Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ръждопреобразувател на "вюрт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

    Е как къде. Има го във Вюрт. Колегата в първия пост е писъл цена 72 лв. Това цената с ДДС ли е. Защото им звънях преди малко и ми обявиха клиентска цена 72 лв. БЕЗ ДДС. Има и друга цена.
    Последно редактирано от Джамбазов; 20-08-09, 16:03.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #77
      До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

      Поразтършувах се малко. Оказа се че си има и грундове и бои за метал на водна основа. Мисля да пробвам, пък то ще покаже. Ще овапцам ферозата по шасито с ръждопреобразувател на WURTH, където е нужно, след изчистване с телена четка, после грунд и боя. За грунда казват че се хващал добре и върху налична боя, стига самата тя да е хваната добре за метала, и в него също имало антикорозионни добавки.

      Хем не мирише, хем се разрежда и мие с вода, хем съхне бързо. Остава и да върши работа, и ще е супер. Окончателно се отказах да мажа шасито с разни дебелослойни неща. Навсякъде се чува, че често отдолу си продължава да си работи, само дето не го виждаш, додето не се разпадне.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #78
        До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

        Цената е твърдо 75 лева за литър- от фирменият магазин преди малко ми дадоха тази цена.
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • #79
          До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

          Зарибихте ме с този "вюрт". Днес влизам в един магазин за бои в родния ми град и изненада - наливен "Вюрт". Цена в/у 100 лева за литър. Взех 50 мл - 5 лева. Вече го употребих. Доволен съм.
          Поздрави.

          Коментар


          • #80
            До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

            Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
            Зарибихте ме с този "вюрт".....
            Малко е "Офф" на темата Сред днес регистрираните участници (зайциновобранци) трябва да има един "Симо", той е работил във "Вюрт", познава продуктовата гама и да се надяваме че ще ни помага за в бъдеще каква благиня може да ползваме....ама да мине процедурата по регистрация
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • #81
              До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

              Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
              Зарибихте ме с този "вюрт". Днес влизам в един магазин за бои в родния ми град и изненада - наливен "Вюрт". Цена в/у 100 лева за литър. Взех 50 мл - 5 лева. Вече го употребих. Доволен съм.
              Поздрави.
              И аз съм вземал наливен 100 мл за 5 лв само че, има малка разлика.Наливния беше по рядък.Явно с магазина го кръщават малко с водичка.

              Коментар


              • #82
                До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                Малко е "Офф" на темата Сред днес регистрираните участници (зайциновобранци) трябва да има един "Симо", той е работил във "Вюрт", познава продуктовата гама и да се надяваме че ще ни помага за в бъдеще каква благиня може да ползваме....ама да мине процедурата по регистрация
                Ето го и въпросният Симо Благодаря на многоуважаемия от мен Дядо Владо за представянето ми. А сега на въпроса за ръждопреобразователя: освен, че преди години съм го продавал, съм го използвал лично. И мога да кажа, че съм адски доволен. Ще наблегна на някои основни неща, които трябва да се знаят - повърхността трябва да е изчистена мн.добре от люспи ръжда, абсолютно задължитело е да е отлично обезмаслена. Реагира за около 3-4 часа, повърхността става тъмно синьо-черна. Не се мие впоследствие. Важно е, ако използвате само част от него да отлеете в отделен съд, запазвайки останалата - това се прави, защото ръждопреобразователят е на биооснова и се "заразява" от четката с ръжда потопена в него, придобива мръсносив цвят и способностите му отслабват. Също един практичен съвет - ако при завинтване на капачката гърлото е намокрено от ръждопреобразователя, то тя ще залепне много яко. Отваря се, но с помощта на нож. Същото така при продължителен престой течността хваща каймак, който просто трябва да се отстрани при употреба. Също така не го оставяйте да замръзва.
                Тези дни ще звънна на приятелите си от Вюрт и ще помоля за някакъв актуален каталог за да мога да бъда максимално полезен със съвети.
                [B][SIZE=2]
                [/SIZE][/B]

                Коментар


                • #83
                  До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                  Виждам , че проявявате голям интерес към ръждопреобразователя. Ето Ви директно от производител, а не през три ръце. http://permatex.com/products/Automot..._Treatment.htm
                  Съответно и по-евтин. В ПДФ формат има ТТ данни на английски.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #84
                    До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Виждам , че проявявате голям интерес към ръждопреобразователя. Ето Ви директно от производител, а не през три ръце. http://permatex.com/products/Automot..._Treatment.htm
                    Съответно и по-евтин. В ПДФ формат има ТТ данни на английски.
                    Аз ползвам Перматекс спрей
                    доволен съм
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #85
                      До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                      Днес купих "Вюрт"-а.75 левчета от фирмения в бизнес-парка.
                      Приготвих 4 буркана за разфасоването.Отвъртях капачката и разпечатах кутията.Ха- бурканчетата бяха с тясно гърло, а кутията с "Вюрт"-а със широко.Няма да стане без да омърлям плочките...Оставих отворената кутия на шкафа за обувки и отидох до бараката за фуния.Докато търсех въпросната сгода някакъв пумияр мина пред двора и моят малоумник скочи да го лае.Поджавкаха си.След това внезапно спря...
                      Влизайки в антрето ме удари натраплива гледка и също толкова натраплива миризма.Едната стена до средата беше бяла...също и целият под.Кутията се търкаляше самотно по пода...
                      Успях да събера по- малко от половин бурканче.Пошляпвайки в белите локви директно се отправих към хладилника за бира, че от нещо ми прималя.
                      Поне плочките, тапетите и задника на малоумника няма да ръждясват...Дето се казва "честито на печелившите".
                      08седемшест5едно513четири

                      Коментар


                      • #86
                        До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                        Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                        Днес купих "Вюрт"-а.75 левчета от фирмения в бизнес-парка.
                        Приготвих 4 буркана за разфасоването.Отвъртях капачката и разпечатах кутията.Ха- бурканчетата бяха с тясно гърло, а кутията с "Вюрт"-а със широко.Няма да стане без да омърлям плочките...Оставих отворената кутия на шкафа за обувки и отидох до бараката за фуния.Докато търсех въпросната сгода някакъв пумияр мина пред двора и моят малоумник скочи да го лае.Поджавкаха си.След това внезапно спря...
                        Влизайки в антрето ме удари натраплива гледка и също толкова натраплива миризма.Едната стена до средата беше бяла...също и целият под.Кутията се търкаляше самотно по пода...
                        Успях да събера по- малко от половин бурканче.Пошляпвайки в белите локви директно се отправих към хладилника за бира, че от нещо ми прималя.
                        Поне плочките, тапетите и задника на малоумника няма да ръждясват...Дето се казва "честито на печелившите".

                        СПАМ !!! Известно време само на аватара човек ще може да те види усмихнат.
                        Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

                        Коментар


                        • #87
                          До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                          Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                          Днес купих "Вюрт"-а.75 левчета от фирмения в бизнес-парка.
                          Приготвих 4 буркана за разфасоването.Отвъртях капачката и разпечатах кутията.Ха- бурканчетата бяха с тясно гърло, а кутията с "Вюрт"-а със широко.Няма да стане без да омърлям плочките...Оставих отворената кутия на шкафа за обувки и отидох до бараката за фуния.Докато търсех въпросната сгода някакъв пумияр мина пред двора и моят малоумник скочи да го лае.Поджавкаха си.След това внезапно спря...
                          Влизайки в антрето ме удари натраплива гледка и също толкова натраплива миризма.Едната стена до средата беше бяла...също и целият под.Кутията се търкаляше самотно по пода...
                          Успях да събера по- малко от половин бурканче.Пошляпвайки в белите локви директно се отправих към хладилника за бира, че от нещо ми прималя.
                          Поне плочките, тапетите и задника на малоумника няма да ръждясват...Дето се казва "честито на печелившите".
                          A имат ли в малка опаковка ?

                          Коментар


                          • #88
                            До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                            Нямат колега.Само в еднолитрови пластмасови бутилки са им разфасовките.За това и са тези сложни колаборации от по 4-ма желаещи...
                            В интерес на истината, обаче идеята да си разделим по 250 грама не е много работеща, понеже с това, което ми бе останало (около 100-150 гр.) не успях да третирам почти нищо, а ръжда имам на малко места и е само повърхностна, та не зная до колко четвъртинка ще бъде достатъчна за реална обработка по шасито.
                            08седемшест5едно513четири

                            Коментар


                            • #89
                              До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                              Първоначално публикуван от superMAX Преглед на мнение
                              Значи: аз, zzlatanov, м20_маниак и Lubo_ сме за сега първите. Остава само ,който е най зорлия да купи преобразуватела и да се разфасова. Моят номер е 0888626926 . Сори ама ми е много натоварена тазиседмица иначе аз бих се нагърбил!
                              Колеги обаждайте се. Само м20_маниак си получи шишенчето. Ако някой се отказва кажете?

                              Коментар


                              • #90
                                До: Ръждопреобразувател на "вюрт"

                                Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                                Нямат колега.Само в еднолитрови пластмасови бутилки са им разфасовките.За това и са тези сложни колаборации от по 4-ма желаещи...
                                В интерес на истината, обаче идеята да си разделим по 250 грама не е много работеща, понеже с това, което ми бе останало (около 100-150 гр.) не успях да третирам почти нищо, а ръжда имам на малко места и е само повърхностна, та не зная до колко четвъртинка ще бъде достатъчна за реална обработка по шасито.
                                На кой за каквото му трябва. И има шасита на велосипеди, мотоциклети, четириколки, джипки и дори кариерни камиони.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X