Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тенекиджия в София и околностите, терано 2 - бензин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Към автора на темата - какво стана с Тераното? Намери ли тенекеджия или си взе телоподаващо и го подкара направи си сам?

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от m_markovski Преглед на мнение
      ... или си взе телоподаващо и го подкара направи си сам?
      Ако това беше вариант, нямаше да има тема

      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • дядо владо
        дядо владо коментира
        Редактиране на коментар
        Вариянт е, вариянт 😂 аз така си купих къща и си построих гаража който познавата ъъъъъ но бях млад и богат 😥

      • m_markovski
        m_markovski коментира
        Редактиране на коментар
        Не е вариант, но приказката за неволята не е измислена случайно

    • #18
      1 коментар

      • дядо владо коментира
        Днес, 19:09
        Вариянт е, вариянт 😂 аз така си купих къща и си построих гаража който познавата ъъъъъ но бях млад и богат 😥
      Ич не е вариант, защото обикновено се получават резултати по-зле от тези на снимките от Спарки А при положение, че трябва да се реставрират разни усилени части от конструкцията, може да се справи само човек, който е изкърпил гредите под багажника на 4-5 Вектри и то без да възникне желание у клиентите след 6 месеца да дайдат да го набият
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #19
        На това му казвам изгнил джип



        обаче от години дърпа товарно ремарке в планински район. С кухненска газова бутилка е и работи само на газ , защото и резервоара е изгнил.

        Тук във форума най много теми за кърпене (качествено) на Уазки съм виждал , не знам къде излиза сметката предвид цената на каквато и да е уазка. Но при положение че се възстановяват - все някой някъде кърпи ?
        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • #20
          Обикновено с "реставрацията" се занимават собствениците на изгнилите железа, които също така обикновено знаят как се държи телоподаващо, но не знаят какво ги чака След реновирането на даден екземпляр, собственикът му също така обикновено се заклева, че докато е жив няма да приеме отново главната роля в подобен филм
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #21
            Крайно време е да се престане с митовете, как гИрманците били педантични и безкомпромисни в обслужването, а италианците били мърлячи.
            По конкретния въпрос: Или се пипа от който знае какво прави и както казва авторът на темата, колкото-толкова, или се бие капата у земята и се пие една студена вОда.
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • #22
              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              Крайно време е да се престане с митовете, как гИрманците били педантични и безкомпромисни в обслужването, а италианците били мърлячи.
              По конкретния въпрос: Или се пипа от който знае какво прави и както казва авторът на темата, колкото-толкова, или се бие капата у земята и се пие една студена вОда.
              Taka e, от както паднА берлинската стена, вече нв са това, което бяха
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #23
                Темата е позамряла, ама вечната нужда за кърпене и смяна на прагове налага да я раздвижим малко.
                Дано авторът не се сърди и по-важното - дано си е оправил “болежките”.

                Дали има скорошни отзиви за добросъвестни тенекеджии в София и района около западната дъга?

                Коментар


                • #24
                  Първоначално публикуван от m_markovski Преглед на мнение
                  Темата е позамряла, ама вечната нужда за кърпене и смяна на прагове налага да я раздвижим малко.
                  Дано авторът не се сърди и по-важното - дано си е оправил “болежките”.

                  Дали има скорошни отзиви за добросъвестни тенекеджии в София и района около западната дъга?
                  Аз съм доволен от сервиза. Изгнили до липсващи прагове и част от пода ги оправи. Е, взе си и парите естествено. Звънни му, готин е.
                  Автобояджийски сервиз Колор Тунинг Еоод - публикации | Facebook

                  Коментар


                  • m_markovski
                    m_markovski коментира
                    Редактиране на коментар
                    Благодаря. Ще го чуя тоз младеж. За без пари няма как да стане.
                    Сериозна работа сте свършили. Каква е колата?

                • #25
                  Колеги, готова е! Дано да е така!! След седем месеца в сервиз, прави я един човек в Враждебна, най - накрая тая драма приключи. Цяла предница от друго терано, изградени захвати на кабината от 2 мм ламарина и така нататък. Много бавно и мъчително...И всичко това го направи с отделяне само около 7-8 см от шасито. За да не се разкачват безброй неща. Нови тампони. Сега вози като гумена топка, хвърлена по паваж. Надявам се да го е направил добре. Е на прибиране се случи една драма с мотора, която неясно как се оправи, или не е, карам я да видим какво ще стане...Благодаря Ви за отзивчивостта, запазвам си правото предложено от Вас, да питам разни неща. Някои от Вас са с много опит

                  Коментар


                  • #26
                    А за шегичката, да изчакам Спарки да си пусне Тераното, не благодаря! Всеки си има предпочитания...на мен ми излизат обриви от дизел!! Помпа, дюзи, 2.60 лв литъра и те такива те още работи. Нито ще тегля плугове, двутонни каравани или ремаркета. Прословутия въртящ момент не ми трябва. Бъдете здрави!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X