Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся спирачен апарат,комбиниран с ръчна спирачка.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Търся спирачен апарат,комбиниран с ръчна спирачка.

    Доколкото помня, там имаш място почти колкото на УАЗа.
    Имам разни ръчки от ръчни спирачки - твои са. Амбриажна помпа от жигула струва няколко лева, и е реално много надеждна, освен дето е малка. Провери останалите размери, отдолу. В УАЗа и без това половината размери са дюймови, в ГАЗ-овете - също. Сигурно ще приключиш с диск от Газела, или Собол, или нещо такова. И те струват малко. Не помня щит от какво използваше Моралес. На състезателните работи.
    Не съм сигурен дали им местеха отворите, може и да не ги.

    Коментар


    • #47
      От: Търся спирачен апарат,комбиниран с ръчна спирачка.

      Предните спирачни апарати на Ситроен Ксантия ти трябват. Те са свързани с ръчната посредством жило. Не съм ги разглобявал, но не ми се виждат сложни. За да сменя накладките, трябва да откачам жилото от апаратите.
      Ксантии по моргите бол. Хвърли им едно око, да видиш как са направени.
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • #48
        От: Търся спирачен апарат,комбиниран с ръчна спирачка.

        Да бе и на BX беше на предните колела
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #49
          От: Търся спирачен апарат,комбиниран с ръчна спирачка.

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Доколкото помня, там имаш място почти колкото на УАЗа.
          Имам разни ръчки от ръчни спирачки - твои са. Амбриажна помпа от жигула струва няколко лева, и е реално много надеждна, освен дето е малка. Провери останалите размери, отдолу. В УАЗа и без това половината размери са дюймови, в ГАЗ-овете - също. Сигурно ще приключиш с диск от Газела, или Собол, или нещо такова. И те струват малко. Не помня щит от какво използваше Моралес. На състезателните работи.
          Не съм сигурен дали им местеха отворите, може и да не ги.
          Благодаря за ръчките, но не искам с хидравлика. Не е проблем да се направи. За в движение с помпи е добре, но не мога да рискувам кочината да тръгне сама по някой кален баир.

          Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
          Предните спирачни апарати на Ситроен Ксантия ти трябват. Те са свързани с ръчната посредством жило. Не съм ги разглобявал, но не ми се виждат сложни. За да сменя накладките, трябва да откачам жилото от апаратите.
          Ксантии по моргите бол. Хвърли им едно око, да видиш как са направени.
          Те също стават, но са още по-големи от Голфа.

          За сега проекта се спира, че няма време. Имам извадена раздатка. Като няма какво друго да се прави, ще търся решение. Благодаря за помощта.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #50
            От: Търся спирачен апарат,комбиниран с ръчна спирачка.

            Вземи автомобилен маховик и си го престъжи на размер какъвто ти трябва,не се занимавай със стоманени измишльотини,прегряват и се кривят,по принцип и това се лекува но изпадаш в дълъг сериал.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • #51
              От: Търся спирачен апарат,комбиниран с ръчна спирачка.

              Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
              Вземи автомобилен маховик и си го престъжи на размер какъвто ти трябва,не се занимавай със стоманени измишльотини,прегряват и се кривят,по принцип и това се лекува но изпадаш в дълъг сериал.
              Никога нямаше да се сетя. Благодаря.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #52
                От: Търся спирачен апарат,комбиниран с ръчна спирачка.

                Кажете каква е далаверата от такава ръчна спирачка де
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #53
                  От: Търся спирачен апарат,комбиниран с ръчна спирачка.

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Кажете каква е далаверата от такава ръчна спирачка де
                  По-малко място и по-лека, по-малко авточасти има.......за друго не се сещам
                  TLC 73 4.2-TD
                  Автоматик
                  Тел.0887859269

                  Коментар


                  • #54
                    От: Търся спирачен апарат,комбиниран с ръчна спирачка.

                    Те са въжени ръчки. Да ти ги пратя ли?

                    Барабанните спирачки съхнат трудно и бавно, а дисковите - почти веднага. Та демек - почти веднага като излежеш от калта и водата, поне някаква спирачка, поне за нещо, вече ще имаш.
                    Последно редактирано от Стефан; 15-02-12, 16:16.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Търся спирачен апарат,комбиниран с ръчна спирачка.

                      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                      Те са въжени ръчки. Да ти ги пратя ли?
                      Недей. Оригиналната върши работа. Пък и за сега проекта остава на заден план. Да я сглобявам, че трябва да се кара.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X