Обява

Свий
Няма добавени обяви.

тунингови ресори

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: тунингови ресори

    Не е никак препоръчително, но ще кара. Само гледай като хващаш обеците за моста на не е под напрежение. че ще къса тампоните, то пак ще ги къса ако не оправиш и ъгъла на захватите в двете части на ресора. Ама какво ти дреме, щом клиента иска да го направиш. Обясняваш му че не е никак препоръчително и после зареждаш склада с тампони.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #47
      От: тунингови ресори

      Клиента чете,Г-н Джамбазов.

      Коментар


      • #48
        От: тунингови ресори

        Цитат от Дядо Владо:
        "Колегата реши че два моста от "Блейзър (Куква ) К5 " са лесно и бързо решение. "

        Коментар


        • #49
          От: тунингови ресори

          За този форум не съм Г-н. Това, че си клиента и, че четеш е най-хубаво. Мнението ми не се променя с нищо. Ти си клиента, твои са парите, твоя е колата, ти знаеш как и за какво ще я ползваш и ти вземаш решението. Дядо ще ти ги нахвърля с лопатата как си требе.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #50
            От: тунингови ресори

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            Само гледай като хващаш обеците за моста на не е под напрежение.
            Там се хващат U-скобите.При този ъгъл така и така ще товари тампоните.

            Коментар


            • #51
              От: тунингови ресори

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              ..... какво ти дреме, щом клиента иска да го направиш......
              Клиента е невинен. Той разчита на "американския консултант" че му е блага приказката. "Консултанта" пък на това, че на дядо съвестта му е повече от болките в ставите и умореното му тяло, и в последния момент ще се намеси забърсвайки нааканото, а дядо незнае и се притеснява....и пита....и благодаря
              П.П. След два дни къртене на бетон и производство на нов подемник,( че на този камион частите му ми идват малко големички ) днес ще му се чудим как раздатка за ляво разположен диференциал да е направим за дясно.....
              Последно редактирано от дядо владо; 02-08-13, 06:50.
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #52
                От: тунингови ресори

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Клиента е невинен. Той разчита на "американския консултант" че му е блага приказката. "Консултанта" пък на това, че на дядо свеста му е повече от болките в ставите и умореното му тяло, и в последния момент ще се намеси забърсвайки нааканото, а дядо незнае и се притеснява....и пита....и благодаря
                П.П. След два дни къртене на бетон и производство на нов подемник,( че на този камион частите му ми идват малко големички ) днес ще му се чудим как раздатка за ляво разположен диференциал да е направим за дясно.....
                Ако моста е със набити ръкави , разпробивате ,избивате ракавите и го правите със ляво разположение .По лесно става отколкото да се занимаваш със криви кардани и т.н.

                П.п. сега видях ,че моста е Дана 60 .... работата с обръщането на ръкавите става (правено е), само едната пета за ресора ще ти избяга(на корпуса на дифа) ,но ще заварите нова на ръкава.
                Последно редактирано от New hope; 02-08-13, 07:06. Причина: Добавяне на текст
                Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                Коментар


                • #53
                  От: тунингови ресори

                  Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                  .... работата с обръщането на ръкавите става ...
                  Малък съм за такъв голям ремонт на такъв голям мост.
                  Ще борим от лява и дясна раздатка (естествено наличните се оказаха несъвместими) да направим нещо.
                  Сега ще чета кой, къде, какво е правил, утре продължавам......
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #54
                    От: тунингови ресори

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    Малък съм за такъв голям ремонт на такъв голям мост.
                    Ще борим от лява и дясна раздатка (естествено наличните се оказаха несъвместими) да направим нещо.
                    Сега ще чета кой, къде, какво е правил, утре продължавам......
                    Един ден работа е
                    Ето обърнатия мост
                    Прикачени файлове
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X