Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Консултация за червена акрилна боя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Консултация за червена акрилна боя

    Първоначално публикуван от mitaka_1 Преглед на мнение
    Ами боята е правих до светофара на бул.Г.Раковски (до обменното бюро) Другия дето прави бои на бул. Освобождение знам, че работи с български бои и до сега там съм правил два пъти боя при него на различни коли и боята толкова се разминаваше, че повече няма да стъпя при него.
    На ул.Драгоман има магазин за бои момчето си разбира от работата
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • #17
      До: Консултация за червена акрилна боя

      здравеите само глазурит, сикенс, а може и дюпон и ниамате грижи като каза колегата

      Коментар


      • #18
        До: Консултация за червена акрилна боя

        колеги от 15 години се занимавам с производство на бои ,лакове,латексни и фасадни бои,и това за миенето на автомобила с нитро разредител нещо не го одобрявам.Все пак акрилните лакови се разреждат с ароматни разредители,а отностно акрилатните (тези на водна основа) преди три години правихме разработки на бои ,лазурни лакове и грундове за метал ,трябва да ви кажа че качеството им е перфектно.
        А за автомобили аз харесвам повече двукомпоненнтните.
        А относто тонирането , там нещата са малко по тънки ,отностно стареенето на боята на автомобила . Аз съм десинатор и по принцип тонирам бои и мазилки ,но принципно схемата е една и съща.

        Коментар


        • #19
          До: Консултация за червена акрилна боя

          Колега мисля че, нещо във втърдителя ти е накуцвало.
          И най - евтините акрили, добре миксирани не пускат.
          Лично мнение.

          Коментар


          • #20
            До: Консултация за червена акрилна боя

            Първоначално публикуван от mitaka_1 Преглед на мнение
            Направо задавам въпроса директно. Каква е причината при частично боядисване на автомобил примерно броня( конкретно за червена боя става въпрос ) независимо колко време е минало от пръскането, по този детайл после като се мине с парцал напоен с разредител парцала става червен, а по оригиналната боя няма никакъв проблем? От боята ли е, от майстора ли е или някъде другаде е проблема?
            според мен не е сложил ка4ествен втвардител и от там идва проблема . Ако се лакира нещата ще се оправят.

            Коментар


            • #21
              До: Консултация за червена акрилна боя

              Аз мисля, че боята е мешана с нискокачествен лак, с цел по-добра печалба, отделно и майстора ти може да си е изчистил стария си втвърдител в твойта боя и те ти манджата, ако не е ретро не се занимавай - не си струва ...
              VW Beetle 1200-1954/57/59/60/65 VW Beetle 1300-1970/72 / VW Transporter 1500-65 / VW Transporter 1600-74 / VW&Wartburg 4x4 Buggy / Trabant 600 - 62
              SXS-Restorations 0886513079
              Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - К.Иречек

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X