Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Полиуретанови тампони - как?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Полиуретанови тампони - как?!

    Имам един Ескорт 90" ти набор. Срещам затруднение в намирането на решение какви тампони да сложа на предните носачи, тъй като до сега смених 6 комплекта от всички видове + моторкрафт от мотоНемое и ефекта е все еднакъв - макс 10k. километра... Карам по разбити пътища, а и не я вардя особено ..
    Така ми дойде последната идея за полиуретан, ообаче :
    - не открих фирма койято да изработи такива, тъй като тампона е с втулка и външна "гривна ".
    - почти съм сигурен че като се набие полиуретан във втулката и гривната няма да държи, тъй като тампона работи на усукване, а не на въртене /плъзгане, но може да си има чалЪм.

    Абе всякакви идей ще са ми от полза...
    Последно редактирано от I.Stoyanov; 05-08-14, 21:26.

  • #2
    От: Полиуретанови тампони - как?!

    Няма шанс за полиуретан на тия носачи.
    Калин Владов,09РСПБЗН

    Коментар


    • #3
      От: Полиуретанови тампони - как?!

      Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
      Няма шанс за полиуретан на тия носачи.
      Имаш ли някаква идея за някакъв тунинХ... Гледам на powerflex китове. Обаче там полуретана е само ълнеж, основния принцип е като при унибалите, демек ябълковидно тяло през което минава втулката. "Ябълката" лагерува на полиуретанови втулки, като ябълковидните водопроводни кранове...

      Като цяло нямам проблем след като тампоните "отворят", кофтито е че не мога да завъртя гуми повече от 5-8к. км...

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:54944-0-full-pff19-901-1469.jpg
Прегледи:1
Размер:168.4 КБ
ID:5604052

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:54872-57980-full-pff19-902-1469.jpg
Прегледи:1
Размер:45.3 КБ
ID:5604053

      * нещо такова трябва да измислим..
      Последно редактирано от I.Stoyanov; 05-08-14, 21:25.

      Коментар


      • #4
        От: Полиуретанови тампони - как?!

        Никаква идея нямам. Тъпо реализиран преден тампон. Това което си гледал е супер,но да не се окаже леш след същите километри и много повече пари?
        Калин Владов,09РСПБЗН

        Коментар


        • #5
          От: Полиуретанови тампони - как?!

          Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
          Никаква идея нямам. Тъпо реализиран преден тампон. Това което си гледал е супер,но да не се окаже леш след същите километри и много повече пари?
          АМи може да разберем само след проба, но пък за тия пари ще има да опитваме хиляди варянти в нашенско + един кашон скъсани ментаци.

          - това е най-глупавото решение което съм виждал като изпълнение на преден носач... Накрая ще си взема два носача от фокус/фиеста (поне единия тампон е "като хората" и ще импланирам. Пък може и от Астра А, само с шарнирите ще се заиграем

          Но първо да видим, пък някой може да има готово решение

          Коментар


          • #6
            От: Полиуретанови тампони - как?!

            http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=87651 Пробвай да се свържеш с този колега и сигурно ще намериш решение.

            Коментар


            • #7
              От: Полиуретанови тампони - как?!

              Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
              http://www.offroad-bulgaria.com/member.php?u=87651 Пробвай да се свържеш с този колега и сигурно ще намериш решение.
              Писах лично..

              Коментар


              • #8
                От: Полиуретанови тампони - как?!

                Единственото което ми идва на ум за сега, без да се сменя носача и захвата му е набиването на втулка в леглото на големия тампон. Така и двата тампона ще са еднакъв размер, а именно малкия. По мой наблюдения в 80% от случайте се разбиват големите тампони. Пък да видим дали тази стратегия ще проработи ..

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X