Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

    Става въпрос за фирмичка в покрайнините на Русе. Накарали са приятел да си извади спирачния апарат, че да го ремонтират. После отказват по-нататъшно съдействие. Останали крайно обидени, че дръпнал буталцето и се измъкнало без проблем. Не успява да запуши вече отворената хидравлика.Помоли ме да попитам за някой разбран в Русе, да му сглоби спирачките, понеже в момента е на трупчета. Откога сервизите изискват такива интервенции - да извадиш част от хидравлична спирачна уредба, и да им занесеш повредения блок нейде дето и автобуси не спират? За пръв път чувам такова нещо. Въпреки, че е антиреклама - трийте името на фирмата, ако считате, че е положителна такава.

  • #2
    От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

    А твоя приятел защо е вадил буталото на апарата?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

      Аверчето се занимава със селскостопанска техника. Накарали са го да им занесе спирачния апарат смъкнат при тях за ремонт. Играл си е половин ден докато измъкне желязото, после буталцето излиза с едно дръпване. Не е монтьор, че да знае какво да разглоби и какво не. Не са му казвали какво да вади и какво не. В момента няма нет, и търсим някакво решение. Проблемът не е в сглобяването, проблемът е, че спирачния цилиндър е ръждясал на кофти място, и иска престъргване. Нов е над 500 лева. ДИ ЕМ ДИ ни оставиха насред път. Нямаме достъп до такива инструменти. За пръв път чувам сервиз да те накара да си разглобиш и то спирачките, не е ли незаконно това?

      Коментар


      • #4
        От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

        Пуснах едно питане до КЗП, ще ви държа в течение. Доживяхме сервизите да ни карат да си привеждаме колите в недвижимо имущество. Все още търся сервиз около Русе.

        Коментар


        • #5
          От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

          Каква е колата и къде се намирате в момента ?
          Дай някакъв телефон за връзка
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #6
            От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

            Изпратих ЛС.

            Коментар


            • #7
              От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

              Проблемът не е спешен, ако съм оставил такова впечатление.

              Коментар


              • #8
                От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

                Тази "фирмичка" ремонтира спирачни апарати или е сервиз има разлика.......Проблемът не е в сглобяването, проблемът е, че спирачния цилиндър е ръждясал на кофти място, и иска престъргване......-Това какво общо има с "аверчето"и фирмата.
                Дай малко по подробно.

                Коментар


                • #9
                  От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

                  Ръждясванията са извън казуса. После ги видяхме. Не знам дали е сервиз или каквото там. "Разглоби си спирачките, после ходи нахуй", нямаме документи, пари НЕ са вземани. Чакам КЗП кво ще рекат, ама и те искат документи. Няма поражения засега. Само недвижимо имущество в резултат на движимо, по техни заръки, в частен имот е в момента. По всички правила на капитализма - контрата е у нас. Най вече странно ми стана, че и такова нещо се появи. Търся сервиз, един добър човек вече се обади, НЕ е спешно, горе долу дотам сме.

                  Коментар


                  • #10
                    От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

                    [QUOTE=lucene;3497587]Ръждясванията са извън казуса. После ги видяхме. Не знам дали е сервиз или каквото там. "Разглоби си спирачките, после ходи нахуй", нямаме документи, пари НЕ са вземани. Чакам КЗП кво ще рекат, ама и те искат документи. Няма поражения засега. Само недвижимо имущество в резултат на движимо, по техни заръки, в частен имот е в момента. По всички правила на капитализма - контрата е у нас. Най вече странно ми стана, че и такова нещо се появи. Търся сервиз, един добър човек вече се обади, НЕ е спешно, горе долу дотам сме.[/QUOTE
                    Нищо не разбрах ,но явно проблема е да се наплюва неизвестна за мен фирма.

                    Коментар


                    • #11
                      От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

                      Малко ми е трудно да разчета мнението ти. Не се визуализира. Нямам полза да плюя или хваля когото и да е в България.Отдавна не ме интересува.

                      Коментар


                      • #12
                        От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

                        Първоначално публикуван от lucene Преглед на мнение
                        Ръждясванията са извън казуса. После ги видяхме. " "Разглоби си спирачките, после ходи нахуй", нямаме документи, пари НЕ са вземани. Чакам КЗП кво ще рекат, ама и те искат документи. Няма поражения засега. Само недвижимо имущество в резултат на движимо, по техни заръки, в частен имот е в момента. По всички правила на капитализма - контрата е у нас. Най вече странно ми стана, че и такова нещо се появи. Търся сервиз, един добър човек вече се обади, НЕ е спешно, горе долу дотам сме.
                        "Ръждясванията са извън казуса. После ги видяхме."---Тогава защо ги пишеш в темата???
                        "Не знам дали е сервиз или каквото там.""---А какво знаеш???
                        "нямаме документи, пари НЕ са вземани."---И от какво се оплакваме???
                        "Чакам КЗП кво ще рекат, ама и те искат документи"---Да се чете горният ред.
                        "Няма поражения засега"---А очакват ли се ???
                        "Само недвижимо имущество в резултат на движимо, по техни заръки, в частен имот е в момента. По всички правила на капитализма - контрата е у нас. Най вече странно ми стана, че и такова нещо се появи"---Е те това признавам не го разбрах!

                        Така по ясно ли е ?

                        Коментар


                        • #13
                          От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

                          И аз се обърках

                          Свалил апарата, извадил цилиндъра, те отказали ремонт?
                          Или нещо друго е станало?
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #14
                            От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            И аз се обърках

                            .......?
                            Е щом и ти ,кво остава за мен.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ДИ ЕМ ДИ ООД Русе - асистирана повреда

                              Затворете темата хора, всички сме живи и здрави!Няма грижи! Нямам повече въпроси тука. Чухме се с който може да помогне.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X