Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тресчотка на съединителя - какво е това?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Тресчотка на съединителя - какво е това?

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Можеш да срожиш жило без тресчотка при желание.
    Нямам такова желание.

    Коментар


    • #17
      От: Тресчотка на съединителя - какво е това?

      Сменял съм на форд куриер такова нещо и по едно време се замислих дали да не сваля шофьорската седалка.
      Тъпа пластмаса ама голям гърч е подмяната.
      Sent from my Nokia s fenerche

      Коментар


      • #18
        От: Тресчотка на съединителя - какво е това?

        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
        Това се троши когато се е скапал съединителя.
        Съжалявам,ма е съвсем не вярно.На старите VAG е доста надеждно,на френските лигл... -не,на ескорт-а съвсем.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • #19
          От: Тресчотка на съединителя - какво е това?

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          ... И едва ли за първи път виждат такова нещо, бедата е че за трети път виждат все същото конкретно нещо. Защото им го връщам. А им го връщам защото не е у ред. Те успяха и в отпуска да избягат, та колата едни две седмици (and counting) си отвися при тях.
          ...
          Те тия чираци, таман са научили нещо ново, и са отишли в отпуска да полеят наученото...

          Не ходи повече там, може да научат още нещо ново за тях, за което да им платиш...

          Две седмици, за да научат това, дето повечето хора го знаят, ми се видят множко.

          Коментар


          • #20
            От: Тресчотка на съединителя - какво е това?

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Я кажи на кои машини?
            Налитал съм на такова в БМВ - 5 от 2 и някоя година..... И трябва да си призная , че свалях скорости 2 пъти и бая му се дзверих. Гадост пластмасова.
            0888932647

            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

            Коментар


            • #21
              От: Тресчотка на съединителя - какво е това?

              имах транзит и я сменях с оригинал и пак оттърваше пълен кенеф
              само бараки

              Коментар


              • #22
                От: Тресчотка на съединителя - какво е това?

                Най-лесно се диагнозтицира с ряско натискане и пускане на педала. Обикновено още тогава се чува изщракването но и при следващото натискане се усеща лекото пропадане на педала!
                Самата тресчотка в двата края на отвора на оста има тефлонови втулки.При тяхното износване педала почва да се "люлее" при натискане .Това е и най-честата причина за предсрочната им кончина.На определени модели смяната им си е гърч но не и на Рендето или аз съм им фанал цаката
                Съединител се сменя когато тресчотката вече няма ход за да обере жилото и започне да отделя прекалено долу
                Отново едно ГОЛЯМО ЕВАЛА на част от масторите в Софето.Тва кола да седи толкова време заради една тресчотка - мале мила!
                Ако работеха в провинцията щяха да я свалят 5 пъти за 1 час само и само клиента да си тръгне доволен и да нямат главоболия
                Uaz 469 2.4 D MB
                KTM 600 ROTAX
                Hyundai Terracan 2.9 CRDI- 2 бр.
                Иво 0 9 8 осем 9 4 4 2 седем 9

                Коментар


                • #23
                  От: Тресчотка на съединителя - какво е това?

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  ....Я кажи на кои машини?......
                  Ето. МБ. Тоя притискател е от 270 ЦДИ. Тънките пружинки бутат нек'ва изгъзица вътре. При смяна само на феродовия диск, трябва да се върне идиотията в начално положение.....с мнооого яко натискане.



                  Най лесно на преса. Е така.

                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #24
                    От: Тресчотка на съединителя - какво е това?

                    Първоначално публикуван от Иво82 Преглед на мнение
                    Ако работеха в провинцията щяха да я свалят 5 пъти за 1 час само и само клиента да си тръгне доволен и да нямат главоболия
                    Нямай грижи. И в провинцията съм налитал на тиквени монтьори. Хем съм човек който доскоро ползваше такива услуги само в краен случай.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X