Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръждопреобразувател на "вюрт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    От накъде може лимда се купи литър?
    В формуляра за заявка при регистрация ми иска и фирма
    "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
    Кольо.

    Коментар


    • На началната страница има телефони. Звънни и се разберете - току виж даже ти ги донесат на място.

      И на тия и на Вюрт, и на много други, маркетинговата им политика е тотално сбъркана и изглежда съвсем нарчно поддържат някакъв "мистичен" авторитет на доставчик на "вълшебни акоприфни" продукти. Доколкото ги има от много време и още не са фалирали, явно това все пак работи, колкото и да псувам всеки път когато попадна на такава измишльтина.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Работи,щото много фирми предпочитат, да ползват един доставчик,за почти всичко.Ръждопреобразувателя,съм го купувал през фирма пазаруваща редовно от Вюрт на цена 45 лв. за литър,докато масово се продаваше на простосмъртни за 90-100 лв.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
          Работи,щото много фирми предпочитат, да ползват един доставчик,за почти всичко.Ръждопреобразувателя,съм го купувал през фирма пазаруваща редовно от Вюрт на цена 45 лв. за литър,докато масово се продаваше на простосмъртни за 90-100 лв.
          Еми да си кажат черно на бяло че работят само с фирми и толкоз. Те и 3M са така и кой ли още не. И като прозвъниш на уж дистрибуторите за дадено продукт, дето не е като да се продава във всяка втора железария, усещаш как на другия край на "жицата" знаят нула за всичко извън 5-те продукта, които продават.

          Сигурно вече 10-ина пъти поръчвам от чужбина какво ли не.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • stefsab
            stefsab коментира
            Редактиране на коментар
            Вюртовския дистрибутор мине- немине време и ни натиска да купуваме от тях. Купуваме само няколко позиции и нарядко. Дистрибутора-отговорник за нас - докато се запознаем, и дойде нов.....
            За частно ми потрябваха специфичен вид анкерни дюбели - за стълбищен парапет на открито. Попитах го какво е покритието на съответните дюбели, за да не се получи електрохимична корозия. Отговора беше - лъскаво !

          • stefsab
            stefsab коментира
            Редактиране на коментар
            Вюртовския дистрибутор мине- немине време и ни натиска да купуваме от тях. Купуваме само няколко позиции и нарядко. Дистрибутора-отговорник за нас - докато се запознаем, и дойде нов.....
            За частно ми потрябваха специфичен вид анкерни дюбели - за стълбищен парапет на открито. Попитах го какво е покритието на съответните дюбели, за да не се получи електрохимична корозия. Отговора беше - лъскаво !

          • stefsab
            stefsab коментира
            Редактиране на коментар
            Вюртовския дистрибутор мине- немине време и ни натиска да купуваме от тях. Купуваме само няколко позиции и нарядко. Дистрибутора-отговорник за нас - докато се запознаем, и дойде нов.....
            За частно ми потрябваха специфичен вид анкерни дюбели - за стълбищен парапет на открито. Попитах го какво е покритието на съответните дюбели, за да не се получи електрохимична корозия. Отговора беше - лъскаво !

        • Фирмата, в която работя, започна да внася препатат, който наистина бързо, премахва ръждата. Не е преобразувател а чистител. След него трябва детайлът да се измие с водоструйка, да се подсуши и по най-бързия начин да се грундира и боядиса, защото ще ръждяса отново. Дадоха ми малко количество за тест, който извърших върху силно корозирал спирачен кантар от Тойота. Снимките са преди и след препарата. Пробвах го и върху ламарини, но там пречат остатъците от боя. Процесът силно се забързва, при търкане с телена четка, докато действа препаратът. Той е американско производство и се казва DRX Rust remover. Определено действа.Третата снимка е от третиране на ламарина, но там имаше остатъци от боя и резултатът не е толкова добър.
          За себе си стигнах до извода, че си струва да се използва за масивни детайли, като маховици, спирачни апарати, помпи, мостове и т.н.
          Не съм пробвал на други детайли, защото количеството (около 100ml), стигна за толкова...
          Нанася се с четка и се мие с водоструйка, след около 5-10 минути.
          Препаратът никак не е евтин (57лв./л) и както се досещате аз нямам никаква далавера от това, дали се продава. Идеята е да ви покажа, че има нещо работещо в тази насока.
          Прикачени файлове
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • В България има ли вносител от където да се закупи? Можеш ли да ни насочиш към фирмата?

            Коментар


            • Бестимекс ООД
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X