Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Антирозионни бои и гумени детайли и тн.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Тъй, след четене нагоре в темата, решавам 2 л. ML и после 2 спрея х 0,5 л. 4941(не излиза друга разфасовка). Говоря за покритие на пода и праговете на Маверик 2. Има и някаква рама, но тя не е като класическата.
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #32
      2 литра ML може и да стигнат (макар че се съмнявам), но 2 спрея 4941 според мен кетегорично няма да стигнат.

      Аз прускам навсякъде с ML. Между двете - 24 часа,
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #33
        И аз нещо се съмнявам с тия двата спрея, ще си мисля до другата седмица. Друго питане изникна - споменавате за разни пистолети, трябва ли му специален? Не знам с какъв разполага майстора, в смисъл има за шагре и разни подобни, но тук май се навива кутията директно. Може ли да се ползва обикновен?
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • BatGeorgeone
          BatGeorgeone коментира
          Редактиране на коментар
          Аз бих напръскал лично с МЛа, майстора освен ако не ти е брат или 1ви братовчед надали ще вкара достатъчно време, старание и гърчене да напълни всяка кухина, ъгълче и т.н., а именно там на такива места започва и в такива места корозията изяжда метала.

        • Asen Kushlev
          Asen Kushlev коментира
          Редактиране на коментар
          Майстора ми е правил няколко коли през годините и съм много доволен от него. Когато купувах колата имаше тръгнала повърхностна ръжда по праговете отдолу на задните врати, беше ми се видяло и по пода. Но колата не я бах гледал на канал. Преди два дни я гледах на канал, ми тя си е нова. Има някоя и друга точица тук-там, и по ръбчето на прага, където камъчетата са обелили покритието. Не мисля много да му се заигравам, затова вече се чудя да се занимавам ли или да си карам така.

      • #34
        Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
        И аз нещо се съмнявам с тия двата спрея, ще си мисля до другата седмица. Друго питане изникна - споменавате за разни пистолети, трябва ли му специален? Не знам с какъв разполага майстора, в смисъл има за шагре и разни подобни, но тук май се навива кутията директно. Може ли да се ползва обикновен?
        Такъв ти трябва.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #35
          Това е за шагре. Мъка е с него, хем моя го бях преработил.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #36
            Здравейте,
            Пръснах теглича на LC95, който е фабричен или е монтиран още при покупката на автомобила с Dinitrol ML и след това с Dinitrol 4941. Това беше за проба и въпреки, че нямам кой знае какъв опит стана доста добре и самия му вид е като чисто нов. Ако не беше мазно на пипане изобщо не бих разбрал, че всъщност това е покритие, а не боя.
            Не искам да давам лоши съвети, а по-скоро напротив - бъдете мнителни при покупка на автомобил, това нещо може да замаже положението и да направи нещата да не изглеждат толкова зле колкото са в действителност.
            Иначе съжелявам, че не съм го направил качествено преди години, тъй като вече е доволно изгнила.

            Коментар


            • MoridinBG
              MoridinBG коментира
              Редактиране на коментар
              4941 като изсъхне не е и мазно и съвсем може да замаже положението.

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X