Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Настройка на пистолет за боядисване.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Настройка на пистолет за боядисване.

    Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
    Не знам обаче тези ментаци по магазините дали стават за нещо или са си хвърлени пари на вятъра.
    Има едни китайски за около 50-60 лева. За алкидни бои, за огради и врати стават. Дали си заслужава да изхарчиш едни пари за 2-3 кг боя?
    Ела да ти дам един китаец да си свършиш работата, после ще ми го върнеш и ще почерпиш. Или предпочиташ по трудния начин?
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • #17
      От: Настройка на пистолет за боядисване.

      Гледах доста китайци по магазините, но така и не ми се даваха пари за боклуци. На едно място даже намерих китаец с 3 дюзи 1,2;1,5 и 1,8. Но изработката си личи че е менте от всякъде. Днеска цял ден се опитвах да направя преходници за свързване на 2 компресора. Направо съм доволен от резултата. Дебита е идеален. Държат над 3 атм при пръскане, а балансьора ми отваря напълно на 3,5атм. Другия е с пресостат, но е нагласен на 6 атм да гасне. Вързани общо се регулират от балансьора. Мислех си пресостата да го сложа да регулира максималнто налягане, но многото пускания и спирания, ще разкажат играта на електромотора.

      Коментар


      • #18
        От: Настройка на пистолет за боядисване.

        Първоначално публикуван от dimich87 Преглед на мнение
        Мислех си пресостата да го сложа да регулира максималнто налягане, но многото пускания и спирания, ще разкажат играта на електромотора.
        Зависи от пръскането,може и да не изключи докато се боядисва.
        JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

        Коментар


        • #19
          От: Настройка на пистолет за боядисване.

          пистолета си е много добър но иска налягане . Сменяи пистолета или компресора .Аз имам същия но ми е по лесно с горното казанче
          Grand Vitra ddis 2008
          SEAT Althea XL tsi 2010
          Mitsubishi Canter

          Коментар


          • #20
            От: Настройка на пистолет за боядисване.

            Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение
            Зависи от пръскането,може и да не изключи докато се боядисва.

            Ако пръскаш като по учебник, т.е. в края на линията да спираш само боята, даже може да започне и леко падане на налягането. И този двукомпресорен вариант съм го пробвал и то със същите компресори. После, преди да се откажа от тази работа, започнах да ползвам камерата на един приятел с 1000 литрова глава АБАК и разбрах какво е да си пръскаш на воля без да те е грижа за дебита. Димич, дай адрес на Еконт около вас, за да ти подаря един пистолет с горно казанче, че само събира прах на рафта. Не е китайски, турски е и пръска добре с всички автобои. Не е пробван само с тези на водна основа, но съм сигурен, че и тях ще ги преглътне.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #21
              От: Настройка на пистолет за боядисване.

              Доволен съм от двата компресора. Боядисването сега е просто песен. Не ми пада налягането под 3 атм с двата компресора. Като спра боядисването и след 5 секунди започва баланса леко да се чува, след още 5 яко свъсти. Днеска Направих над 20квадрата за около час. Останах много доволен че и струята не ми се накъсва заради прекалено ниско налягане и не плюе -заради високото.

              Коментар


              • #22
                От: Настройка на пистолет за боядисване.

                Имам някакъв китайски пистолет,май в някакъв комплект със 5-6 други неща и да ти кажа чат пат си го ползвам с доста задоволителен резултат,особенно за разни оградни неща и техника се е утрепал ......!
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #23
                  От: Настройка на пистолет за боядисване.

                  Здравейте колега, имам бояджийски пистолет Девилбис ГТИ ПРО. Вчера го забелязах че изпуска въздух през иглата, а не съм му натиснал спусъка. От какво може да е проблема.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Настройка на пистолет за боядисване.

                    Първоначално публикуван от dovizioso Преглед на мнение
                    Здравейте колега, имам бояджийски пистолет Девилбис ГТИ ПРО. Вчера го забелязах че изпуска въздух през иглата, а не съм му натиснал спусъка. От какво може да е проблема.
                    Или не е изчистен добре, или спусъка за въздух не затваря както трябва. Основно разглобяване, измиване и пробвай.
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X