Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензиноустойчив шлаух?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Бензиноустойчив шлаух?

    Значи на Нивата оригиналните за вентилацията на резервоара са сини на цвят и са прозрачни. Днес купих такива. Казаха че са полски а и на същите пише че са за бензин и масло. Монтирах ги. Утре ще видя дали отново ще мирише на безин. Само дано да имам обоняние защото днес се отрових.
    Системата за вентилацията е много зле. Мисля да си тьрся сепаратор от Лада 2121 - 1600. На щатния /пластмасов/ отворите за тръбичките са правени с карфица. при това положение просто няма как да не мирише на безин в купето. Ако някой има или чуе за сепаратор от 2121 и се продава да свирка. Давам две снимки на същия
    Прикачени файлове
    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • #17
      До: Бензиноустойчив шлаух?

      Понеже съм от каучуковия бранш,не мога да не се намеся.Прието е шлаух да се нарича екструдирана гъвкава тръба без оплетка и без големи възможности да работи с налягане,докото маркучите са задължително с оплетка от текстил или метал,с 1 или няколко оплетки.От вида каучук зависи дали маркуча е маслоустойчив или не ,дали ще издържи на сурови атмосферни условия,на агресивна химическа среда и т.н.

      Коментар


      • #18
        До: Бензиноустойчив шлаух?

        Първоначално публикуван от michu Преглед на мнение
        Понеже съм от каучуковия бранш,не мога да не се намеся.Прието е шлаух да се нарича екструдирана гъвкава тръба без оплетка и без големи възможности да работи с налягане,докото маркучите са задължително с оплетка от текстил или метал,с 1 или няколко оплетки.От вида каучук зависи дали маркуча е маслоустойчив или не ,дали ще издържи на сурови атмосферни условия,на агресивна химическа среда и т.н.
        Видяхте ли откога е последното мнение в тази тема?
        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X