Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Боядисване и антикорозионна защита на автомобила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: Боядисване и антикорозионна защита на автомобила

    Първоначално публикуван от Веселин (linux.lab) Преглед на мнение
    Отварям темата защото съвсем скоро ми предстои такава операция въху моя Patrol и ще ми е от помощ всяко мнение.
    В темата за УАЗ-ката видях, че сте минали по тази процедура, но никъде не видях подробности относно материалите използвани за антикорозионна защита.
    Нека, който знае и има впечатления от тези неща да ги сподели. Мисля, че и други хора ще имат интерес от тази тема.
    За дъното и всичко небоядисващо се........ОЛИО. Не се шегувам.Евтино е,нанася се бързо с пръскачка от препарат за почистване на стъкла,"пълзи",клеясва ,прашясва и няма махане и с пароструика.Прави се лятото /на жегата/ и сухото време/докато не клеяса се отмива до някъде,от дъжд,вода/.Петнадесетина дена мирише на палачинки.Проверил съм го на 4-5 МПС-та мои.Информацията е от дядото на мои приятел-през Втората световна,немците са мазали всичко метално.

    Коментар


    • #47
      Re: Пясъкоструйка!

      Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
      Днес случайно минавах по булевард Европа и видях една жълта табела, на която пишеше:"Прахово боядисване, песъкоструй, джанти"! Мястото се намира тук, от дясната стрна, когато идваш откъм центъра:
      Отдавна се преместиха,сега се намират на Банкянско шосе,като завиеш от бул Европа към Банкя първият портал в ляво.
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X