Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Премахване на ръжда със солна киселина и уротропин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Първоначално публикуван от 19R Преглед на мнение

    http://www.business.bg/f-49963/e-i-v...-vasileva.html Ваната в ГАЛКО гр.Радомор е огромна(мантинели,кофи за боклук правят... всичко) та може и там.
    Току що се чух с човека, и няма нищо такова. Нямало как да има малка вана за горещо поцинковане.

    P.S. Оказа се, че при тях си правех пиньоните които произвеждах.

    P.P.S. Вчера говорих с пловдивчаните които събират железата в Казичене, носят ги в Пловдив, и ги връщат готови, та цената им е лев/кг без ДДС.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • sparkybg
      sparkybg коментира
      Редактиране на коментар
      И що да няма как? Вана от 5 литра и вкъщи можеш съвсем успешно да си организираш.

    • Джоу (x3mrjoe)
      Джоу (x3mrjoe) коментира
      Редактиране на коментар
      Цитирах част от разговора, а да си организирам малка вана за горещо поцинковане вкъщи с хобарски цели, не го виждам, дори и да се намери спонсор.

  • #92
    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение

    Току що се чух с човека, и няма нищо такова. Нямало как да има малка вана за горещо поцинковане.

    P.S. Оказа се, че при тях си правех пиньоните които произвеждах.

    P.P.S. Вчера говорих с пловдивчаните които събират железата в Казичене, носят ги в Пловдив, и ги връщат готови, та цената им е лев/кг без ДДС.
    В ГАЛКО пак е на кг. И защо така са отговорили не знам или аз не съм наясно с процеса(твърде вероятно) или са си променили политиката

    Коментар


    • sparkybg
      sparkybg коментира
      Редактиране на коментар
      Процеса е топене в няколко вани с химикали и после топене със ваната с разтопен цинк. В тоя процес аз не виждам никакви технологични пречки за произволно малка вана. Че може евентуално да е по-скъпо или нещо такова - съгласен, но нищо повече. Няма космически технологии в това - просто вана с разтопен метал, примерно на 450 или 500 градуса (цинкът се топи при 420 градуса)

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X