патрула обаче не е капризен. Тунинга му е от най близката железария.
                          Метнахме му новите обици отзад и ето какво се получи:

                          и аз да споделя
                          Прикачени файлове
                          Three witches watch three Swatch watches.
                          Which witch watch which Swatch watch?

                          Коментар


                          • #88
                            До: Гаражен тунинг

                            в Понеделник да направиме фотосесия всички три:
                            Прикачени файлове
                            Three witches watch three Swatch watches.
                            Which witch watch which Swatch watch?

                            Коментар


                            • #89
                              До: Гаражен тунинг

                              Първоначално публикуван от sergej Преглед на мнение
                              в Понеделник да направиме фотосесия всички три:
                              Ауу... Серго, срамота! Патрул без лебедка?
                              Струва ми се тази грешка трябва немедлено да се отстрани!
                              Поздрави!
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #90
                                До: Гаражен тунинг

                                верно, срамота и тя е на ред , step by step
                                в процес съм на избор, требва ми на 24в,
                                Three witches watch three Swatch watches.
                                Which witch watch which Swatch watch?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X