Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пясъкоструене -къде???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • MoridinBG
    отговори
    При мен https://blastvv.com имаха готовност веднага, но излизаше около 200лв/час с ДДС и всичко, 2-3-4 часа
    https://vortextrade.net казаха около 300-500лв.
    Накрая с връзки минах за 300в + задния мост в Нови Искър, но координати нямам.

    И на двете места работят с хубави епоксидни грундове, могат да ти го пръснат веднага. Ако не го пръскаш веднага след бластирането - съобрази се с прогнозата за времето, особено както идват есенни дъждове. Аз поцинковах след това и не беше твърде важно, но докато си го взимах преваля, на другия ден цялото вече беше като лисица.

    Остави коментар:


  • turtey
    коментира - отговор
    Тия до омз си работят.
    Ама кво ѝ на гето.
    Те гният само на определени места.
    Освен ако не е навсякъде, но тогава не си за пясък

  • Вико
    отговори
    Ай да вдигнем една дърта тема:

    Песъкоструй в София за една рама на Г класа? Някой с дЖокер, моля.

    Остави коментар:


  • taran
    отговори
    От: Пясъкоструене -къде???

    Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
    Аз си взех един пистолет/като бояджииски/от ЛИДЛ за пясъкоструене за 15Евро но още не съм го пробвал още
    Ти си за другата тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=34371 ,но и там от дребни нещиза,за чистене на мънички детайли се стигна до машини за песъкоструене.

    Остави коментар:


  • geodj
    отговори
    От: Пясъкоструене -къде???

    Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
    Аз си взех един пистолет/като бояджииски/от ЛИДЛ за пясъкоструене за 15Евро но още не съм го пробвал още
    С това нещо има да си чистиш цяла година. И аз го имам /от Бриколаж/, но то върши работа за съвсем малки повърхности.

    Остави коментар:


  • tanosliven
    отговори
    От: Пясъкоструене -къде???

    Аз си взех един пистолет/като бояджииски/от ЛИДЛ за пясъкоструене за 15Евро но още не съм го пробвал още

    Остави коментар:


  • geodj
    отговори
    От: Пясъкоструене -къде???

    Първоначално публикуван от Димитър Парталин Преглед на мнение
    И какво стана ? Пясъкоструй ли я ? За колко ?
    Аз до колкото един ми обясни как ги измерват ...

    Пример: Пода на колата от външната страна ,нали има канал за карданния вал.
    Като опънеш рулетката не става ... трябва да я сгънеш и да мине плътно по канала.
    Така на всякъде ... където има кривка сгъваш и пресмяташ ..


    Поздрави !
    Пясъкоструих я, но не там. Струваше ми 1200 лв с грундирането.
    То тунела не е с еднакъв профил, отпред е по-тънък, а назад по-широк. И има много места където с рулетка няма как да се измери.

    Остави коментар:


  • Димитър Парталин
    отговори
    От: Пясъкоструене -къде???

    И какво стана ? Пясъкоструй ли я ? За колко ?
    Аз до колкото един ми обясни как ги измерват ...

    Пример: Пода на колата от външната страна ,нали има канал за карданния вал.
    Като опънеш рулетката не става ... трябва да я сгънеш и да мине плътно по канала.
    Така на всякъде ... където има кривка сгъваш и пресмяташ ..


    Поздрави !

    Остави коментар:


  • geodj
    отговори
    От: Пясъкоструене -къде???

    [QUOTE=Димитър Парталин;1702181]Ходих да питам в ОМЗ-то и човека ми каза 20 лв/кв.м.
    Някой да знае един москвич 408 горе долу колко квадрата е ?
    Само купето без врати,капаци и калници.

    Поздрави ![/QUOT

    Трябвало е тях да ги питаш, защото е по-важно те как ще ти ги изчислят. Аз миналата година като търсих пясъкоструйка, в Лозен също ми обявиха цена за кв.м. Волгата била приблизително незнам колко си квадрата, по толкова лева и излизаше 3-4 хилки. Също беще без капаци и врати. Като ги попитах как ще сметнем квадратурата не можаха да ми отговорят много убедително и в крайна сметка разбрах, че това щяло да се разбере накрая като се види колко пясък и нафта са израсходвали.

    Остави коментар:


  • Димитър Парталин
    отговори
    От: Пясъкоструене -къде???

    Ходих да питам в ОМЗ-то и човека ми каза 20 лв/кв.м.
    Някой да знае един москвич 408 горе долу колко квадрата е ?
    Само купето без врати,капаци и калници.

    Поздрави !

    Остави коментар:


  • Bugman
    отговори
    От: Песъкоструй-къде???

    Първоначално публикуван от Димитър Парталин Преглед на мнение
    Bugman , със "пясъкоструене" на автомобили занимаваш ли се ?

    Поздрави !

    П.П. Bugman , дай някакъв телефон по-възможност Глобул , ако не какъвто имаш или скайп .
    Да, бластирам автомобили и нови и стари и ръждиви и горяли и цялостно и частично и не само автомобили... При необходимост осигурявам и транспорт!
    0886513079

    Остави коментар:


  • Димитър Парталин
    отговори
    От: Песъкоструй-къде???

    elbgt - джипът ти ми е познат от някъде .. или така ми се струва .
    Да не би да работиш на Суходол в Болницата за Автомобили ?
    Там съм го виждал , май ...

    Поздрави !

    Остави коментар:


  • Димитър Парталин
    отговори
    От: Песъкоструй-къде???

    Ще ходя да вида във ОМЗ-то между Надежда и Орион какво е положението и ще пиша ..

    Bugman , със "пясъкоструене" на автомобили занимаваш ли се ?

    Поздрави !

    П.П. Bugman , дай някакъв телефон по-възможност Глобул , ако не какъвто имаш или скайп .

    Остави коментар:


  • Bugman
    отговори
    От: Песъкоструй-къде???

    Малко "ОФ", ама стига с това "Песъкоструене" и тоя "песък", майка ми е от центъра на шопите, ма си казва Пясъкоструене и пясък, та оправете, ако може, поне заглавието... Пък да не съм съвсем "оф" ще призная, че пясъкоструенето на автомобили става най-добре с по-малка дюза от обичайните "корабни" и по-ситен от обичаният абразив "шлака", или от дюза 8 - да коли 4мм., абразива от шлака 2мм до, например кварцов пясък 0,4-0,6мм., внимава се и с налягането, така нямаме мега-изтънели ламарини и криви панели... Един добре-бластиран детайл не ръждясва никак лесно, освен ако не се пипа с изпотени ръце или е на влага, който не вярва, ще снимам - в гаража имам 2-3 годишни, такива...
    И накрая - съвсем по темата ще издам, че имам няколко редовни клиента за пясъкоструене от различни части на страната, прехвърляме железата с куриери и всички са доволни...

    Остави коментар:


  • Lev4o
    отговори
    От: Песъкоструй-къде???

    Здравейте,
    Ползвал съм песакоструйка за автомобил в София, след караулката на Църна маца има отклонение в дясно за с. Лозен. Телефона беше 0888920376. Питай дали още работят, тъй като аз съм ходил поне преди 5 г. Аз останах доволен. Освен песакоструенето тогава ми предложиха те да изпръскат автомобила с грунд след песакоструенето и беше станал идеален.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X