Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Баланс на кардани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Баланс на кардани

    Някой знае ли каде предлагат такава услуга в София?

  • #2
    Ако искаш качествен баланс -Динамика Кубрат

    Коментар


    • #3
      В "Георги Костов" на военна рампа.
      http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

      Коментар


      • #4
        Аз балансирах на още две места, но не съм доволен! Ако не намериш нищо друго ще ти обясна къдее са!
        1: Ломско шосе 300м. преди карулката от дясно! - слаб 2
        2: бул. Еврропа 1км. след карулката от дясно, почти срещу Ивеко! - слаб 2+
        Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
        0884837709
        0878383528

        Коментар


        • #5
          хмм, плашещо звучи...

          Йори твойте впечетления какви са? Нищо не ми говори мястото, обаче...

          Коментар


          • #6
            Аз затова казах -Кубрат.Вярно,че е далечко,но завода е специализиран само за кардани.Ако знаете какви кардани са ми възстановявали и работят безпроблемно.На моята джипка като я купих някой умник беше направил 2 в 1 ,т.е вилките на кардана не лежаха в една равнина.Аз го срязах и завъртях както трябва и като се започна една/вибрациите вместо да намалеят се увеличиха.Пращах го в София на баланс но ефекта беше нулев.Закарах го в Кубрат и нямам проблем.Това не е реклама просто хората си вършат работата.Ако не ти е спешно имам ходене там така,че .

            Коментар


            • #7
              МЕИ-то, втория етаж на централната сграда. 6+. Верно, мотаят се, отвикнали са да работят.
              Ъгъла на Козлодуй и Раковска. Нямам впечатления.

              Коментар


              • #8
                не е спешно, решил съм да се отдам на ремонти за 20-тина дни, че се насъбраха доста дразнещи дреболии. да ида до МЕИ-то може, ама там кфо? оставям ги да ги правят и след дни си ги взимам!? Пламене аз съм в софия, пък ти не си ли в горна оряховица? колко време им отне в кубрат? а какви са цените ориентировъчно?

                всъщност някой знае ли каква е процедурата по балансирането и прочее, че ми стана интересно?

                Коментар


                • #9
                  И аз съм чувал същото за МЕИ-то но не съм пробвал, а и незнаех точно къде е! Пробвай там!
                  Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                  0884837709
                  0878383528

                  Коментар


                  • #10
                    Аз затова казвам ако не е спешно.До София почти всяка седмица ми пътува кола.За възстановяване на скъсан кардан на автокран Бумар и баланса на моя ми взеха 250лв. и го направиха за една седмица.Ако искаш утре ще ти пратя на Л.С координатите на завода и да говориш директно.Предполагам,че можеш да им го изпратиш като пратка.Хората наистина нямат грешка и са много отзивчиви въпреки региона.

                    Коментар


                    • #11
                      Ако верно имаш време - завода си е завод. Сякак ще го предпочета пред МЕИ-то. Академичните знания и скъпа апаратура са отлично нещо. Но не могат да се сравняват с бруталния опит на две-три поколения работници които правят все това ..

                      Коментар


                      • #12
                        Там където аз ги нося баланса е 40лв и става отлично. Ако не бъркам на Стефан там правихме карданите преди една година.
                        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                        Коментар


                        • #13
                          Не ме подсещай, че баш на тия е малко да им откъснеш ташаците. Цената е безсмислена, а шлиците така и не работят. Тоя кардан още го местя насам-натам като ваза. Хем е скъпо, хем безполезно. Не мисля да го сложа на камиончето. Е, освен ако не е най-последният кардан на планетата.

                          Коментар


                          • #14
                            ептен ме объркахте . то като незнам процедурите и какво се прави реално няма как да преценя...

                            ще ида тия дни до МЕИ да разпитам, но завода сякаш е по-сериозен варянт. лошото, е че става сложна логистиката.

                            Коментар


                            • #15
                              Аз чух и за завода в Шумен , май за Мадара ставаше дума , ама може и да са ме подвели , да са имали предвид Кубрат ( а най- достоверно за ремонт на кардани звучи ... Кардам )
                              Снощи сменях моя кардан на Диското . Оказа се че причината да ми разбива карето на всеки 5000км е точно като при Пламен - вилките не са в една равнина . Понеже тук кардана ми никой не го е пипал явно някой турчин в холандски сервиз , а може и майстор-холандец , да го е скопосал , пък аз не съм чак такъв спец и не го забелязах .
                              Сега сложих кардан от УАЗ , само малко го скъсиха и според тези които го правиха нямало нужда от баланс . Засега не усещам вибрации . Мисля междувременно да оправя оригиналния , да го балансирам ако трябва и да си го сложа пак. Макар че ако продължава да троши карета от по 110лв. , пък УАЗ-овият кардан комплект с каретата е 96лв...., а карето 16.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X